18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Antybozia666 2012-04-15, 12:46 4
Brakuje mi na końcu konkluzji "życie jest do dupy powieśmy się"... i wypierdolmy do kosza dobrodziejstwo cywilizacji jakim jest komputer, gdyby nie komputer nigdy nie dowiedział bym się że w Afganistanie najczęstszymi ofiarami gwałtu są kozy, ani że niema czarnych homoseksualnych żydów niemieckiego pochodzenia, więc nie pierdolcie mi tu że komputer jest złem. a do autora filmu: W dupie byłeś gówno widziałeś, i w ogóle umrzyj !
Zgłoś
Avatar
Tremor 2012-04-15, 12:50
Zgaduję, że to jakiś gówniany projekt szkolny.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-04-15, 13:20
Jak kiedyś graliśmy z chłopakami w piłkę na osiedlu, bo boiska szkolne były zamknięte lub ktoś nas wyganiał to zrobili na podwórku stół pingpongowy, bo sąsiadom przeszkadzało odbijanie piłki. To teraz i w pingponga nie można grać, bo ta sama sytuacja przeszkadza to sąsiadom. Dlatego nie dziwię się że wszyscy siedzą w domach i pierdolą to wszystko. Czasy się zmieniają niestety na gorsze. Ehh.
Zgłoś
Avatar
ak74 2012-04-15, 14:04 1
dziwne, bo ja mieszkam od zawsze w mieście i tak jak ja niegdyś latałem na podwórku z kumplami, tak teraz widzę młodsze pokolenie robiące to samo. i nie, nie mieszkam w jakiejś patologicznej okolicy, wręcz przeciwnie, obrzeża miasta z dość majętnymi sąsiadami. nawet teraz słyszę jak jeden z nich drze ryja (chyba w chowanego grają).
a swoją drogą, nie rozumiem czemu spędzanie dzieciństwa przed kompem jest tak szeroko piętnowane i krytykowane na każdym kroku... jeśli sprawia im to większą przyjemność niż bieganie po dworzu (tak, ja też tego nie rozumiem), to co w tym złego? niech mi ktoś odpowie czemu tak się do nich dopierdala? najlepsze jest to, że ci, którzy o tym krzyczą najgłośniej, sami teraz przesiadują po 20h/dobę przed kompem, jebani hipokryci.
Zgłoś
Avatar
seaven 2012-04-15, 14:18
Super Ruchacz napisał/a:

Nic dodać, nic ująć. Nawet w lany poniedziałek nie widziałem dzieciaków z wiadrami, oblewających gawiedź dymającą do kościoła.

może dlatego że było 0 stopni C?

-------
Wlasnie widać jak to dzisiaj wszystko działa. 0 Stopni ? Za łepka biegałem w takiej temperaturze z wiadrem wody i nie byłem chory, nawet kataru. A dzisiaj? Za zimno , a jak wyjdzie i obleje sie go woda to milion chorób wynajda ... :/ XIX w . zaprasza ...
Zgłoś
Avatar
Layne 2012-04-15, 20:51
moim zdaniem słabe, za mało jadu i hejtowania.
Zgłoś
Avatar
shiters 2012-04-15, 22:51
u mnie dzieciakow jest pelno na osiedlu, pilka rowerek itp. w lany poniedzialek to latalo ich calkiem sporo. na osiedlach tez jest duzo ludzi, moze dlatego ze mieszkam w mniejszym miescie (ponizej 100tys mieszkancow) i nie dosiegla nas komputeryzacja
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-04-15, 23:55
Albo mieszkam w jakieś innej rzeczywistości, albo ten filmik jest skrajnie przekolorowany. U mnie na osiedlu w zimie wciąż dzieci zjezdzają na sankach z górek cały czas, lepią bałwany rzucają się śnieżkami. Place zabaw też są użytkowane.
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-04-16, 9:19
kurde takie przegięcie trochę. u mnie dzieciaki ganiają za piłka i to nie w fife czy pes, a co do lanego poniedziałku to co się dziwić jak targało i padało :| chyba w miejscowości autora wymarło życie;p
Zgłoś
Avatar
D4dwa1 2012-04-16, 21:30
Nie mam potrzeby kupowania smartfonów cipy są za drogie ...
Zgłoś
Avatar
Muffin 2012-04-16, 21:55
Super Ruchacz napisał/a:

