18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Polska jest krajem bogatym
Magik2501 • 2013-04-29, 12:50


RAZ w swoim stylu.
Kto czytał jego Polactwo ten nie dowie się niczego nowego. Niemniej nawet wtedy fajnie go posłuchać.

Żadnej polityki, po prostu szydera z działania UBekistanu.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-04-29, 13:39 22
hmm dla mnie to prawie jak spełnienie przepowiedni...

Jakieś 10 lat temu czytałem prawie dokładnie o tym samym, z tym że Polska dopiero przymierzała się do wejścia do UE. WSZYSCY redaktorzy poważniejszych pism jak jeden pisali właśnie dokładnie to, o czym pan Ziemkiewicz mówi w filmiku lecz w czasie przyszłym - co nas czeka w UE. Była mowa o rychłej utracie suwerenności Polski (co dzisiaj już jest faktem), powiększającej się biedzie biednych i bogactw bogatych. O masowej emigracji i upadku tradycyjnej rodziny. Było oczywiście też o pozytywnych aspektach wejścia do UE, między innymi o dotacjach, które PODOBNO Polska będzie musiała kiedyś ..."oddać".
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-04-29, 13:54 11
Ziemkiewicz?To ten koleś któremu się pojebało i przenosi swój "pisarski" styl do artów?
PS nie zasługujecie na wolność, nie dorośliście do tego.Poza tym i tak jej nie macie bo wszyscy was ruchają jak chcą biedaki kurwa.
Zgłoś
Avatar
Yggdrasil 2013-04-29, 18:07 9
Przeczytałem tytuł, obejrzałem filmik i od razu wiedziałem, że w tym temacie Shatter wparuje ze swoimi mądrościami
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2013-04-29, 18:10 3
Polska to bogaty kraj, od tylu lat kradną i jest jeszcze co kraść
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-04-29, 18:15
niech sie nauczy r wymawiac skurwiel.
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-04-29, 18:16 1
Co ty kurwa wiesz frajerze o gornikach ?! Kurwa pedale skonczony... Zjedz na dol to zobaczysz... Okradaja nas spolki, a gornicy pracuja uczciwie ... Koszty wydobycia to koszta utrzymania zarzadu. Prezes 100.000zl miesiecznie a prezesów 1000....
Zgłoś
Avatar
S................Z 2013-04-29, 18:19 5
Najsmutniejsze jest to, że narzekania pod tym tematem będzie w cholerę i.... nic.

@tekkit A gdzie on sie, do kurwy nędzy do górników przypierdalał ? Obejrzałeś to wogóle !? Wkurwia mnie jak ludzie drą ryja, a nie wiedza o czym.
Zgłoś
Avatar
Frostmourne 2013-04-29, 18:20 1
Nie rozumiem tylko dlaczego wypowiedz publicystyczna z 2004 roku jest wrzucana teraz. Może jest podobnie, ale liczby tak ochoczo prezentowane przez pana Ziemkiewicza zapewne są już dawno nieaktualne.
Zgłoś
Avatar
KucykZagłady 2013-04-29, 18:21 7
Gdyby Testoviron to widział...
Zgłoś
Avatar
yenerau 2013-04-29, 18:28 5
UWAGA SPOPILER: zaraz zleci się lewactwo (explico: darmozjady żyjące z naszych (coraz większych) podatków). Na dokładkę analfabetyczne, bo uznjące ten materiał za współczesny. Przecież nie trzeba wiedzieć kiedy i kim był Hausner.

Ziemkiewicza i jego styl, można lubić bądź nie, ale za przytoczenie suchych faktów stawiam piwo.
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-04-29, 18:44
SZ ty lepiej obejrz calosc.....
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-04-29, 18:46 3
Z tym węglem to już od 50 lat niewiele się zmieniło - kiedyś dawaliśmy węgiel Związkowi Radzieckiemu <3, w zamian za co oni brali od nas węgiel. A teraz(?) finansujemy "wyngiel" wszystkim

Na Shattera to można liczyć jak na Zawiszę, bo to jest (tajny) agent państwa żydowskiego i dostaje wypłatę w naklejkach z Pokemonami od Palikota za akcje wywrotowe, ale jest frajerem, bo ja współpracuję z Cesarstwem Rosyjskim i płacą mi przeterminowanymi lekami na depresję :3

Co do suwerenności - cóż, o ile można mówić, że PL straciło trochę suwerenności, to nie wolno mówić, że jest aż tak źle - zobaczcie na Francję, która przez Schengen od 10 lat jest zalewana przez muslimów, cyganów i czarnych i nic z tym zrobić nie mogą.

Co do wartości rodzinnych - nie wydaje mi się, żeby Unia była winna rozpadaniu się więzów rodzinnych. To już raczej wina ciężkiej sytuacji gospodarczej przez co mniej czasu mają ludzie na życie prywatne (chyba).

A co do samej krytyki Unii - tak, nie jest to system idealny, ale Polska w ogólnym rozrachunku wiele wygrała na Unii. Zobaczcie jak wygląda Ukraina bez Unii, a jeszcze w 2003 roku nie było widać wielkiej różnicy między PL, a UA, a właśnie po 2004 roku rozpoczął się wspaniały rozwój Polskiej infrastruktury itp.

I jeszcze o fabrykach, stoczniach itp. Nie prawdą jest, że nasze zakłady upadły z powodu Unii. One raczej upadły z powodu wolnego rynku - kiedy nie było swobodnego obrotu dobrami, to taka stocznia Gdańska jako monopolista, czuła się dobrze (no i dostawała dotacje z rządu, bo komuna to przemysł). Natomiast jak pojawiły się nowe, zagraniczne korporacje, to nagle się okazało, że nasze zakłady są niewydajne, drogie itp. I dlatego upadły. Co do Stoczni im. Lenina, to nie dziwię się, że upadła, bo tak to jest jak budujesz jedną korwetę dla wojska 10 lat (normalnie to powinno wystarczyć 10-11 miesięcy)...
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-04-29, 18:55 1
Gdyby tych wszystkich leniów i gamoni zaciągnąć do roboty a tych wszystkich pseudoministrów wypierdolić na zbity ryj, góra 25 posłów prezydent premier i chuj koniec. Na państwowych terenach za tą zaoszczędzoną kasę stawiać fabryki które kurwa mogły by nawet produkować nakrętki do coli byle wyszło chociażby na 0 a ludzie mieli kasę swoją a nie z państwa. Jakby się wziąć za to wszystko tych wszystkich darmozjadów za ryj i zrobić porządek i logiczny układ bez cyrków, to było by dobrze. Boże jakbym chciał mieć możliwość się za to wziąć, ukształtować nowy porządek. Nikt nie musiałby jeździć nigdzie, to do nas by się przyjeżdżało. Eh.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-04-29, 19:03 2
@shatter zwykły chuj z ciebie, szkoda pisania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie