18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Ja to tutaj tak zostawie, jako przestrogę.



Źródło

2019-09-17, 00:15
pisiorskie sądy słyną z bronienia prawicowych półgłówków. Warto się zainteresować kim był atakujący bo to właśnie ciekawa skrajnie prawicowa istota.

2019-09-17, 00:15
Aż się nóż w kieszeni otwiera...

Ale z drugiej strony, nie oceniajmy pochopnie. Z materiału znamy relację tylko jednej strony.

2019-09-17, 00:21
Miles87 napisał/a:

pisiorskie sądy słyną z bronienia prawicowych półgłówków. Warto się zainteresować kim był atakujący bo to właśnie ciekawa skrajnie prawicowa istota.



Faktycznie, k***a. Bo za PO/PSL było inaczej i za każdym wcześniejszym rządem też...


Nasze sądy jakie są każdy widzi i już szkoda strzępić jęzor.

2019-09-17, 00:29
Fajnie macie w tym waszym k***idołku. Koleś idzie do "restauracji" z giwerą, a nakoksowany "ochroniarz" go atakuje nożem. Uff, jak dobrze, że w państwie z dykty i gówna nadal stabilnie.

2019-09-17, 00:35
@Loaloa klasycznie


2019-09-17, 00:40
Laololalala z początku żal mi Cię było, że ludzie z Ciebie tak szydzą, ale ty faktycznie mocno niedoj***ny jesteś...

"Polaczku".

2019-09-17, 00:49
no ja sie laolali nie dziwię ostatnio mieliśmy przykład cwaniaczka husarza który dumnie z biało-czerwoną szlachetną odwagą wycigną broń w obecności naszych zachodnich policyjnych przyjaciół. Dostał order kaczyńskiego tylko tego na L

2019-09-17, 01:17
Poloo napisał/a:

@Loaloa klasycznie



Jak klasycznie, to klasycznie:








2019-09-17, 01:43
a ostatnio było o kolesiu co czarnoprochowce miał przy sobie na jakieś zawody jechał i go typek chciał skroić. Dziabnął go kosą w rękę a ten jakoś zdołał wystrzelić mu w okolice biodra i o to się rozchodziło właśnie. Że mu miednice strzaskał i chodzić nigdy nie będzie na wstępie dostał sanki. No to jak to z tym jest? bronił się miał broń użył zgodnie z prawem i siedział 3 miesiące zanim go papuga wybroniła? co to za herezje....

2019-09-17, 01:51
Velture napisał/a:

Jak klasycznie, to klasycznie:



Zacny zbiór, ciekawe który z tych obrazków Loaloa lubi najbardziej? :amused:

2019-09-17, 03:01
Miles87 napisał/a:

pisiorskie sądy słyną z bronienia prawicowych półgłówków. Warto się zainteresować kim był atakujący bo to właśnie ciekawa skrajnie prawicowa istota.



Jeśli ktoś uważa że PiS to prawica, a ludzie o prawicowych poglądach to półgówki to naprawdę rozmowa z tym kimś nie ma sensu.
A burak co naćpany i naj***ny hasa z nożem po ulicy to żaden wyznacznik ludzi o prawicowych poglądach.

2019-09-17, 06:46
Ten prokurator już na pierwszy rzut oka wygląda na prostego cioła który po trupach doszedł do stanowiska i wewnątrz jest małym sk***ysynkiem który od dawna marzył tylko o tym żeby udupiać ludzi.

2019-09-17, 07:08
@up
Nic dodać nic ująć. Przy tak mocnym dowodzie brnąć dalej w te swoje pie**olenie. To jest niepojęte.

2019-09-17, 07:10
już czekam na gównoburzę trolli i najeżdzanie na PIS,
a gościa mam nadzieję uniewinnią, choć sprawa w takich okolicznościach musi się odbyć