18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
KKdemona 2012-09-28, 0:40 1
@up

Ale ty pierdolisz normalne polowanie, tak jak pierwotnie się to odbywało Drapieżniki w afryce mają podobny tok działania, im więcej ran zadasz tym masz większe szanse powodzenia, a żeby upolować coś większego trzeba się zebrać w grupę. A tak serio ciężko umrzeć by ci się krzywda nie stała
Zgłoś
Avatar
fiszborn 2012-09-28, 0:40 5
samae napisał/a:

Do Sataris:

Gdzieś pomiędzy sadystyczno-ironicznym, czarnym poczuciem humoru, który zrzesza użytkowników tego portalu a kompletnym zezwierzęceniem znajdujesz się Ty. Chyba wiem, której Ci strony bliżej.
Mam tych 27 lat i już na oczy trochę widziałem i powiem więcej nawet i mnie to trochę znieczuliło ale do takiego kurestwa jak na tym filmiku NIGDY się nie przyzwyczaję. Taki się uchowałem, że krzywda słabszych a w szczególności zwierząt mnie rusza. I tak- nie jestem hipokrytą, wpierdalam schabowe ale chociaż mam świadomość, że świnia nie cierpiała z rąk kilkunastu jebanych bambusów, którzy potrzebowali naście dzid by zabić nieruchomego prawie słonia.

Kurwa, przeraża mnie osobiście, że osoby jarające się takimi rzeczami mogę spotkać na ulicy, w sklepie, w pracy...



Bez kitu. Przeglądam sadola od mega długiego czasu, aczkolwiek nigdy nie miałem okazji, żeby siąść i zrobić konto i tępić nie których gimbusów. Właśnie kładłem się spać, to był mój ostatni filmik i mam dokładnie takie same odczucia. Zrobiłem konto ziomek żeby stawić Ci piwko. Twarde dzieciaki przed komputerem napiszą żeby uciekać na kwejka bo tu się ogląda latających pieszych z rosji, ale w każdym zdrowym psychicznie człowieku odezwie się tutaj żal dla takich sytuacji. Sadyzm sadyzmem ale do pewnego stopnia. Precz z czarnymi. 5.
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-09-28, 0:42
Żadne itemy się nie wysypały
Zgłoś
Avatar
glpe 2012-09-28, 0:44 2
CrazyChocolate napisał/a:

Ja pierdole jak można tak zabijać zwierzęta? ;/



dla expa
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-09-28, 1:05 2
Pozdrawiam debili nakurwiających na białego człowieka, że tworzy broń, hodowle itp. itd. Biały myśliwy podszedłby ze swoim expresem w kalibrze .470 nitro express i słoń nawet nie wiedziałby co i jak i po krzyku. Pierdolone bambusy natomiast od setek tysięcy lat nie widzą potrzeby rozwoju. Słoń cierpi-chuj ważne, że nie ja. Słoń stratował kilku innych bambusów-ważne, że nie mnie, brud i syf zabija noworodki-narobie 30 dzieci, któreś przeżyje, biali wzięli mnie do cywilizacji-zacznę handlować koksem i gwałcić ich kobiety. Myślicie, że koniec świata to będzie wojna atomowa albo jakiś meteor? Wystarczy, że biali wymrą i cywilizacja zwinie się w ciągu kilku lat. Nikt chyba nie jest w stanie uwierzyć, że czarni będą w stanie utrzymać uniwersytety, infrastrukturę, przemysł. Oni będą się napierdalać o winkle, o resztki kurczaka z KFC, na początku użyją do tego broni palnej, niestety żaden z nich nie będzie w stanie ogarnąć procesów technologicznych i konstrukcji broni więc gdy ta się zużyje i skończy przejdą na kije i kamienie i tak oto świat wróci do stanu sprzed 10 000 lat.
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-09-28, 1:15
Kurwa ludzie od zawsze tak polowali (inne drapieżniki cały czas to robią) a wy się sracie i wyskakujecie z tekstami "jak tak można". Idźcie wpierdalać kamienie
Zgłoś
Avatar
Drakhesh 2012-09-28, 1:19
No niby nieźle, ale tego DPSa to bym jednak wywalił. Tłucze, tłucze, a gówno, hp nie schodzi.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-09-28, 2:21 1
samae napisał/a:

I tak- nie jestem hipokrytą, wpierdalam schabowe ale chociaż mam świadomość, że świnia nie cierpiała z rąk kilkunastu jebanych bambusów, którzy potrzebowali naście dzid by zabić nieruchomego prawie słonia.


