18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Toblerone 2015-06-10, 23:44 1
Ma ktoś numer do tej dziewczyny z 3:00 ?
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2015-06-10, 23:45 14
Niby żenada. ALE. Jakby się tak zastanowić. Chuja robią, a kasę dostają. Kto jest "wygrany"? Cza było kopać piłkę...
Zgłoś
Avatar
Asuritt 2015-06-11, 0:15 4
Jaranie się Polską Piłką Nożną do pedalstwo , homoseksualizm i chuj ...
Zgłoś
Avatar
Hereticus 2015-06-11, 0:15 9
Jak patrzę na Kręcinę to śmiać mi się chce. Ze swoją aparycją śmiało mógłby grać Vito Corleone w Ojcu Chrzestnym.
Zgłoś
Avatar
orwell14 2015-06-11, 2:40 4
Łysy po ile irysy
Zgłoś
Avatar
5987389 2015-06-11, 2:41
Niby chujowsze momenty, ale i tak jesteśmy słabi jak cygan na pracę w tym sporcie.
Zgłoś
Avatar
PoloniaJuby 2015-06-11, 2:47 34
Asuritt napisał/a:

Jaranie się Polską Piłką Nożną do pedalstwo , homoseksualizm i chuj ...



Kolejny grubasek chce piw nałapać. A potem pierwszy na fejsbuniu napierdala posty po wygranej z Niemcami czy inną mocną ekipą " uuuu Polska, wielki ze mnie kibic, zawsze wierzyłem" Chuj ci w dupę.

Ekstraklasa ma swój klimacik, na trybunach wiadomo, klasa światowa... Pod względem gry, jest coraz lepiej. Zawodnicy z Ekstraklasy przechodzą do Bundesligi, do Ligi Włoskiej czy teraz Linetty do Tottenhamu, kadra gra zajebiście, tak dobrze nie grała od w chuj dawna. Mamy zajebistych piłkarzy którzy są liderami w mocnych klubach w europie... Lewy, Krychowiak, Fabiański, Glik,Szczęsny,Wasilewski czy Milik.

A co do samego filmiku, wiadomo... każdy popełnia błędy, takie same filmiki z każdej europejskiej ligi można zrobić czy to Hiszpańskiej czy Angielskiej

Ja tam lubię w piątek przy browarze obejrzeć Podbeskidzie - Korona i chuj.

Korzystając z okazji polecam mecze od B klasy do 3 ligi tam to jest elegancko
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2015-06-11, 6:30
dawaj ktoś ten baner-jaranie sie piłką nożna.... z góry dziękuję
Zgłoś
Avatar
muczin 2015-06-11, 8:25 1
Większość z bramek, które padły niby przez błędy bramkarza czy obrońców, to gole w sprzedanych meczach. Przecież to k*rwa widać. Korupcja, oszustwo i żenujący poziom. Kto to ku*wa ogląda.
Zgłoś