Nic dodać, nic ująć. Nawet w lany poniedziałek nie widziałem dzieciaków z wiadrami, oblewających gawiedź dymającą do kościoła. Za mojego dzieciństwa ludzie (szczególnie młode dupeczki) bali się wychodzić z domu w ten dzień. Teraz możesz oblać kogoś na portalu społecznościowym di.com.pl/news/37523,0,Oblej_woda_na_portalu_spolecznosciowym.html



Oj dodać to ja bym jeszcze dodał..
Zgłoś
Avatar
mph 2012-04-16, 22:06 1
O. film z mojej rodzinnej miejscowości. Trochę "przekoloryzowany". Na placach i boiskach, które przedstawił autor dzieci się bawią a młodzież gra w nogę. Może nie jak dawniej, ale nie lamentujmy. Jeszcze rok temu gdy zebrałem znajomych, żeby pograć w nogę nie mogliśmy znaleźć wolnego boiska. Starzy znajomi grają w nogę z młodymi nawet przy minus 10. Nie jest tak źle. Łąki i działki gdzie bawiliśmy się w bazy i toczyliśmy wojny z innym osiedlem dziś zastąpiły nowo wybudowane domy, a na neostradzie nie ma już limitów więc też nie ma się co dziwić. Przynoszenie zwolnień na WF też nie było by takie modne gdyby lekarze nie wypisywali ich za wielki uśmiech. Gdyby dzisiejsi rodzice znaleźli choć trochę czasu, żeby wyleźć z dzieciakiem na dwór i pograć w badmintona było by całkiem jak kilkanaście lat temu. Ludzie się rozleniwili. Dlatego też autor filmu zamiast pójść na spotkanie rady miasta i zaproponować jakieś działanie promujące zażywanie świeżego powietrza woli nagrać filma i jebnąć na YT bo tak wygodniej.
Zgłoś
Avatar
necro0 2012-04-16, 22:31
Wie ktoś może jak nazywa się autor filmiku? lub poda mi link do jego konta na YT?
Zgłoś
Avatar
zaklinacz c1pek 2012-04-16, 22:35
Czytam, słucham i oglądam te śmieci prawiące o tym jak to teraz dzieciaki siedzą przed kompami jedynie. Owszem, generalnie dzieci siedzą więcej przed kompem, ale to chyba osoba robiące takie filmiki/obrazki i inne takie śmieci chyba mają poważny problem z ciągłym siedzeniem przed kompem bo jakby ruszyły dupę to by zauważyły, że masa dzieciaków biega po placach zabaw, boiskach itp. Wystarczy wyjść na zewnątrz i w ładną pogodę bez problemu znajdziemy masę dzieci bawiących się poza domem. Skoro już nie jesteście dzieciakami i nie ganiacie po podwórkach, a nie macie znajomych, z którymi można czasem zagrać w piłkę/kosza/siatkę czy coś innego to nie znaczy, że z dzieciakami jest tak samo. Ludzie, przestańcie w końcu maniakalnie narzekać na kolejne pokolenia, bo to już staje się śmieszne.
Zgłoś
Avatar
osin22 2012-04-16, 23:28
zaklinacz c1pek napisał/a:

Czytam, słucham i oglądam te śmieci prawiące o tym jak to teraz dzieciaki siedzą przed kompami jedynie. Owszem, generalnie dzieci siedzą więcej przed kompem, ale to chyba osoba robiące takie filmiki/obrazki i inne takie śmieci chyba mają poważny problem z ciągłym siedzeniem przed kompem bo jakby ruszyły dupę to by zauważyły, że masa dzieciaków biega po placach zabaw, boiskach itp. Wystarczy wyjść na zewnątrz i w ładną pogodę bez problemu znajdziemy masę dzieci bawiących się poza domem. Skoro już nie jesteście dzieciakami i nie ganiacie po podwórkach, a nie macie znajomych, z którymi można czasem zagrać w piłkę/kosza/siatkę czy coś innego to nie znaczy, że z dzieciakami jest tak samo. Ludzie, przestańcie w końcu maniakalnie narzekać na kolejne pokolenia, bo to już staje się śmieszne.





ps. podoba mi się twoj nick.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie