18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W okolicy budowy Stadionu Narodowego w Warszawie doszło do strzelaniny. Nie żyje czarnoskóry handlarz. Na miejsce udało się kilkanaście radiowozów z okolicy Portu Praskiego - poinformowała stacja TVN24.
- Sytuacja jest juz opanowana przez policjantów. Były tam wymierzane działania przez policjantów, którzy wykonywali czynności związane z nielegalnym handlem. Policjanci podeszli do grupy mężczyzn, ale ci zamiast poddać się rewizji zaatakowali policjantów i próbowali ich obezwładnić, wtedy padł strzał - zrelacjonował Mariusz Sokołowski z policji.

W wyniku tego zdarzenia nie żyje jedna osoba - czarnoskóry handlarz, jeden z policjantów został przewieziony do szpitala z obrażeniami głowy.

Są jednak takie chwile, gdy jestem dumny z naszej policji
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2010-05-25, 22:16
Ekscentryczny napisał/a:



co do tematu ... no cóż dokładnie zabity był nigeryjczykiem . Ich ambasada robi wielkie fochy o to co się stało . + Ich minister chce nam tu przyjezdzać robić inspekcje ... ( przed chwilką w radiu słyszałem )


no, ja jeszcze słyszałem że przywiezie kontener bananów bo chce przekupić ministra
Zgłoś
Avatar
D................l 2010-05-26, 9:21
Stachu Wichura napisał/a:


no, ja jeszcze słyszałem że przywiezie kontener bananów bo chce przekupić ministra



"Lepiej nie myśl, bo ci to w ogóle nie wychodzi" (daję to w cudzysłowie, bo to nie mój tekst, tylko mojego kolegi).
Zgłoś