18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
melvin 2013-11-14, 20:58 41
Bo oczywiście żaden kretyn nie może wpuścić innego auta przed siebie i od tak ułatwić komuś życie...
W tym kraju przed wydaniem prawa jazdy powinny być obowiązkowe testy wykluczające "drogowych buraków"
Zgłoś
Avatar
tabaraba 2013-11-14, 21:05
mam niebieski pasek, mam koguta, mam czapkę, mam mundur i pałkę ... jestem niezniszczalny!
Zgłoś
Avatar
gg06 2013-11-14, 21:11 3
@melvin jakbyś nie zauważył to radiowóz miał i to kilka sytuacji przebicia się na lewy pas, w dodatku wjechali na czerwonym.

P.S. Jesteś POlicjantem?
Zgłoś
Avatar
picasso 2013-11-14, 21:31 15
@melvin jakbyś nie zauważył to radiowóz miał i to kilka sytuacji przebicia się na prawy pas, w dodatku wjechali na czerwonym.
P.S. Jesteś POlicjantem?
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2013-11-14, 21:56 1
"Polucja"
Zgłoś
Avatar
szymon77513 2013-11-14, 22:21 4
gg06 napisał/a:

@melvin jakbyś nie zauważył to radiowóz miał i to kilka sytuacji przebicia się na lewy pas, w dodatku wjechali na czerwonym.

P.S. Jesteś POlicjantem?



kolega ma problemy z rozróżnianiem stron...

picasso napisał/a:

@melvin jakbyś nie zauważył to radiowóz miał i to kilka sytuacji przebicia się na prawy pas, w dodatku wjechali na czerwonym.
P.S. Jesteś POlicjantem?



a ten to ma zbyt niski intelekt, by samemu stworzyć coś kreatywnego

z takimi sadolami
Zgłoś
Avatar
Klanik91 2013-11-15, 1:54
Gdy spostrzegłem temat, chwilę się zastanawiałem czy scrollować dalej
Zgłoś
Avatar
seattle 2013-11-15, 7:36
co się dziwić jeśli robią tam wszelkiej maści głąby i nieudacznicy
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-11-15, 9:34
polucje to ja miewam nad ranem bro. - polecam
Zgłoś
Avatar
PrzemekW 2013-11-15, 13:46
Wykonywali obowiązki służbowe i tyle
Zgłoś
Avatar
tuchajbej33 2013-11-15, 13:52 3
o ile zakład że baba prowadziła ?
Zgłoś
Avatar
Wstalodziany 2013-11-15, 14:09 9
Ej, kurwa czy tutaj każdy tu jest jebanym mistrzem kierownicy, że uważa że ma prawo jechać po kimś za chwilę wahania ?
NIe wiecie co się działo w kabinie, może kierowca zastanawiał skupił się akurat na tym co słyszał z radia, a może zastanawiał się jak ma najlepiej jechać do miejsca gdzie został wezwany, chuj wie.
Ale po co się zastanawiać, lepiej pojechać po rajtach choć samemu nie ma się nawet prawa jazdy.

Wkurwia mnie już bluzganie na policję na Sadisticu.
NIe jestem policjantem, ale wielu poznałem na zajęciach Krav Magi. I to są zwykli ludzie, którzy popełniają błędy i bywają nerwowi. A szczególnie wtedy kiedy osoby wobec których wykonują czynności służbowe kozaczą i są bezczelne.

Sam wiele razy uciekałem przed policją, i parę razy byłęm zatrzymany, ale zawsze ostatecznie traktowałem ich z szacunkiem bo to ich kurwa praca. I nigdy nie spotkało mnie z ich ręki nic na co nie zasłużyłem. A często wręcz byłem traktowany pobłażliwie.

Dlatego mam taką prośbę.
Wypierdalać od policji.
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2013-11-15, 14:30
@fishboun

Wchodzę
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-11-15, 15:03
@2up: Krav magi? To jakaś chińska sztuka smażenia w rondlu o specjalnym kształcie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie