18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Tworas 2010-06-10, 13:28 10
humor na poziomie POpierdolców pokroju palikota
Zgłoś
Avatar
Pener 2010-06-10, 13:30 109
@up: spieprzaj dziadu
Zgłoś
Avatar
Tworas 2010-06-10, 13:32 12
@up
już plujesz jadem ? jak się ma takie "autorytety" jak niesioł,palikot,bartoszewski to nic dziwnego
Zgłoś
Avatar
Flo 2010-06-10, 13:42 18
Panowie, uspokójcie się kapkę, odłóżcie swoje preferencje wyborcze gdy się kontaktujecie z innymi na bok. Naprawdę to Wasza osobista sprawa.

A ja śmiałbym się równie mocno z Komorowskiego przerobionego na Stalina (wąs) ja z Kaczyńskiego i nabijania się z jego hasła.

Sadistic - codzienna dawka czarnego humoru, myślę, że ten obrazek pasuje do tego sloganu. Wasze wyborcze komentarze średnio.. zachowujcie się jak stare babcie które za niezgodność z ich poglądami wpadają w szał i mają +20 do siły i -1250 do intelektu.

edit: Tworas, za to Ty dajesz popis kultury pisząc nazwiska z małej litery.
Zgłoś
Avatar
Pener 2010-06-10, 13:45 66
Tworas napisał/a:

już plujesz jadem ? jak się ma takie "autorytety" jak niesioł,palikot,bartoszewski to nic dziwnego



Dziękuje, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Tworas 2010-06-10, 13:49 2
niesioł to nie nazwisko, a co do Palikota i Bartoszewskiego to przepraszam, ale dalej są to marne autorytety, poczytaj ostatni wpis Hołdysa na jego Facebooku, to jest dopiero kultura
Zgłoś
Avatar
Flo 2010-06-10, 13:55
Czytałem, masakra, ale co się dziwić, Hołdys od dawna jest ekspertem od rzeczy wszelakich, szkoda tylko, że praktycznie zawsze pieprzy trzy po trzy... no i elokwencją też raczej popisu nie daje.
Zgłoś
Avatar
chetek 2010-06-10, 14:19 1
@Tworas, Pener666 -> wracajcie na forum Onetu.
Zgłoś
Avatar
chewbacca 2010-06-10, 14:32
Zajebiste! To bardzo dobrze oddaje moją opinię na temat tego hasła wyborczego. Bo samo hasło jest moim zdaniem naprawdę chujowe. Brzmi tak, jakby Kaczyńskiemu zależało tylko na Polsce, jako krainie geograficznej. Nie na Polakach, historii, standardom życia Polaków. No i co z Polakami poza granicą? Ich też mamy w dupie, bo nie są w Polsce?
Zgłoś
Avatar
marianer7 2010-06-10, 14:51 1
Ja głusuje na Kaczyńskmiego i tego nie ukrywam. Wolę go od tych niemieckich pseudo polaków ktorzy chca wyjebać Polskę w dupę.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2010-06-10, 15:05
chetek---->>> Na Onetach itd nie chuja nie porozmawiasz, nie powymieniasz się poglądami bo wszystko co jest anty PO jest od razu usuwane Ostatnio mnie kurwica bierze jak tak spojrzeć jak te wybory przebiegają, no nie mówiąc o tym, że ogólnie wybory demokratyczne to głupota
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2010-06-10, 15:13
ja glosuje na zasadzie: zamykam oczy i ene due rabe... na kogo wypadnie na tego bęc!
Zgłoś
Avatar
chewbacca 2010-06-10, 15:19 7
marianer7 napisał/a:

Ja głusuje na Kaczyńskmiego i tego nie ukrywam. Wolę go od tych niemieckich pseudo polaków ktorzy chca wyjebać Polskę w dupę.



A powinieneś. Ja wolę niemieckich pseudo polaków - jakby polska miała być drugim niemcami, to bym się nie obraził. Bo tu kurwa bagno póki co jest. Wolę tych niemców od powtórki ze zdolności językowych, borubara, dziecięcej mordy, ememensa, i konfliktów z Donaldem Tuskiem wywołujących uśmiech na twarzach całej Europy, jak to było za poprzednią kaczkę.
Zgłoś
Avatar
Tworas 2010-06-10, 15:33 3
A ja wole Kaczyńskiego niż, całe PO z Tuskiem na czele, HISTORYKIEM z zawodu, który nie zna historii swojej rodziny, a genealogia jest na pierwszym roku Panie "plemierze".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie