18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Polska Cebulą stoi
WalniętyKnur • 2014-06-22, 20:32
Niedziela, godziny poranne. Zapakowany po brzegi torbami (no, bez przesady) ładuję się do samochodu. W perspektywie około 450 kilometrów, jakieś 5 godzin jazdy. Nie ma problemu myślę, jadę.

Pogoda w miarę stabilna, czasem deszcz, jednak mimo wszystko jechać się dało bez problemu.
Te o dziwo wyszły nie ze strony sił przyrody tylko cebuli - synonimu kumulacji najgorszych cech Polaka.
Samochód potrzebuje pić, paliwo się kończy, więc trzeba się zatrzymać, zatankować. Los rzucił najbliższa stacja tuż pod Toruniem, przy autostradzie A1.
Zajeżdżam,patrzę, kolejka praktycznie od samego wjazdu do tych zbiorniczków, których nazw zapomniałem. No nic, może ruszy, może będzie szybko...
No niestety, nie było, bo była wspomniana cebula.
Pan Cebulak podjechał wcześniej, jak ja, klnąc jak szewc na długie kolejki na stacji. W końcu w swojej cebuli dojechał łaskawie do "nalewajki", zatankował, poszedł do budki zapłacić za paliwo (plus dla niego, jako że kradzieże zdarzają się często, o czym za chwilę). Oprócz paliwa zażyczył sobie hot-doga i kawę. Dostał swoje zamówienie, przysiadł przy stoliku, zjadł, ale jako, że mu było mało, poszedł sobie do pobliskiego fast-foodu: zamówił, zaczekał, usiadł, delektował się jedzeniem. Aż w końcu napełniony śmieciowym żarciem wrócił do samochodu. Tego samego, który zostawił jakąś godzinę wcześniej przy nalewajce*. Bo przecież pan Cebulak nie pomyśli, że za nim stoi sobie wesoła gromadka ludków również oczekujących na tankowanie swoich aut....

Restauracja-pizzeria w jednym z nadmorskich kurortów. Wszyscy turyści udają się na posiłek. Zamawiają, otrzymują, jedzą... i wychodzą bez płacenia. Pozostali udają się na posiłek, zamawiają ale nie otrzymują, bo ktoś wcześniej się "zgłosił" i po przechwyceniu ładunku wybiegł z przybytku w sobie znanym kierunku...

Takie Rzeczypospolite będą, jak jej cebuli hodowanie.

*LPG
Zgłoś
Avatar
H................R 2014-06-23, 0:07
Nie przyszło tobie do głowy to żeby gościa grzecznie poprosić o przeparkowanie swojego zlomu?

Wolałeś jak ostatnia pizdeczka kisnąc w swoim samochodzie i użalać się nad sodą.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-06-23, 1:16 1
Dziś miałem podobną sytuację, czekam na wolny dystrybutor, czekam i czekam, widzę w końcu, że babka, która stała przede mną poszła sobie zakupy zrobić chyba na cały tydzień. Przy dystrybutorach powinno być coś takiego, że wkładasz banknot 50zł np. i tankujesz, żadnych kradzieży paliwa - płacisz z góry, zatankujesz, odjeżdżasz, jak chcesz zrobić zakupy, to idziesz do "budki". W południowej Francji, niedaleko granicy z Hiszpanią natknąłem się na taką stację
Zgłoś
Avatar
wizytka 2014-06-23, 6:43 1
@GhostRider32 u nas 10 lat temu też były samoobsługowe Neste, które teraz przejął Shell. Szkoda, że chłopaki wycofali się z rynku bo mieli dobrej jakości paliwo i w fajnej cenie (zawsze kilka groszy taniej niż na stacjach z obsługą).
Co do historii z tematu - to, że zapomniałeś słowa "dystrybutor" to srał pies, ale odszukanie tego w necie zajęło by ci 4 sekundy, ale wolałeś "błysnąć" żarcikiem i stawiać jakieś durne gwiazdki przy "nalewajce" - nic dziwnego, że stałeś w kolejce godzinę. Nie zdziwiłoby mnie nawet gdybyś na sam koniec podziękował temu co blokował całą kolejkę, zapytał czy mu smakowało i przeprosił za korki na mieście
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-06-23, 10:15 1
Może o tym, że był w fast foodzie dowiedział się jak kierowca wracał. Przecież nie zostawi samochodu i nie poleci szukać właściciela tego auta przed nim, bo 1. Tamten wróci, odjedzie i auto szukającego zastawi dojazd. 2. Znajdzie go, ale okaże się, że gościu akurat sra no i nic nie poradzi. 3. Usłyszy "chuj mnie to obchodzi".

Nie zmienia to faktu, że zostawianie samochodu przy dystrybutorze w sytuacji kiedy się idzie po coś więcej niż tylko zapłacić, jest pieprzonym egoizmem. Jednak egoizm na naszych drogach jest baaardzo często spotykany.
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-06-23, 17:58
Artykuł poziomu Joe Monstera. Te chujowo posklejanie wypociny oraz w szczególności gwiazdki-odnośniki kojarzą mi się z jebniętym panem o pseudonimie i-10.
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2014-06-23, 20:15
HODOR napisał/a:

żeby gościa grzecznie poprosić


Który poszedł sobie zanim wjechałem na stację do kolejki?

Stnq napisał/a:

Wiesz jak się nazywa pełen kompleksów pan z małym pyrtkiem? Walniętyknur


Aaaa, to Ty robisz te dziurki w ściankach kabin w kiblach i podglądasz?

Dałem gwiazdkę do LPG, bo to akurat o LPG chodziło, bo jakby tego nie dorzucić pisaliby "tyle masz dystrybutorów z paliwem, a się uparłeś na ten jeden!" na co trzeba by odpowiadać "chodziło mi o dystrybutor LPG"...
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2014-06-23, 21:31
Czas nauczyć się samemu tankować GAZOWNIĘ.
Węże są tak długie że nawet jak dwa auta będą stały przy dystrybutorze to ja i tak sobie zatankuję.

p.s.
Przez te jebane hot-dogi, kawki, faktury, punkciki i chuj wie co jeszcze nie trawie stacji orlenu.
Zgłoś