18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polska pomysłowość
BezInteresowny • 2015-09-04, 19:21
Na coś takiego natknąłem się dzisiaj przeglądając internet.

"Uwielbiam polską kreatywność. Prowadzę sobie szkolenie. Jak rzadko, tym razem nie w pełni własnego autorstwa, ale na bazie skryptu, który dostałem od zamawiającego (z zagranicy - to ważne). W skrypcie między innymi proste zadanie. Cytuję: "Daj uczestnikom puzzle z dowolnym obrazkiem, powiedz, żeby zrobili z nich akwarium. Ponieważ szybko się zorientują, że na obrazku nie ma akwarium, zaczną budować fizycznie akwarium z puzzli. Omów potem zadanie pod kątem procesu wyłaniania się lidera w grupie."
Ważne jest to, że w skrypcie nie była przewidziana inna możliwość niż fizycznej budowy akwarium - w rozmowie z autorem dowiedziałem się, że wszystkie grupy brytyjskie i niemieckie robią zawsze akwarium w postaci trójwymiarowej budowli z puzzli.
No więc dałem instrukcję, zgodnie ze skryptem. Co zrobili moi polscy uczestnicy?
- jedna grupa ułożyła z puzzli napis "Akwarium"
- jedna wzięła woreczek od puzzli, napełniła go wodą i wrzuciła do środka puzzel, twierdząc, że to rybka
- dwie zbudowały samą ramkę, a w środku ułożyli kształt rybek z pozostałych puzzli.
Vive la polskie podejście do rozwiązywania problemów. Serio. Gdybyśmy tylko umieli pracować długodystansowo, nie zrywowo i nauczyli się sobie ufać, bylibyśmy potęgą gospodarczą."

Pożyczone z FB
Zgłoś
Avatar
jormungand 2015-09-04, 20:12
i to była giwera osz ty. weekend się zaczął i nic nie zadali?
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2015-09-04, 20:56 151
Kiedyś na szkolenie gościu dał nam czyste białe kartki i kazał stworzyć coś, co może latać, a później trafić tym w jakiś cel. Zgniotłam kartkę w kulkę i go jebnęłam. Wygrałam
Zgłoś
Avatar
Remz 2015-09-04, 21:50 6
Widząc to nad czym zachwycają się te hamerykańskie barany na wystawach sztuki myślę że prawdy w tym trochę jest. Stasiek pod monopolowego lepszą sztukę pawiem na chodniku maluje
Zgłoś
Avatar
jur 2015-09-04, 23:32 1
Zgadzam sie z ostatnim zdaniem
Zgłoś
Avatar
K................k 2015-09-04, 23:58
Ostatni Polak naszczal do worka po puzzlach i wsadzil tam swoje gówno, mówiac ze to zlote akwarium z afroafrykanczykiem.
Zgłoś
Avatar
adolfpanem 2015-09-05, 0:37 22
@Up, z kim kurwa? afroafrykańczykiem?
Zgłoś
Avatar
TrissMerigold 2015-09-05, 2:30 6
adolfpanem napisał/a:

@Up, z kim kurwa? afroafrykańczykiem?



To chyba chodzi o mieszkańca Afryki z afro na głowie
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2015-09-05, 4:22 3
nie, to raczej chodzi o tych murzynów co są czarniejsi od zwykłych murzynów
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-09-05, 9:29
Gizmolka napisał/a:

Kiedyś na szkolenie gościu dał nam czyste białe kartki i kazał stworzyć coś, co może latać, a później trafić tym w jakiś cel. Zgniotłam kartkę w kulkę i go jebnęłam. Wygrałam

To szkolenie wygrał koleś, który się z niego wymigał, a nie Ty
Zgłoś
Avatar
cenius 2015-09-05, 12:13 8
Zawsze rozpierdalają mnie tego typu szkolenia.
Jakaś zasrana moda z korporacji zachodnich.

Do nieczego nie potrzebne, nic nie uczy, nic nie ukazuje.
Debilizm.
Zgłoś
Avatar
yippe_ki_yay 2015-09-05, 12:28
@up
totalny debilizm...

Na takim szkoleniu powinno paść kilka pytań:
- Czy puzzle są wodoszczelne?
- Czy z jednego worka puzzli wystarczy na zbudowanie akwarium odpowiedniego do umieszczenia tam jakiegokolwiek żyjącego organizmu, choćby welonki?
- Jeśli puzzle już nie są wodoszczelne to gdzie jest reszta materiałów pozwalajaca na ich uszczelnienie (jakiś klej, silikon)?
- Jeśli mam sobie wyobrazić, że puzzle są wodoszczelne to niech szkolący sobie wyobrazi, że już zbudowaliśmy z nich akwarium.

Noo, ostatnie to nie pytanie.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-09-05, 13:12 1
Cyrk napisał/a:

To szkolenie wygrał koleś, który się z niego wymigał, a nie Ty


No nie wiem nie wiem, pizza mu przepadła.
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2015-09-05, 17:15 9
No mi kiedyś na szkoleniu laska prowadząca powiedziała, bym pokazał ptaka.
No to pokazałem, jej chodziło o to, bym stanął na jednej nodze, pochylił się do przodu i rozłożył ręce.
No moja wersja też się liczy, ja tak uwazam.
Zgłoś