18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ewa Swoboda (ur. 26 lipca 1997) – polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach sprinterskich.

Mały wywiad po swoim występie w Doniecku.

W porównaniu do wszystkich tekstów " wymagany angielski ... "
w tym przypadku zdecydowanie nie wymaga się języka angielskiego

Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-07-14, 10:03 9
taki wstyd na arenie miedzynarodowej...ja pierdole tepe pizdy bez szkoly :/
Zgłoś
Avatar
Ciastek2 2013-07-14, 10:14 1
Jak tak patrze to całkiem ładna
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-07-14, 10:39 28
Ludzie, ona ma 16 lat...
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-07-14, 10:48 6
Ona biega a wy nie .
Zgłoś
Avatar
b................z 2013-07-14, 10:57 15
Większość użytkowników sadola pewnie nie potrafiłoby się lepiej po angielsku wypowiedzieć. Jak miałem 16 lat to też nie znałem angielskiego na tyle dobrze aby na jakiekolwiek pytania odpowiadać po angielsku przed kamerą. Jeszcze się nauczy. A tak w ogóle to zajebałbym jej pod ogon
Zgłoś
Avatar
elyseooo 2013-07-14, 12:10 1
zdychana jak po nie wiem czym i jeszce ja debil meczy po agielsku pierdolic
Zgłoś
Avatar
chrisonit 2013-07-14, 12:18 6
@up

Faktycznie, bo nie umie się myśleć po bieganiu... Poza tym, ona z każdym słowem dyszy co raz bardziej, jakby to próby sklecenia zdania po angielsku bardziej ją męczyły niż sprint.
Zgłoś
Avatar
banitzky 2013-07-14, 12:59 5
@up chodź pobiegamy z 10 km i zadam ci parę pytań po angielsku
Zgłoś
Avatar
sidmyfish 2013-07-14, 13:01 10
Ona jest od biegania a nie od udzielania wywiadów biegle posługując się j. angielskim. Taki Messi udziela wywiadów tylko po hiszpańsku/katalońsku, a do niego się nie dopier...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-07-14, 16:03 46
Zagraniczny dziennikarz przychodzi do polskiego piłkarza ligowego i zadaje mu pytanie po angielsku:
- How was the game today?
- I not speak English! I going to answering questions in Polish, when I will get European level I learn language!
Ten sam piłkarz 3 lata później dostał się do europejskiej reprezentacji, ten sam zagraniczny dziennikarz rozpoznał go i znowu zadaje mu to samo pytanie po angielsku:
- How was the game today?
- I not speak Englis! I going to answering questions in Polish, when I will get level of best 10 players in the World I learn language!
6 lat później tenże piłkarz został jedynym z 10 najlepszych piłkarzy na świecie, ten sam zagraniczny dziennikarz walczył długo o prawo wywiadu z nim a gdy w końcu się udało podszedł i znowu zadaje mu to samo pytanie po angielsku:
- How was the game today?
- Teraz jak jestem wielką gwiazdą to musisz się chuju nauczyć po polsku!
Zgłoś
Avatar
8broda8 2013-07-14, 17:41 2
Angielski wymagany na poziomie Ewy Swobody
Zgłoś
Avatar
Mathek 2013-07-14, 23:49 1
Z tego co wiem to ma biegać, a nie zapierdalać biegle po angielsku. Nauczy się jeszcze, ma czas...
Zgłoś
Avatar
Spajk 2013-07-14, 23:59 6
To teraz proszę niech zawodowy tłumacz biegnie na sportowym poziomie. W dupach wam się wywraca. Laska ma 16 lat, może nawet nie skończone. Pewnie dużo czasu spędza na treningach, a nie lekcjach angielskiego i w dodatku jest świeżo po biegu i dopiero emocje z niej uchodzą. Banda fotelowych hejterów z dupą na miejscu łba, a więc i z gównem zamiast mózgu. Pozdro. Wlepiajcie maść na ból dupy, ale wam się bardziej przyda.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-07-15, 0:05 7
Bridgwater88 napisał/a:

taki wstyd na arenie miedzynarodowej...ja pierdole tepe pizdy bez szkoly :/


Nie zebym cie pouczal ale prosze, wstrzymaj sie od nazywania swojej matki w ten sposob. To raz.

Dwa, jezyk angielski nie jest standardem, jezyk angielski nie jest wymogiem. Jesli cwel nie potrafi zadac pytania w jezyku ojczystym osoby, z ktora przeprowadza wywiad to niech go nie zadaje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie