18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polscy szczypiorniści
Adek1507 • 2014-01-21, 22:29
Jestem zaraz po zakończeniu meczu piłki ręcznej naszych Orzełków z reprezentacją Szwecji. Wczorajszy mecz z Białorusią i dzisiejsze rozgromienie Szwedów naparza mnie dumą. Ludzie oglądajcie mecze szczypiornistów, polecajcie znajomym, niech ta dyscyplina stanie się dyscypliną narodową ! Pozdrawiam !

BRAWO POLACY !!
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-01-22, 9:03
To tylko ja lubię damski curling?
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2014-01-22, 9:26 2


Ja pierdole, czy wszyscy fani tej dyscypliny przypominającej WF są tacy popierdoleni jak autor tego tematu że każde zwycięstwo muszą kwitować hejtem na piłkę nożną ? Ktoś wam kurwa każe lubić piłkę nożną ? Kurwa nie spuśćcie się, wielka podnieta bo 2 mecze wygrali z rzędu, jak ja to włączam to nawet te ich śmieszne hale na 5 tys. osób nie są wypełnione w pełni, a w internecie jakaś banda napinaczy się spuszcza nad tą ręczną, każdy fan tego sportu to chyba jakiś zakompleksiony lamus Ja tam kibicuje każdej reprze więc i ich oglądam i siatkarzy mimo że na co dzień te dyscypliny mi koło dupy latają ale widzę że fani tych dyscyplin mają taki ból dupy że piłka nożna jest najbardziej popularna że po każdym zwycięstwie zamiast się po prostu cieszyć że Polska komuś wpierdoliła to robią takie gówniane obrazeczki jak ten a im podobni liżą ich po jajkach, kurwa jebnijcie się w główkę. Ja też się cieszę że wygrali ale nie rozumiem takich żałosnych frajerów którzy nawet taki pozytyw muszą zamienić w jakiś hejt w czyjąś stronę.

ps - tak jestem fanem piłki nożnej i naszej "zajebistej" reprezentacji i jestem nim cały czas mimo że tak chujowo grają od x czasu i tym się różnie od was bałwany którzy jesteście kibicami piłki ręcznej\siatkówki po 2 zajebistych meczach i zobaczeniu paru tego typu gównianych obrazeczków na kwejku\sadisticu, kurwa przypominacie mi kibiców barcelony, szczypiorniści wygrali 2 mecze - "populacja kibiców piłki ręcznej zwiększa się".....
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2014-01-22, 10:50
Wiem, NAPAWA !! pisałem to szybko i po kilku piwkach. Już nie posrajcie się panowie
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-22, 11:03 2
cocaine.animals napisał/a:


ps - tak jestem fanem piłki nożnej i naszej "zajebistej" reprezentacji i jestem nim cały czas mimo że tak chujowo grają od x czasu i tym się różnie od was bałwany (...)



I dlatego mamy sukcesy w piłce ręcznej/siatkówce. Chłopaki wiedzą, że wpływy od sponsorów zależą bezpośrednio od ich zwycięstw. Jak przegrywają to pies z kulawą nogą o nich nie pamięta i O TO KURWA W SPORCIE CHODZI.
Nasi kopacze mają WYJEBANE na to czy wygrają czy przegrają bo banda idiotów będzie śpiewać "nic się nie stało" a hajs się zgadza.

Do ME 2012 starałem się oglądać każdy mecz reprezentacji w PN ale tak długo jak długo ludzie oglądają to nie ma znaczenia wynik.
Wiadomo, że tam zarabia się gruby hajs na reklamach. Nie ma widzów, nie ma reklam, nie ma hajsu. Chcesz coś zmienić w polskiej PN? PRZESTAŃ OGLĄDAĆ!

Podadzą Ci gówno na tacy i cieszysz się jak dziecko, że możesz ludzika ulepić.
100 razy bardziej świadomi są "sezonowi" kibice piłki ręcznej którzy nie zadowalają się chujowizną i przeciętniactwem tylko "zostawiają" swoją kasę tam gdzie serwowany produkt jest najlepszy.
Zgłoś
Avatar
J................k 2014-01-22, 11:10
Sam gram w piłkę nożną, ale chuj w dupe piłkarzom reprezentującym Polskę, ja gram dla siebie, rozrywki i dla zdrowia. Dlaczego sport narodowy? a może dlatego idioto, że jak się przejedziesz po wioskach, to wszędzie będzie boisko do piłki nożnej, albo orlik, więc wszyscy grają w nogę. Gdyby były miejsca do gry w ręczną, albo kosza, to na pewno zainteresowanie sportem było by bardziej zróżnicowane.
A teraz idz pooglądać tych pedałów, którzy właśnie z takich frajerów mają kase na te zajebiste wille, samochody i dupy. Ty za to masz jedynie 90 min "przyjemności"
Zgłoś
Avatar
ceenrad 2014-01-22, 11:14
@cocaine.animals

Nie oceniaj wszystkich swoją miarą pajacu , grałem w piłkę ręczną przez 8 lat i oglądam każdy mecz naszej reprezentacji i nie próbuj porównywać piłki ręcznej do nożnej bo jak sam byś stanął na boisku i pograł trochę w piłkę ręczna ,dostał parę razy z bara w ryj to by Ci same te głupoty z głowy wyleciały .

A tu znalazłem filmik na yt z przed 6 lat z moim udziałem na bramce(szary dres/czarna bluza) : youtube.com/watch?v=d4-jpxVMnnQ
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-22, 11:18
@JabolPunk

Za czasów mojej podstawówki i gimnazjum wymiarowego boiska do piłki nożnej na które byłby wstęp ot tak z ulicy nie uświadczyłeś. Boiska do piłki ręcznej były za to przy każdej szkole.
Szkoda, że pierwszy raz na w-f w piłkę ręczną graliśmy w liceum.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-01-22, 11:25
A ja to bym się chciała pochwalić, że te mecze odgrywają się na NRGI Park Arena w Aarhus w Danii, gdzie na co dzień mam zajęcia wychowania fizycznego ;D
Zgłoś
Avatar
włóczykijskc 2014-01-22, 11:29
I znowu spiny.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2014-01-22, 13:26
czuje się zaparzony dumą
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-01-22, 16:18
@Wajnona
Poka cycki!
Zgłoś