18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
IceQueeen 2012-12-30, 16:23 96
Oj tam... Jesteśmy nietolerancyjni, ale dzięki temu meczety nie stoją na każdym rogu...
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-12-30, 16:27 38
Nazywanie kogoś ksenofobem, rasistą i antysemitą w czasach fanatycznej tolerancji "walcie mnie w dupsko kochane mniejszości narodowe" są pochlebstwami.
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-12-30, 16:40 9
to ciekawe jak by tak jeden z drugim znalazl sie w jakims panstwie u arabow albo w izraelu i mowil jacy to zydzi i arabi sa nietoleracncyjni
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2012-12-30, 16:59 16
materiał nagrany chyba z 20 lat temu
Zgłoś
Avatar
sfx 2012-12-30, 17:03 6
hah wkurza ją negatywne podejście katolików do innych religii wychwalając islam i pstrykając zębami, to jakaś propaganda
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2012-12-30, 17:43 17
i wielka czarna pyta im w dupe

tak jestem antysemita i dumny jestem z tego
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-12-30, 20:50 18
Nie obejrzałem całości, ale to i tak wystarczy do konkluzji: chuj im w dupę.
Nietolerancyjni... za jakiś czas, dzięki tej swojej tolerancji, jeszcze będą marzyć, żeby żyć w takim kraju jak nasz. Swoją drogą, to są kraje gdzie nietolerancja jest na dużo większym stopniu i jakoś o tym nie płaczą. Niech pojadą sobie choćby do Rosji - wtedy zobaczą, że w Polsce nie jest źle, jest po prostu w miarę normalnie.
Mnie osobiście wkurwia ta moda na otwartość na inne kultury, wszelkie odmiennośći, zboczenia itd. - no ale to przecież takie trendy...
Przez takie podejście, naród zatraca powoli swoją tożsamość. Dochodzi do tego, że ludzie wstydzą/boją się okazywać dumę ze swojego pochodzenia i tradycji, bo to takie nietaktowne, nieeuropejskie, nieświatowe wręcz...
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-12-30, 20:50 2
Wpierdalają całe społeczeństwo do jednego wora.
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2012-12-30, 20:54 28
"Dumni z narodu, historii" A co kurwa mam się tego wstydzić ? Nie raz nasz kraj uratował Europe, kiedy francuzi spierdalali gdzie popadnie... Albo "brakuje tego czegoś fizycznie" Piękność sie odezwała. Brak tolerancji takiej jak na zachodzie pokaże swoje dobre strony za kilka lat gdy będą burzyć kościoły a stawiać meczety. I chuj. Jestem dumny z bycia Polakiem
Zgłoś
Avatar
longcatislong 2012-12-30, 21:06 8
Najbardziej dziwi mnie rzucanie na lewo i prawo określeniami typu homofob, ksenofob itp poprzez ultra-tolerancyjne lewactwo.
Jeżeli chcą być tacy wspaniali to powinni także tolerować cudzą nietolerancje.

Tolerancja jest tez często mylona z akceptacją a to 2 rożne sprawy. To ze homoseksualistę tolerujesz oznacza, ze nie utrudniasz mu celowo życia ze względu an jego orientacje. Nie oznacza to jednak ze akceptujesz jego upodobania i go popierasz. Podobnie z muzułmanami i innymi imigrantami niezależnie od koloru skóry.

Wszyscy którzy jeszcze wierzą w ideę wielokulturowej Europy niech zobaczą co się dzieje w Holandii, Anglii, Francji, Szwecji.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2012-12-30, 21:15 1
Jeden z niewielu materiałów, które są warte uwagi.
Niestety, my Polacy tacy jesteśmy...
Dobrze czy źle nie wiem... Niestety jestem jebanym kosmopolitą i to, że urodziłem się w tym kraju jest czystym zbiegiem okoliczności, ponieważ ktoś kiedyś wymyślił sobie państwa i ich terytorium, ale nie ja... Nie miałem absolutnie żadnego wpływu na to gdzie się urodziłem... Mam wielce wyjebane na każdą religię, KAŻDĄ!!! Jedna wielka sterta gówna wkładana do głów swoich potomków przez wielce oświeconych rodziców. Uprzedzając świętojebliwych: Polska - Polanie od zarania dziejów byli kurwa poganami a nie katolami!!! Dla przykładu: Choinka, śluby + wianki są kurwa pogańskie a nie katolickie!!!
Dodatkowo, również dla nieoczytanych świętojebliwych antysemitów, stary testament jest fundamentem katolicyzmu, islamu i judaizmu!!! Wniosek - wszystkie 3 religie wywodzą się z tego samego gówna!!! Aha, polecam katolom przeczytać stary testament - zajebiście tolerancyjne przesłanie ma...
Ale pomijając religię, która mnie zwyczajnie wkurwia... Dlaczego??? Kurwa dlaczego większość Polaków jebie wszystkich "obcych" a nie widzi gówna pod sobą (czyt. rząd). U nas jest tylko opcja za i przeciw, ale kurwa nikt nie widzi, że i tak nas od samego początku ruchają jak jebanych niewolników. I nie ważne czy kaczka czy ryży czy kwachu... - WSZYSCY!!!
Chyba nie jest jakąś nowością, że większość ucywilizowanych krajów się zwyczajnie z nas śmieje, bo nie mogą pojąć, jakim cudem mamy (pseudo) demokrację, PKB na plusie a od lat pozwalamy się ruchać przez państwo godząc się na wynagrodzenie, za które wegetujemy, ponieważ byle żabojad ma większy dodatek na bezrobociu..............

A zresztą chuj tam idę pić dalej...
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-12-30, 21:18 9
longcatislong napisał/a:

...Jeżeli chcą być tacy wspaniali to powinni także tolerować cudzą nietolerancje...


longcatislong napisał/a:

...Tolerancja jest tez często mylona z akceptacją a to 2 rożne sprawy. To ze homoseksualistę tolerujesz oznacza, ze nie utrudniasz mu celowo życia ze względu an jego orientacje. Nie oznacza to jednak ze akceptujesz jego upodobania i go popierasz...


Bardzo celne uwagi - według mnie, to sedno całego tematu.
Zgłoś
Avatar
n3grom 2012-12-30, 21:30 24
i to lubie ogladam filmik jacy to Polacy sa zli patrze w komentarze i typ z nickiem JebacCyganow za to ten kraj kocham
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-30, 21:58 1
Widzę plejada ekspertów błyszczących wiedzą historyczną nt. "pierwszej demokracji i wolności" lub braku wiedzy związanej z powodem nielubienia żydów albo nazi-wyglądem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie