18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
MrPink 2012-06-11, 13:18
"zbjegł"

Panie prezydencie, proszę tak się nie spinać
Zgłoś
Avatar
Bałnsujdziwko 2012-06-11, 13:45
Niestety mieszkam zbyt daleko od Wawy nie chce mi sie tam jechać więc prosze o filmik z najebki ruskich od jakiegoś bezstronnego kamerzysty
Zgłoś
Avatar
olex 2012-06-11, 14:00
Tak to wielcy kibice, huligani, spuszczac wpierdol rodaka potrafia a jak trzeba przeładować paru ruskich to chetnych co? Brak???? Kurwa licze na Was kibole.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-06-11, 14:08
Nie wiem jacy są wszyscy Ruscy, ale mam takich dwóch znajomych w Krakowie, zawodnicy do picia jakich mało, super goście i studiują sobie w Polsce nie wadząc nikomu, polityka zupełnie ich oboje nie interesuje. No ale wiadomo, są ludzie i są ludzie...
Zgłoś
Avatar
l__s2 2012-06-11, 14:16
lance do boju, szable w dłoń - bolszewika goń, goń, goń!

Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-11, 14:17
AngryCow napisał/a:

Ciekawe ilu z tych szczekaczy którzy się tutaj wypowiedzieli rzeczywiście będzie w Warszawie "pilnować porządku" i w razie jakichś incydentów w imię ojczyzny trzepać ruskich. Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze nie tak dawno wszyscy mówili o kibicowskiej Polsce jak o bandzie łysych debili i skłonnych do agresji rasistach, a teraz nagle pełno wpisów typu, "niech im wpierdolą", "niech się zjednoczą", "liczymy na was".
Nie oszukujmy się, ale większość z tych oszołomów nie wie nawet z racji jakiego święta odbędzie się ten przemarsz, zasłaniając się jakąś rocznicą i świętowaniem wypędzenia polaków z Moskwy, co jest w ogóle śmieszne. 99% tych osób w czasie tego przemarszu będzie siedziało wygodnie w fotelach i przed monitorami szukało kolejnej sensacji.



Ogarnij, że kiedy Polak chce wpierdolić Polakowi 'za darmo' to logicznym jest, że ludzie się oburzą.
Kiedy obcokrajowiec próbuje się wozić po naszym kraju logicznym jest, że ludzie z owego kraju będą zachęcali innych do przeciwstawienia się. Nie wiesz kto pójdzie kto nie.
Uważam za skrajną głupotę przyznawać się tutaj do jakichkolwiek przestępstw a takowym generalnie jest bicie kogokolwiek na ulicy. Zatem nikt rozsądny i tak Ci tutaj nie napisze "tak ja napierdalałem ruskich".
I taka przestroga dla ludzi, żeby za bardzo się nie chwalili.

@defcon1
Różni są ludzie, generalnie Litwini cisną po Polakach ale taki np. Burneika wypowiada się o nas pozytywnie [tak wiem dla kasy, ale nikt nie robi czegokolwiek bez korzyści]. Rosja o ogromny kraj niejednolity etnicznie. Są Rosjanie i są ruskie.
Zgłoś
Avatar
Lazarebcjusz 2012-06-11, 14:54
Ruscy i tak zawsze będą wrogami Polski i Polaków. Myślicie, że mamy inne czasy niż kiedyś? Ludzie się nie zmienili. Dalej tak samo traktują Polskę i Polaków. Jak kiedyś to do was dotrze to moze bedzie coś z tego kraju a postkomunistyczne ścier*a, które obecnie nim rządczą, zapłacą...
Zgłoś
Avatar
Marcin126p 2012-06-11, 15:06
Donald, wiemy że to Ty
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2012-06-11, 15:29
Wjebać im!
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-06-11, 17:45
naprawde bedziecie sie miotac do rodzin z dziecmi? Powiem krotko, zycie krwawymi resentymentami powoduje, ze polska i polacy sa w takiej, a nie innej sytuacji. Jesli chcemy tak dalej zyc, dlawiac sie hisotira i jej wydechem to obawiam sie, ze serce Europy bedzie dalej ciemne z nienawisci i slepe na dialog. OWszem nieufonosc pozotaje, jednak niech nie spelnia sie motto, "Gdy rozsum spi, budza sie demony".Ci ludzie nie sa winni zaborow, rozbiorow i komunizmu.
Zgłoś
Avatar
szczepan11600 2012-06-11, 18:20
Nie tykaj gówna bo śmierdzi
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-06-11, 18:38
Cytat:

Wiesz k***a dlaczego Polska jest małym krajem? Pomyśl między innymi czyja to wina i wtedy będziesz wiedział dlaczego Polacy mają uraz do Moskali. Zagarneliście całe nasze dziedzictwo, zrusyfikowaliście Białoruś i Ukraine, ze Żmudzkich chłopów utworzyliście nienawidzących Polskę nowolitwinów, zabraliście nam Lwów, Wilno i Grodno! Wasza polityka zniszczyła dobytek państwa, które było niegdyś potężniejsze od samej Rosji. Teraz żałuje, że Władysław nie zasiadł na tronie carskim, głównie przez głupotę jego ojca. W historii mieliśmy szanse podbić Rosję kilka razy, ostatni raz po Potopie Szwedzkim, ale niestety Polacy stwierdzili, że nie ma sensu podbijać suwerennego kraju i cała udana wyprawa na ziemiach ukraińskich i pod Moskwą została wycofana. k***a, jak ja teraz o tym myśle, to widze, że wiele problemów naszego państwa mogło zostać rozwiązanych przez unicestwienie Moskwy w XVII wieku. Czemu Polacy byli na tyle głupi, że pozwolili swołoczy istnieć i nas gnębić.

123 lata zaborów, wojny z bolszewikami, najazd ZSRR na Polskę razem z nazistami, narzucenie komunizmu i rujnowanie gospodarki (umowy typu Polska daje węgiel dla ZSRR, a ZSRR za to otrzymuje żwywność...). Rozgrabienie Polski i rusyfikacja wschodnich ziem Rzeczpospolitej. Zniszczenie przemysłu, stłumienie powstań narodowych i ograniczenie polskiej konstytucji. Przykładów jest wiele i przez to Rosjanie i Rosja wyrobili sobie wśród Polaków odpowiednią opinie.

Wyeliminowanie Rzeczpospolitej z grona mocarstw europejskich było celem Waszym jak i państw niemieckich, nie chcieliście silnego konkurenta w rejonie centralnej Europy. Upadek Rzeczpospolitej zaczyna się wraz z dojściem do władzy w Polsce elektora saksońskiego i wojną północną. Pamiętam o tym ja i będą pamiętały moje dzieci, którym tę wiedzę przekaże.



Po pierwsze to nie mów per wy bo ja w ogóle jestem przeciwny jakimkolwiek wojnom, przemocy, agresji. Czy Ty nie ogarniasz ze to co opisujesz działo od chuja czasu temu ? Nawet nie chodzi o czas ale dlaczego obecne pokolenie ma za to odpowiadać ? Co np ja mam do tego że kiedyś Rosja uczestniczyła w rozbiorach i wyrządziła Polsce jakąś krzywdę ? Absolutnie nic, i mam wbity chuj w politykę i w historię. Zaraz napiszesz że odziedziczyłem geny po dziadkach skurwysynach gnębicielach itp... Bo takie farmazony też czasami można usłyszeć. To nie wina zwykłych ludzi tylko gier politycznych rzadzących pojebów. Ja sam osobiście nie popieram tego co robili i rozumiem że można mieć żal ale no ale nie do wszystkich ludzi z danego narodu bo to już jest chore. Zresztą to nie mój problem, moim zdaniem wszystko zależy konkretnie od człowieka nie ważne czy to Rosjanin, Polak czy Niemiec. Co do komuny i ZSSR to na tym etapie ucierpiała przede wszystkim sama Rosja (czerwony terror) bo lunatycy dorwali się do władzy. Niepotrzebnie nawet odpisuje bo i tak nic się nie zmieni w patrzeniu niektórych ludzi. A szkoda. Powiem tylko że nienawiść do niczego nie doprowadzi. Po za tym szkodzi zdrowiu
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-06-11, 19:20
Mom and Death napisał/a:



Po pierwsze to nie mów per wy bo ja w ogóle jestem przeciwny jakimkolwiek wojnom, przemocy, agresji. Czy Ty nie ogarniasz ze to co opisujesz działo od chuja czasu temu ? Nawet nie chodzi o czas ale dlaczego obecne pokolenie ma za to odpowiadać ? Co np ja mam do tego że kiedyś Rosja uczestniczyła w rozbiorach i wyrządziła Polsce jakąś krzywdę ? Absolutnie nic, i mam wbity chuj w politykę i w historię. Zaraz napiszesz że odziedziczyłem geny po dziadkach skurwysynach gnębicielach itp... Bo takie farmazony też czasami można usłyszeć. To nie wina zwykłych ludzi tylko gier politycznych rzadzących pojebów. Ja sam osobiście nie popieram tego co robili i rozumiem że można mieć żal ale no ale nie do wszystkich ludzi z danego narodu bo to już jest chore. Zresztą to nie mój problem, moim zdaniem wszystko zależy konkretnie od człowieka nie ważne czy to Rosjanin, Polak czy Niemiec. Co do komuny i ZSSR to na tym etapie ucierpiała przede wszystkim sama Rosja (czerwony terror) bo lunatycy dorwali się do władzy. Niepotrzebnie nawet odpisuje bo i tak nic się nie zmieni w patrzeniu niektórych ludzi. A szkoda. Powiem tylko że nienawiść do niczego nie doprowadzi. Po za tym szkodzi zdrowiu



"Wy" jako Rosjanie jest jak najbardziej na miejscu. Nie mam personalnie nic do żadnego człowieka, czy to Rosjanina czy Niemca. Jesteście spadkobiercami polityki i państwowości rosyjskiej tak jak i my polskiej. To co dokonały nasze narody w przeszłości zawsze będzie częścią teraźniejszości i przyszłości. Ludzie umierają, narody i państwa są jednak trwalsze i to one zapewniają ciągłość historyczną.

Słuchaj, tu nie chodzi o nienawiść, tu chodzi o pamieć! Polacy powinni pamiętać o tym co stało się w naszej historii i o tym co stać się może. Polityka Rosji jest podła nawet dzisiaj. Zresztą po stronie Rosjan istnieje także nienawiść do Polaków, zobaczymy w jaki sposób jutro się będą zachowywać.

Sądzisz, że mamy przyjmować utratę mocarstwowości w Europie bez emocji? Jak ktoś pozbawi Ciebie majątku/prestiżu/dziedzictwa to nie czujesz do niego pretensji? Nie można się dziwić, że nie ufamy Rosji.

Z Tobą, jako osobą mogę wypić piwo czy wódkę bez najmniejszych problemów, jednak nasze kraje to dwa różne światy, które mają zupełnie inne interesy i wspólną nieciekawą historie. To Ty odniosłeś się do mnie zupełnie personalnie, mimo, że ja starałem się personalizacji unikać!

Zauważ, że mój poprzedni post odnosił się jedynie do Twojego cytatu związanego z sytuacją naszego kraju. Dla mnie burdy między Polakami i Rosjanami nie są potrzebne, dla mnie potrzebna jest pamięć o dawnych czasach, w przyszłości to właśnie Rosja i Niemcy mogą stanowić kolejne zagrożenie dla Polski, historia lubi się powtarzać.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-06-11, 20:20
Zuchwaly Huj napisał/a:

Ruskom należy się wjebka, prowokują innych kibiców i się z nich wyśmiewają. Pobili ochroniarzy, a policja srała w porty.

Narodowców nie zatrzymasz, a czescy kibice tez się zapowiedzieli na tym marszu (wiadomo po kogo stronie)

Bedzie na co patrzeć



"Tylko głupiec nosi pogardę w sercu,
kiedy widzi przed sobą grupkę innowierców.
To nie jest pogląd jego wiary mędrców.
Tylko spaczony krzyk jego kompleksów"

Skoksiłeś się pewnie, albo tata zapisał Cię na karate i teraz jesteś walczak. Szkoda, że nie pokazał Ci biblioteki na przeciwko.
No ale jednak cytat u góry mówi sam za siebie. Mam nadzieję, że kiedyś będziesz mógł wypluć swoje słowa, jak znam życie to razem z zębami.

Nie życzę Ci źle. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Turbo09 2012-06-11, 20:49
MrPink napisał/a:

"zbjegł"

Panie prezydencie, proszę tak się nie spinać



Aleś kurwa prześmieszny, no brawo. Zawsze znajdzie się taki co w dupie ma cały tekst skoro znalazł w nim jeden błąd. Wałkujesz już stary, nieśmieszny dowcip. Zakładam, że Ty jesteś nieomylny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie