18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Kmil69 2013-11-15, 15:24
Do autora tematu : Jego lub jej umiejętności za kierownicą są tak samo niskie jak Twoje w pisowni na klawiaturze, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Siemek 2013-11-15, 16:15
isitsaturday napisał/a:

@2up: Krav magi? To jakaś chińska sztuka smażenia w rondlu o specjalnym kształcie?



Chciałeś być zabawny?
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-11-15, 16:27 1
melvin napisał/a:

Bo oczywiście żaden kretyn nie może wpuścić innego auta przed siebie i od tak ułatwić komuś życie...
W tym kraju przed wydaniem prawa jazdy powinny być obowiązkowe testy wykluczające "drogowych buraków"



My w ogóle widzieliśmy ten sam filmik? Kilku kierowców zrobiło mu miejsce. Ale ty chyba też potrzebujesz miejsca długości pasa startowego, by zmieścić się swoim tico.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-11-15, 17:08
Siemek napisał/a:

isitsaturday napisał/a:

@2up: Krav magi? To jakaś chińska sztuka smażenia w rondlu o specjalnym kształcie?

Chciałeś być zabawny?

Nie. Po prostu chciałem się dowiedzieć, co to. Pierwsze, z czym mi się to kojarzy to gary.
Zgłoś
Avatar
adrianekolarz 2013-11-15, 17:11 1
To jest kurwa mafia która przyjmuje w swoje szeregi debili bez szkoły. Nie wymagajmy zbyt wiele od naszych kolegów z ulicy
Zgłoś
Avatar
Bagman 2013-11-15, 18:16
mnie sie wydaje ze jechal na jakas błahą interwencje i nie chciał robić paniki sygnałem. Próbował zjechać na prawy ale widział że auta pomimo iż robią miejsce to te przed nim hamują więc wyczekał do końca. Nie było płynnego ruchu to w końcu użył sygnału i mógł normalnie przejechać.
albo idiota
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-11-15, 19:32
RagicMabbit napisał/a:

polucje to ja miewam nad ranem bro. - polecam



No to współczuję, tylko nie wiem czy brakiem wiedzy czy brakiem dziewczyny?
Cytat:

Polucja, zmaza nocna – mimowolny wytrysk nasienia podczas snu. [...] Częściej pojawia się u mężczyzn, którzy zachowują abstynencję płciową.

Zgłoś
Avatar
seattle 2013-11-15, 20:19
@@@@@Wstalodziany nie pasuje to wypierdalaj, uciekinier się znalazł qrwa sprawiedliwy
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-11-15, 22:54
@UP masz prawo zamknąć ryj, korzystaj ze swoich praw, bo jeszcze parę ostrzeżeń i będzie to twoim obowiązkiem
Zgłoś
Avatar
technik_oskar 2013-11-16, 1:16
dobrze, ze wezwał posiłki i na końcu zrobili z tym porządek!
Zgłoś
Avatar
seattle 2013-11-16, 13:33
@The.prophecy rozważę to;)
Zgłoś