18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
tarcer123 2016-02-07, 21:39 1
Jakaś zmarnowana ta panna. I chyba trapi ją wytrzeszcz.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-02-07, 21:41 28
I sensacja i dyskusja bo syryjka mówi, że islam chujowy, ale jak ja bym zrobił film w którym bym powiedział dokładnie to samo, było by zaraz wielkie halo, że rasista ksenofob i chuj wie co jeszcze, ale mnie to wkurwia
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-02-07, 21:41 1
Jebać ją. Dosłownie.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2016-02-07, 21:46 4
Całkiem ładna, może zmęczona. I kurwa nie chwali tego systemu totalitarnego tj. tego biednego islamu, świnie im w ryj
Zgłoś
Avatar
Kubuleki 2016-02-07, 22:02
Tylko, żeby żaden **** (wstaw dowolny, negatywny epitet, ja bezpośrednio moderacji nie obrażam) moderator tego nie podpiął pod politykę i nie wyjebał. Nawet na sadolu ostał się niewielki % myślących ludzi i to jest filmik właśnie dla nich.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2016-02-07, 22:03
Trochę mi podchodzi pod takie feministyczne pierdolenie, ale mimo wszystko ma rację. Mówi prostym, przystępnym językiem, pochodzi z tamtych rejonów i wie co mówi. Może otworzy komuś oczy.
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2016-02-07, 22:06
Polacy też traktują kobiety jako rzeczy.

Ale i tak jebać islam. Bóg nie istnieje.
Zgłoś
Avatar
vonreinert 2016-02-07, 22:15
Kubuleki napisał/a:

Tylko, żeby żaden **** (wstaw dowolny, negatywny epitet, ja bezpośrednio moderacji nie obrażam) moderator tego nie podpiął pod politykę i nie wyjebał. Nawet na sadolu ostał się niewielki % myślących ludzi i to jest filmik właśnie dla nich.



A propos: sadistic.pl/absurd-codziennosci-na-sadisticu-vt398052.htm

Ale już się nie denerwuję Kto ma zobaczyć to zobaczy, a moderatorzy niech się wypchają! Najlepiej flakami z harda!
Zgłoś