18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polska i Europa zjednoczone ?
E................z • 2014-04-18, 0:15
Witam


Drodzy moderatorzy ufam iż przymkniecie oko na jawne przekazywanie mojej niechęci do muzułmanów i czarnych co popularnie nazywane jest rasizmem ze względu na to iż robię to w obawie o przyszłość naszej Polski

(za braki przecinków i zbyt długą ciągłość zdania i ortografie przepraszam, uznanie mnie przez to za pseudo patriotę uznaję za obrazę i nie komentuje, mój styl pisania bierze się raczej z tego iż kiedy coś pisze mowie to na głos )

Poprzednia moja wypowiedz spotkała się ze skrajnymi opiniami, za pozytywne dziękuje, za negatywne również. Szczerze powiedziawszy na negatywnych zależało mi najbardziej gdyż to one jakoby obrazują mi punkt widzenia moich rodaków. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na każdą opinie wiec jeśli ktoś chciałby ze mną podyskutować zapraszam do wysyłania prywatnych wiadomości. Wielu z was piszę o tym iż Europę zjada socjalizm ? moim zdaniem nie, pojęcie socjalizmu jest tylko pustym słowem, natomiast sytuacja nim określana to nic innego jak postęp moi drodzy. Niestety postęp nie jest dla wszystkich, jak widać doskonale z postępem radzą sobie cywilizowane kraje min. Unii Europejskiej. Postęp ten jest i będzie zatrzymywany przez imigrantów z Afryki i krajów nie chrześcijańskich , Dlaczego ?. z prostej przyczyny ludzie Ci są od dawien dawna przyzwyczajeni do życia w systemie w którym jeżeli manna nie spadnie z nieba należy umrzeć z głodu. Jeśli chodzi o sens pomocy np. krajom Afryki też nie dopatruje się w tym sensu, za piękny przykład posłuży może nasz wkład w Pomoc skrzywdzonym przez los murzynkom. Mianowicie akcja budowy Studni w Sudanie, mam nadzieje że ktoś pamięta pomoc pochłonęła ponad 17 mln złotych, wybudowano studnie na terenie całego Sudanu, okazało się jednak ze po około roku miejscowe uzbrojone grupy plemienne opanowały źródełka i czerpały zyski od swoich rodaków za wodę pitną. Tak niestety jest w całej Afryce ile byśmy tam nie pakowali będą chcieli więcej pytając, Dlaczego tak mało ?. Dodatkowo dajemy im wyraźnie znać że ich los leży w naszych rękach i będziemy pomagać ponieważ jesteśmy bogatą Europą, co sprytniejsi przyjechali tutaj, robiąc dzieci powoli opanowują naszą ziemię. Może teraz troszeczkę o muzułmanach, nie wiem ilu z was drodzy przyjaciele miało okazje zwiedzać takie kraje jak Liban,Irak,Arabia Saudyjska . z racji mojego zawodu miałem okazję, i nie mówię tutaj o popularnych kurortach turystycznych które przygotowały pod turystykę zachodzie koncerny mowie tutaj o warunkach w jakich żyją muzułmańscy Kowalscy ?. Otóż odpowiem że żyją oni w lepiankach z ziemi u błota wiec proszę mi tutaj nie opowiadać o pięknie Arabskiej cywilizacji. Jedynym rozwiązaniem jest obcięcie jakiejkolwiek pomocy. Czy zbyt mało słyszeliście o dzieciach w Polsce które są głodne ? czy mało jest dzieci w sierocińcach którym można pomóc ?. Moim zdaniem to właśnie min. w Polsce zaczną się rozruchy przeciwko rozszerzaniu się ekspansji muzułmanów w Europie, mimo iż nie potrafimy rozwiązać u siebie problemu cyganów, ale to tylko ze względu że ci żyją jak robactwo nie zagrażając naszej suwerenności. Wojna zacznie się w momencie wybudowania wielkiego meczetu w stolicy i nawoływania do podporządkowania się tradycją islamskim aby nie obrażać ich uczuć, osobiście będę wtedy odpowiedzialny za przynajmniej kilka zgonów, macie moje słowo. Podstawowym elementem przeciwdziałania jest jawne pokazywanie że nie są tutaj mile widziani, w ten sam sposób jak robią to oni na swojej ziemi, polecam przyjebać jakiejś muzułmance jeśli będzie was mijała na ulicy, u nich to normalne przecież. Wszelakimi sposobami należy im uniemożliwić egzystencje na prawach których się domagają, wtedy przestaniemy być dla nich atrakcyjni a słowo tolerancja powinno odnosić się raczej do tego jakiej kto słucha muzyki i jakie potrawy lubi aniżeli w co wieży czy jaki ma kolor skóry lub czy bierze w dupę .
Polityka jest zagadnieniem o tyle ciężkim co wolność w dzisiejszej Europie, z jednej strony mamy tak zwany socjalizm i wszechobecny dobrobyt. z drugiej jednak strony mamy wrażanie ze nad nami jest niewidzialna ręka tak zwanego systemu, który tym wszystkim steruje w oparciu o papier z nadrukowaną wysoką wartością. Co jest z nami tak naprawdę ? moi drodzy jakiś system na pewno nad nami działa gdyby nie on nie doszlibyśmy raczej do poziomu w jakim obecnie jesteśmy, problemem ludzi który starają się przekonać że system jest zły jest to że nie mogą oni się w nim wybić, taki czy inny musi nami kierować jeśli chcemy coś osiągnąć. Tylko praca zespołowa da lepsze efekty, czy to już nie jest System ?. Lider, zastępca, koordynator i wykonawcy, zwykle ci ostatni są przekonani że są wykorzystywani i oceniani przez tych wyżej, i tak właśnie jest, tylko czy starczy nam sił żeby się wybić . Uznacie pewnie to za typowe myślenie członka systemu ale czy jeśli uda wam się go rozwalić, nie zastąpicie go nowym opartym o własny pomysł ?. Zjednoczenie Europy wymaga poświecenia każdego z nas i jest możliwe pod warunkiem że wszyscy będą chcieli żyć pod jedną banderą. Ludzie zamieszkujący Europę są do siebie bardzo podobni oprócz różnych skądinąd pięknych kultur jesteśmy tacy sami. Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy żyli razem no może paza jednym a mianowicie ekspansją obcych ludów z Aryki i Wschodu którzy pragną zniszczyć Kulturę starego kontynentu.
Zgłoś
Avatar
marna 2014-04-18, 0:21 2
czemu mają służyć w Twojej wypowiedzi spacje przed znakami interpunkcyjnymi?
Zgłoś
Avatar
E................z 2014-04-18, 0:25
W Polskim parlamencie zasiadają pedały, transwestyci złodzieje byli komuniści i ludzie z chorobami psychicznymi, ale dla Ciebie to jest ważniejsze ? jest mi przykro.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-04-18, 0:38 1
Nudne i głupie, nie masz o niczym pojęcia, idź się powieś.
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2014-04-18, 0:54
Jednak ktoś to przeczytał. O czym to jest?
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-04-18, 1:10
Ummm... polecę klasykiem:
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-04-18, 1:10
Za dużo tekstu, wstaw obrazek i jedno zdanie co to wszystko zobrazuje.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-04-18, 1:51
Szczerze to proponuję autorowi przed wrzuceniem obrobić to trochę, poukładać, powycinać, poprawić interpunkcje i skrócić do tego co najistotniejsze, czyli pewnie o połowę. Inaczej się tego nie da czytać.
Zgłoś
Avatar
Invii 2014-04-18, 15:50
Może jakieś akapity, cokolwiek co sprawi że będzie się dało to przeczytać?

Cytat:

W Polskim parlamencie zasiadają pedały, transwestyci złodzieje byli komuniści i ludzie z chorobami psychicznymi, ale dla Ciebie to jest ważniejsze ? jest mi przykro.



Faktycznie, w UE jest lepiej
Zgłoś