To do ciebie były pisane słowa "wiesz jak zabija się krowy i świnie czy twoja świadomość kończy się na wędlinie?". Człowieku, to już ten słoń miał lepiej, bo cierpiał tylko przez ostatnie chwile swojego życia. Twoje schabowe cierpią od narodzin, zaś apogeum tego cierpienia to spotkanie z nie-bambusem w ubojni.
Właśnie tacy jak ty stoją za pojebanymi przepisami, w myśl których w Europie pod ochroną znajdują się zwierzęta, które tu nie występują, a w swej ojczyźnie są szkodnikami. Siedzi taki na dupie przed kompem i krytykuje walczących o przeżycie. Obudź się i wbij sobie do głowy, że podobne sceny to nasza przeszłość i twoi przodkowie robili to samo, czy ci się to podoba czy nie.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-09-28, 11:34 1
Cytat:

k***a ludzie od zawsze tak polowali (inne drapieżniki cały czas to robią) a wy się sracie i wyskakujecie z tekstami "jak tak można". Idźcie wpie**alać kamienie



KURWA, Boże widzisz i nie grzmisz... LUDZIE sam sobie napisałes, że kurwa LUDZIE, L-U-D-Z-I-E, sprawdź w wikipedi czym jest człowiek.

Gdyby nie koloniści to dawno tych człekokształtnych z gifa by już nie bylo bo natura sama chciała ich wytępić, zsyłała kolejno
-dżume
-cholere
-malarie
-gruźlice

i w końcu AIDS ale człowiek znów się wpierdolił, zaingerował w naturę i mamy efekt, pierdolona ludzka chciwość, wystarczyło nie szukać taniej siły roboczej.

Cytat:

złowieku, to już ten słoń miał lepiej, bo cierpiał tylko przez ostatnie chwile swojego życia. Twoje schabowe cierpią od narodzin, zaś apogeum tego cierpienia to spotkanie z nie-bambusem w ubojni



Widać o ubojni nie masz zielonego pojęcia. I taki pajac jak ty będzie wytykał innym, że pieprzą głupoty.
Zgłoś
Avatar
karolo4life 2012-09-28, 13:35
Dobra jebać to dawać na browara nie pierdolić !
Zgłoś
Avatar
ziembix 2012-09-28, 15:29
bardziej bawił by mnie filmik w którym stado słoni przebiegło by po jednej z murzyńskich chatek w nocy , zbudowanych własnie z odchowów słoni
Zgłoś
Avatar
imbryg 2012-09-28, 15:40
Sataris napisał/a:

Nie zapominajcie placzace dzieciaczki ze to sadistic... domena zobowiazuje, nie pasuje wam takie cos to zapraszam na kwejkusia





no w chuj
Zgłoś
Avatar
finkreth 2012-09-28, 15:52
Ciekawe jaki loot
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-09-28, 16:31
@UP UP - Faktycznie, to ze mam konto od 19 wrzesnia tego roku godziny 21:43 oznacza ze na sadola pierwszy raz wszedlem 19 wrzesnia tego roku o godzinie 21:43. Zablysnoles screenem w chuj...

Kogos moze ruszac ubijanie zwierzatek, mnie nie, moze i jestem bezuczyciowym skurwysynem, ale to nie oznacza ze spotykajac mnie w sklepie zaczne cie jechac z maczety. Kiszki na asfalcie, ubijana swinia, nic nadzwyczajnego, poprostu inni przezywaja cos bardziej inni mniej, a sadol, nie oszukujmy sie, slynie wlasnie nie z pieknych i słitasnych zdjec kotkow na glownej, chociaz ostatnio trafiaja tu rozne, ciekawe naukowe artykuly ktore sadystycznego w sobie nic nie maja, a jednak ich obecnosc jest wrecz wskazana ;]

Slon juz poszedl do piachu wiec nie placzcie nad rozlanym mlekiem, czy tam krwia... Placzcie sobie jesli chcecie ale takie sytulacje to norma, zarowno w swiecie zwierzat, jak i w zachowaniach ludzi...
Zgłoś
Avatar
glpe 2012-09-28, 17:24
finkreth napisał/a:

Ciekawe jaki loot



podobno mount dropi z tych słoni
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie