18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
R................r 2012-06-11, 1:35
Cytat:

Ruskie mają Czechów po swojej stronie, my ostrą amunicję!



Że co? Czesi z pierdolonymi kacapami przeciwko nam? Trudno mi w to uwierzyć.

Przy okazji - tak pierdolce ostatnio maszerowali w helsinkach4

Zgłoś
Avatar
Matthew102 2012-06-11, 4:11
Zuchwaly Huj napisał/a:


czescy kibice tez się zapowiedzieli na tym marszu (wiadomo po kogo stronie)


Po czyjej.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-06-11, 6:07
Chujowy Mongolski Nick to kolejny idiota w internecie który myśli że może napierdalać całe zdania wielkimi literami bo trzyma shift zamiast wcisnąć caps-locka.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-06-11, 6:36 3
A ja jestem z Rosji (od 15 lat mieszkam w PL) i powiem wam że w chuj przykra jest ta cała napinka praktycznie o nic. Jakiś debil machał flagą cccp i od razu wszystkich Rosjan trzeba zakwalifikować jako komuchów i przeciwników. Wszędzie są pojeby i normalni ludzie ale wam się tego nie da przetłumaczyć bo macie od małego zainstalowane pewne stereotypy (duża jest w tym wina szkoły). Jak się rozmawia z Polakami w RL twarzą w twarz to gadają inaczej, że to skłócenie narodów to wina polityki i rządów, a zwykli obywatele nie mają problemów z dogadaniem się. Natomiast takie fora jak to pokazują że jednak jest obecna ta jebana ślepa nienawiść i są uprzedzenia. Dla mnie to jest w ogóle niepotrzebne. Tym bardziej że sama Rosja naprawdę mało uwagi zwraca na Polskę, bo wiadomo, jest to mały kraj jakich wiele. Natomiast Polakom wydaje się że Rosji chodzi cały czas żeby Polskę najechać, rozpierdolić itp. I cały czas wszystko tak jakby się kręci wokół tej Rosji natomiast sama Rosja jakoś specjalnie nie skupia swojej uwagi na Polsce. I cały czas, kurwa, ze strony mediów jest to podsysanie rufosofobii i nienawiści a wszyscy to łykają jak pelikany. Chcę tylko powiedzieć że w większości to są urojone motywy i żeby nie dawać się tak łatwo prowokować. W ogóle po chuj to skłócenie to jest potrzebne i co to da ? Pobić parę osób i później się szczycić że "najebaliśmy kacapom ?" i wielka duma narodowa i Bóg wie co jeszcze. No przecież to jest zwyczajnie chujowe, negatywne, prymitywne i nieludzkie. Nie lepiej poprzez współpracę i zjednoczenie dojść do czegoś fajnego ? Moim zdaniem tak właśnie trzeba działać.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-06-11, 7:20
O, piekny dzien nastal. Chujowy mongolski nick wylapal 5 ostrzezen i bedzie mozna odpoczac od jego pierdolenia smutow troche. Chwalmy moda.
Zgłoś
Avatar
opson 2012-06-11, 7:21
Zróbmy im druga bitwe Warszawska na boisku i poza nia. Bij Bolszewikaaaaa!!!!!
Zgłoś
Avatar
matfa 2012-06-11, 7:46
Tylko że bolszewików już dawno nie ma. Jestem ciekaw co takiego musiało się stać we Wrocławiu żeby Rosjanie musieli odpowiedzieć agresją (będąc świadomym monitoringu i tym podobnym). Ciekaw jestem naszych kibiców na ME w Rosji gdy steward i fan CSKA nazywa Polaków kurwami - pewnie przeszliby nasi kochani kibice obojętnie i z południowym temperamentem poburkiwali pod nosem. Otóż Rosjanie nazywają Polaków braćmi Słowianami i dziwią się nam jak możemy tak się sprzedać zachodowi i wielkiemu sojusznikowi SeSZeA do których dalej potrzebujemy wiz. Sam mieszkam i pracuje w Rosji i takiej współpracy życzę każdemu. A tak już na marginesie to Rosjanom historia to rzecz najważniejsza i sierp i młot czy Lenin to coś więcej ale najpierw trzeba trochę poczytać o historii i poznać ją lepiej niż kojarzyć wszystko ze zbrodniarzem Stalinem.

P.S Tak już bardziej w duchu sadystycznym - całe te podburzanie do nienawiści trąci dla mnie żydostwem:D
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-11, 10:44 2
Cóż, Rosjanie zaczęli od prowokacji przez ministerstwo sportu i deklaracje, że będą podpuszczać Polaków symbolami komunistycznymi. Zatem teraz niby Polacy mają być mądrzejsi i 'ustąpić głupszemu'? To hasło wymyślili ludzie słabi, żeby usprawiedliwić swoją nieudolność.
Już gdzieś napisałem, że pewnie to media w głównej mierze nakręcają i skończy się na paru debilach z czerwonymi flagami i paroma epizodycznymi bójkami którym w gruncie rzeczy nikt nie będzie 'winny' bo i po jednej i po drugiej stronie są tacy co mają ochotę się pobić więc między sobą niech robią co im się podoba.

Co do wpisu Mom and Death - pewnie, że też bym wolał życie w zgodzie z Rosją bo naród rosyjski poznałem z tej dobrej strony, ale jeśli my jako gospodarze [patrz rząd] zapowiadamy przyjęcie z otwartymi ramionami a rosyjski minister sportu zapowiada, że 'będzie bydło i brak szacunku dla gospodarza' no to sorry kurwa mać. A co do wyzwalania nas przez armię czerwoną to grube pierdolenie - gdyby nas wcześniej z niemcami nie najechali to może nie trzeba by było nikogo wyzwalać.
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-06-11, 10:52
12.06.2012
Zgłoś
Avatar
p................7 2012-06-11, 10:59
Ja uważam że na paradę ruskich powinna stawić się soczysta ekipa. I nic nie robić tylko patrzeć. Jeśli ruscy będą się zachowywać jak ludzie to niech sobie idą. Jeśli będzie się działo coś więcej niż drobne incydenty (takie zawsze mają miejsce) to powinni dostać taki wpierdol żeby nigdy więcej do nas nie przyjechali.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-06-11, 11:14
do autora.... Pojebało Cię? Ruskich należy gnębić po wsze czasy ich nikt nie lubi za to co nam zrobili i jeszcze się tego wypierają.
Kiedy stałem na dworcu PKP i czekałem na pociąg na mecz przejeżdżał pociąg z czeskimi kibicami i się na jakieś 5 min. zatrzymał najpierw skandowali "Czesi" potem "Polacy" a na koniec coś w stylu pieprzyć Rosję.

Zawsze i wszędzie Rosja jebana będzie!!!!
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2012-06-11, 11:46 2
Ciekawe ilu z tych szczekaczy którzy się tutaj wypowiedzieli rzeczywiście będzie w Warszawie "pilnować porządku" i w razie jakichś incydentów w imię ojczyzny trzepać ruskich. Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze nie tak dawno wszyscy mówili o kibicowskiej Polsce jak o bandzie łysych debili i skłonnych do agresji rasistach, a teraz nagle pełno wpisów typu, "niech im wpierdolą", "niech się zjednoczą", "liczymy na was".
Nie oszukujmy się, ale większość z tych oszołomów nie wie nawet z racji jakiego święta odbędzie się ten przemarsz, zasłaniając się jakąś rocznicą i świętowaniem wypędzenia polaków z Moskwy, co jest w ogóle śmieszne. 99% tych osób w czasie tego przemarszu będzie siedziało wygodnie w fotelach i przed monitorami szukało kolejnej sensacji.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-06-11, 12:05
zawsze się znajdzie jakiś Zuchwały Huj

myślicie że jak dostaną wiperdol to już nigdy nie prztyjadą? hehehe
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-06-11, 12:23 4
Mom and Death napisał/a:

Tym bardziej że sama Rosja naprawdę mało uwagi zwraca na Polskę, bo wiadomo, jest to mały kraj jakich wiele. Natomiast Polakom wydaje się że Rosji chodzi cały czas żeby Polskę najechać, rozpierdolić itp. I cały czas wszystko tak jakby się kręci wokół tej Rosji natomiast sama Rosja jakoś specjalnie nie skupia swojej uwagi na Polsce



Wiesz kurwa dlaczego Polska jest małym krajem? Pomyśl między innymi czyja to wina i wtedy będziesz wiedział dlaczego Polacy mają uraz do Moskali. Zagarneliście całe nasze dziedzictwo, zrusyfikowaliście Białoruś i Ukraine, ze Żmudzkich chłopów utworzyliście nienawidzących Polskę nowolitwinów, zabraliście nam Lwów, Wilno i Grodno! Wasza polityka zniszczyła dobytek państwa, które było niegdyś potężniejsze od samej Rosji. Teraz żałuje, że Władysław nie zasiadł na tronie carskim, głównie przez głupotę jego ojca. W historii mieliśmy szanse podbić Rosję kilka razy, ostatni raz po Potopie Szwedzkim, ale niestety Polacy stwierdzili, że nie ma sensu podbijać suwerennego kraju i cała udana wyprawa na ziemiach ukraińskich i pod Moskwą została wycofana. Kurwa, jak ja teraz o tym myśle, to widze, że wiele problemów naszego państwa mogło zostać rozwiązanych przez unicestwienie Moskwy w XVII wieku. Czemu Polacy byli na tyle głupi, że pozwolili swołoczy istnieć i nas gnębić.

123 lata zaborów, wojny z bolszewikami, najazd ZSRR na Polskę razem z nazistami, narzucenie komunizmu i rujnowanie gospodarki (umowy typu Polska daje węgiel dla ZSRR, a ZSRR za to otrzymuje żwywność...). Rozgrabienie Polski i rusyfikacja wschodnich ziem Rzeczpospolitej. Zniszczenie przemysłu, stłumienie powstań narodowych i ograniczenie polskiej konstytucji. Przykładów jest wiele i przez to Rosjanie i Rosja wyrobili sobie wśród Polaków odpowiednią opinie.

Wyeliminowanie Rzeczpospolitej z grona mocarstw europejskich było celem Waszym jak i państw niemieckich, nie chcieliście silnego konkurenta w rejonie centralnej Europy. Upadek Rzeczpospolitej zaczyna się wraz z dojściem do władzy w Polsce elektora saksońskiego i wojną północną. Pamiętam o tym ja i będą pamiętały moje dzieci, którym tę wiedzę przekaże.
Zgłoś
Avatar
qbaa666 2012-06-11, 12:52
Abdulan napisał/a:



Rozgrabienie Polski i rusyfikacja wschodnich ziem Rzeczpospolitej...



Dodałbym straty kulturowe takie jak prawie całkowite zapomnienie o osobie nazywanej drugim Zawiszą Czarnym - Bartłomieju Nowodworskim.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie