18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Film opowiada historię trzech trzydziestolatków, którzy w reakcji na doniesienia prasowe o wielkiej powodzi na Bałkanach
postanawiają wyruszyć w drogę, żeby osobiście pomóc potrzebującym. Wyprawa charytatywna okazała się być czymś więcej niż tylko celem samym w sobie:
dała pretekst do stworzenia niebanalnej opowiastki o życiowych postawach, ciekawości świata, bałkańskich realiach.
"POLSKA CHEMIA KONTRA WIELKA CHMURA" pokazuje, że zrobienie czegoś pożytecznego dla innych nie jest trudne, a może okazać się niezwykle inspirujące.



Wspierajmy naszych. Nic tak nie działa na człowieka jak słowo drugiego człowieka. A jeśli ten człowiek jest Twoim rodakiem to już w ogóle Twój głos ma 100x większe brzmienie.
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2015-06-22, 22:20 6
Jedno ze zdań wypowiedzianych przez serbskiego filozofa ? na temat polityki , rządzących :

"Rządzący robią wszystko ,aby skłócić ludzi między sobą ponieważ później łatwo jest takimi ludźmi kierować i ich okradać"

Jakie to smutne i prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
Tamaryszek 2015-06-23, 20:47 1
@up
jakie to polskie
Zgłoś
Avatar
dashadow 2015-06-24, 7:27
@up czep się tramwaja i nie pierdol
Zgłoś
Avatar
kaelem 2015-06-24, 8:24 5
Ten Typ Mes
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2015-06-24, 9:53
45 minut, chyba żartujesz.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2015-06-24, 10:35 1
@up

A co robisz takiego fascynującego w życiu, że ci 45 minut szkoda stracisz?
Zgłoś
Avatar
Supernatural666 2015-06-24, 11:10 1
@ATOMOWYANDRZEJ

Sam jesteś serbski filozof. Divide et impera - ta zasada wywodzi się ze starożytnego Rzymu
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2015-06-24, 19:44
Supernatural666 napisał/a:

@ATOMOWYANDRZEJ

Sam jesteś serbski filozof. Divide et impera - ta zasada wywodzi się ze starożytnego Rzymu



zapamiętałem moment w którym mówił to ten serbski koleś prędzej było napisane że ukończył filozofie.Dlatego tak zacytowałem.

A Tobie dziękuję za prawdziwe źródło i pozdrawiam
Zgłoś