18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Asmodea22 2010-06-10, 21:48
jeszcze kilka dni temu jadąc do centrum Katowic można było zobaczyć ten oto plakat w aranżacji naszych wandali z dopiskiem "po trupach do celu" i jakimiś innymi bagrołami
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-06-10, 21:53 3
makasa15 napisał/a:

Widze ze SADISTIC prowadzi kampanię dla PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ! zał i syf !



To jest raczej dowodem , iż ten portal skupia wiele inteligentnych osób.
A i prosiłbym Cię , o pozdrowienie sąsiada , Andrzeja Leppera.

PS. Co to znaczy zał?
Zgłoś
Avatar
Cord 2010-06-11, 0:59
Ja pierdolę! Znowu banda gimbusów kłóci się "na kogo bym głosował, gdybym był pełnoletni". Dajcie sobie już spokój. Riposta do płytkiego sloganiku Jarka - znakomita. I to bez względu na to na kogo głosujesz. (P.S. wyborcy zarówno Jarka, jak i Bronka nie powinni chwalić się tym publicznie, bo to świadczy tylko o tym ile czasu spędzają przed telewizorem i jak bardzo dali sobie wyprać mózg.)
Zgłoś
Avatar
bartdrummer 2010-06-11, 11:09 3
Cord, mózg to Ty masz wyprany, ale chyba CS online. Jeśli twierdzisz, że tu udzielaja sie tylko ludzie Twojego pokroju (gimnazjum) to odpuść sobie komentarze, bo i tak nie możesz w tych wyborach zagłosować.
A mówienie o tym na kogo idzie sie głosować, uważam za słuszne. Może czyjeś konstruktywne wypowiedzi skłonią fanatyków PISu do otworzenie oczu i zagłosowania poprawnie politycznie.
btw. Komorowski nie jest moim kandydatem, ale ma mój głos, tylko dlatego, aby to co było do tej pory się nie powtórzyło. Jeśli Jaruś dojdzie do władzy, będzie o 200% gorzej niż gdy na fotelu prezydenckim siedział jego klon.
Zgłoś
Avatar
machu69 2010-06-11, 12:03
dobrze gada ! polać mu !!!
Zgłoś
Avatar
ragnar999 2010-06-11, 12:14
To jest w Krakowie 2 razy przejeżdżałem obok tego samochodem.
Zgłoś
Avatar
Karny Jeżyk 2010-06-11, 13:35
Ludzie no co Wy? klocicie sie jak przekupki na targu.
A ja bym ustawil Kaczynskiego i Komorowskiego dupami do siebie i kazal sie ruchac dwustronnym dildo! A Tusk by stal z boku i sie brandzlowal
Zgłoś
Avatar
LordViaderko 2010-06-11, 15:57 2
[img:b6174157ab]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol4/60/96/download/5350052.jpg[/img:b6174157ab]
Zgłoś
Avatar
dln69 2010-06-13, 10:55
pierdolicie tylko o PO i PiS...

Głosujcie na Korwina-Mikke

Prawda jest taka, że bez różnicy, czy wybiorą Kaczyńskiego, czy Komorowskiego, to i tak w kraju nadal będzie chujowo. Fajnie gdyby chociaż ganja była legalna.
Zgłoś