18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W okolicy budowy Stadionu Narodowego w Warszawie doszło do strzelaniny. Nie żyje czarnoskóry handlarz. Na miejsce udało się kilkanaście radiowozów z okolicy Portu Praskiego - poinformowała stacja TVN24.
- Sytuacja jest juz opanowana przez policjantów. Były tam wymierzane działania przez policjantów, którzy wykonywali czynności związane z nielegalnym handlem. Policjanci podeszli do grupy mężczyzn, ale ci zamiast poddać się rewizji zaatakowali policjantów i próbowali ich obezwładnić, wtedy padł strzał - zrelacjonował Mariusz Sokołowski z policji.

W wyniku tego zdarzenia nie żyje jedna osoba - czarnoskóry handlarz, jeden z policjantów został przewieziony do szpitala z obrażeniami głowy.

Są jednak takie chwile, gdy jestem dumny z naszej policji
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2010-05-23, 17:47 8
Kurwa strzał? Padł strzał?
Kurwa tylko jeden?
Powinna paść seria!
Albo upaść granat! "podczas szamotaniny mudźinowi wypadł granat, miejscowe masarnie proszone są o zgłoszenie się do przetargu na kaszankę"

No chyba że stali w rzędzie
Zgłoś
Avatar
elkajot 2010-05-23, 18:47
przede wszystkim gosciu jestes popierdolony i mam nadzieje, ze skurwysynie zginiesz szybko. (w zasadzie kieruje to do kazdego skurwiela, ktorego komentarze byly jednoznaczne z rasistowskim pedalstwem)

banda pojebanych impotentow umyslowych...zginal CZLOWIEK i chuj mnie obchodzi czy to murzyn czy zoltek czy turas...szkoda, ze nie wy.

prosze administratora o edit tresci w ktorej autor pochwalil sie swoim debilizmem
Zgłoś
Avatar
Kopytkov 2010-05-23, 19:13 2
@up zarzucasz innym brak tolerancji, a przeciez jego podstawa jest egzystowanie wsrod ludzi o swiatopogladzie skrajnie roznym od naszego wlasnego - takze rasistow. Zatem jestes tak samo nie tolerancyjny. Jesli chcesz zeby fala emigrantow zalala Polske to jedz do Francji, poznaj smak tygla kulturowego... nie zdziw sie jak odstrzeli Cie nielegalny czarnoskory imigrant z afryka za 100 euro. Chcesz tego w Polsce? Bo ja nie. Nie przeszkadzaja mi homoseksualisci bo czy chcemy czy nie chcemy jestesmy na nich skazani, bo to jakis 1% urodzen. Ale fale emigracji mozna powstrzymac. Szanuje Islam i arabow ale niech zostana w afryce i azji. Murzyni tez niech zostana tam gdzie ich miejsce.

A zyczenie komus smierci jest kurewsko nie na poziomie
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2010-05-23, 19:15 7
wafel00 napisał/a:

... pierdolone polaczki.


tylko nie polaczki ok? Skoro nazywasz nas polaczkami to kim ty jesteś i dlaczego przebywasz, czytasz i piszesz na Polskiej stronie?
Pewnie twój stary to Munyaradzi i pochodzi z Zimbabwe a matka to Polka Elżbieta a ty jesteś sfrustrowanym kolorowym bękartem
Zgłoś
Avatar
szysza 2010-05-23, 19:41
Za dużo tu ludzi, którym się pojebały portale.
Zgłoś
Avatar
kruszek03 2010-05-23, 19:58
dobry mudzin martwy mudzin
Zgłoś
Avatar
angus 2010-05-23, 20:08
Mariusz Sokołowski? Myślałem, że Pudzian xd
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2010-05-23, 22:30 1
elkajot napisał/a:

przede wszystkim gosciu jestes popierdolony i mam nadzieje, ze skurwysynie zginiesz szybko. (w zasadzie kieruje to do kazdego skurwiela, ktorego komentarze byly jednoznaczne z rasistowskim pedalstwem)

banda pojebanych impotentow umyslowych...zginal CZLOWIEK i chuj mnie obchodzi czy to murzyn czy zoltek czy turas...szkoda, ze nie wy.

prosze administratora o edit tresci w ktorej autor pochwalil sie swoim debilizmem



A idź się pierdol
I niech ci matka grzybem obrośnie.
Zgłoś
Avatar
Asmodea22 2010-05-24, 0:57
jeszcze chwila i zamkną stronę za propagowanie treści rasistowskich...
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-05-24, 7:58 1
Arahja7, nie zamkną strony dzięki temu:

Cytat:

Sadistic.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników serwisu.


Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-05-24, 8:07
hakier przyjdzie co nie lubi rasizmu ;<
Zgłoś
Avatar
S................l 2010-05-24, 13:51
Conscribo napisał/a:

@up - nie zapomnij, że regulamin zabrania m.in rasizmu


w praniu to inaczej wygląda
Zgłoś
Avatar
D................l 2010-05-24, 22:35 1
Stachu Wichura napisał/a:

Skoro nazywasz nas polaczkami to kim ty jesteś i dlaczego przebywasz, czytasz i piszesz na Polskiej stronie?



Ja jestem Polakiem i nazywam polaczkiem każdego, kto nie nadaje się w ogóle do reprezentowania naszego narodu na arenie międzynarodowej. Czyli takich ludzi przez których Polacy (ci normalni) są uznawani za kompletnych pojebów.

Cytat:

Pewnie twój stary to Munyaradzi i pochodzi z Zimbabwe a matka to Polka Elżbieta a ty jesteś sfrustrowanym kolorowym bękartem



O ja pierdolę! SKĄD WIEDZIAŁEŚ?! O__________________________________________o
Tak, to jest sarkazm. Ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
Czik 2010-05-25, 3:50 2
Stachu Wichura napisał/a:


tylko nie polaczki ok? Skoro nazywasz nas polaczkami to kim ty jesteś i dlaczego przebywasz, czytasz i piszesz na Polskiej stronie?
Pewnie twój stary to Munyaradzi i pochodzi z Zimbabwe a matka to Polka Elżbieta a ty jesteś sfrustrowanym kolorowym bękartem



Nie wypowiadaj się, jak nie wiesz, o czym mówisz. Polaczek to ktoś o mentalności typowego postkomunistycznego zawistnego zjeba, który na wszystko narzeka, małostkowego, pseudo-mądrego cwaniaczka.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-05-25, 12:12
Wiecie wydaje mi się że zrobiła nam się tu wioska trolli Xd

co do tematu ... no cóż dokładnie zabity był nigeryjczykiem . Ich ambasada robi wielkie fochy o to co się stało . + Ich minister chce nam tu przyjezdzać robić inspekcje ... ( przed chwilką w radiu słyszałem )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie