18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
KurwaRomantyk 2013-04-07, 0:49 1
toxicana92 napisał/a:

@CzarnaOwcaŁowca
Z ludźmi robili w tym czasie gorsze rzeczy ]


Chuj z ludźmi.
Zgłoś
Avatar
toxicana92 2013-04-07, 0:55
Stalovy napisał/a:

W temacie są zdjęcia zmumifikowanego kociego truchła, nie szkieletu. Szkielet kota wygląda tak:

Obrazek



Tworząc opis sugerowałam się tabliczką umieszczoną obok tego 'obiektu'. Poza tym szkielet jest. Tyle, że pociągnięty skórą.

KurwaRomantyk napisał/a:


Chuj z ludźmi.



Też racja
Zgłoś
Avatar
poxin 2013-04-07, 4:07
po co wy piszecie ciagle "jak bylo to wiadomo" itp ?
przecież to oczywiste ze jak było to pojdzie do kosza, wiec nie musicie stale tego pisac.
Zgłoś
Avatar
kondziuziom 2013-04-07, 12:01
Ciekawe co na to 'zamurowanie żywcem' powiedzą obrońcy zwierząt
Zgłoś
Avatar
f................0 2013-04-07, 12:28 7
To mój kotek. 4 lata temu go znalazłem, myślicie ze jest warty kupe kasy?
Zgłoś
Avatar
szkaru 2013-04-07, 12:35 1
To nie był żaden rodzaj sadyzmu, tylko koty się zamurowywano bo wierzono, że odpędzają złe duchy i dają szczęście w domu, w którym został zamurowany. To powszechna praktyka. Niektórzy pieszczą różaniec, niektórzy zamurowywują koty.
Zgłoś
Avatar
Czaroslav 2013-04-07, 13:57 1
@up fiuri2000

mam podobnego 2 lata temu znalazłem pod podłoga w czasie remontu, fotek niestety nie mam przy sobie
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-07, 16:18
Jakim zjebem być trzeba, by zamurować kota żywcem? Jak widać pokurwieńcy byli zawsze. Co innego jakby to był człowiek, ale krzywdzenie zwierzaków to chuj i kutasówa.
Zgłoś
Avatar
toxicana92 2013-04-07, 18:38
rusofil napisał/a:

Jakim zjebem być trzeba, by zamurować kota żywcem? Jak widać pokurwieńcy byli zawsze. Co innego jakby to był człowiek, ale krzywdzenie zwierzaków to chuj i kutasówa.



Tu się nie zgodzę - teraz wszyscy bardziej się przejmują losem 'koteczków' i 'pieseczków' niż ludzi.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-07, 21:41 1
toxicana92 napisał/a:



Tu się nie zgodzę - teraz wszyscy bardziej się przejmują losem 'koteczków' i 'pieseczków' niż ludzi.



Bardzo dobrze.
Zgłoś
Avatar
skinskin 2013-04-10, 23:07
za kazdym razem kiedy jest artykul o zwierzetach widac mega aktywnosc kobiet:) ja mialam 3 takie same niemal jak rodzice w domu zrywali podloge. mieszkam w takim jednorodzinnym przedwojennym i kiedy bylo lato one tam mieszkaly, a na jesien ktos pozatykal wszystkie szczeliny, zeby ziab sie nie dostal. tak to sobie wyjasnilismy, jednak dziwne, ze ci poprzedni lokatorzy nie slyszeli rozdzierajacych jekow tych kotow... a, wiem- przeciez to dom poniemiecki.
Zgłoś