18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Ja to tutaj tak zostawie, jako przestrogę.



Źródło

2019-09-17, 20:59
jako ze jestem posiadaczem broni a ten temat walkowal sie przez wszystkie fora to wam powiem sadole i sadolki o co chodzi.

ten typ co z nozem sie sprul do goscia to jakis kibol, w dodatku wysoko stoi w hierarchi jakiegos klubu (jest szefem pseudo kibiciow, usttawia ustawki itd)

dobra a teraz pytanie, dlaczego prokuratora, sad oraz policji jawnie go bronia?

bo chodzi fama ze jest ich informatorem, dlatego jest bezkarny bo jak go jebna to nie beda mieli kogos kto im podsyla tematy na wlasnych kumpli. najlepsze jest to ze ten fakt wyciekl w trakcie sprawy sadowej a te debile kibolskie nic z tym nie robia, tzn dalej daja mu szefowac :D

2019-09-17, 22:38
no chciałbym całe nagranie obejrzeć.

2019-09-17, 22:57
Smoku napisał/a:

Ale głupoty pieprzysz. Brak wymaganego pozwolenia nie znaczy że to nie jest broń. Czarnoprochowiec to broń palna, więc wciąż mają do niej zastosowanie przepisy dotyczące również broni na pozwolenie, w tym te odnośnie przechowywania i przenoszenia. Czarnoprochowca można zgodnie z prawem przenosić w kaburze NAŁADOWANEGO, bo nigdzie nie jest to zakazane.



Przeczytaj UbiA - ale pooowoli i kilkanaście razy. Tak konkretnie. A potem wdawaj się w dyskusję.
A przedtem przeczytaj jeszcze raz to co samemu napisałeś.

2019-09-19, 00:47
k***a mać , to już jest szczyt w tym kraju.... Osoba, która broni się przed napastnikiem z nożem i ewidentnie nie miałaby szans na gołe pięści, wyciąga broń i eliminuje chwasta. Chore państwo, chore sądownictwo. Wk***iłem się..

2019-10-31, 19:36
U tego łysego wynika z akt sprawy, nie z filmu. k***a ciekawe