18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................z 2012-04-15, 10:56 52
Nic dodać, nic ująć. Nawet w lany poniedziałek nie widziałem dzieciaków z wiadrami, oblewających gawiedź dymającą do kościoła. Za mojego dzieciństwa ludzie (szczególnie młode dupeczki) bali się wychodzić z domu w ten dzień. Teraz możesz oblać kogoś na portalu społecznościowym di.com.pl/news/37523,0,Oblej_woda_na_portalu_spolecznosciowym.html
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-04-15, 11:50 8
Wszystko jest kwestią wyczucia i inteligencji. Mam kilku przyjaciół, trochę znajomych, a dzięki wirtualnej rozrywce również małe stadko porytych kolesi z którymi nakurwiam w battlefielda Także mi ten drugi wirtualny świat nie przeszkadza. Co innego zostawić dzieciaka sam na sam z komputerem, bo wiadomo że taki młokos pójdzie tam gdzie wygodniej i łatwiej o rozrywkę, szczególnie jeśli chodzi o radosne mordowanie hord przeciwników.
Zgłoś
Avatar
Kajton1910 2012-04-15, 12:10 1
Dobrze gada polać mu!
Zgłoś
Avatar
flaszka 2012-04-15, 12:17 38
Super Ruchacz napisał/a:

Nic dodać, nic ująć. Nawet w lany poniedziałek nie widziałem dzieciaków z wiadrami, oblewających gawiedź dymającą do kościoła.



może dlatego że było 0 stopni C?
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-04-15, 12:18 3
No ciężko żeby dzieciaki były na placach jak jest zimno Ale ogólnie to ma rację
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2012-04-15, 12:20 14
Przesadza koleś trochę, wcale tak nie jest, że dzieciaki w ogóle nie wychodzą. Mieszkam w Krakowie aktualnie i dość często widuję na osiedlu gromadki kopiące w piłkę, łamiące sobie nogi na deskorolkach i robiące inne cuda (odpowiednie służby już mnie szukają za podglądanie dzieci). Inna sprawa jest taka, że mamy teraz niż demograficzny i dzieciaków jest po prostu mało. Nie mając rówieśników w tym samym lub podobnym wieku faktycznie nie mają jak wyjść i z kim się pobawić, więc znajdują sobie znajomych w necie i tyle. Pochodzę ze wsi, w której obecnie jest jakieś 3500 mieszkańców (z czego wiele osób sprowadziło się w ostatnich latach). Dzieciaków w podstawówce jest każdego rocznika tylko jedna klasa, tak mało się ich rodzi. Natomiast mój rocznik (89) to był przykładowo największy przyrost naturalny u nas we wsi. Na jednej niedużej ulicy na której mieszkam (a właściwie mieszkałem, bo teraz więcej w grodzie Kraka siedzę) można było uzbierać kilkanaście osób i pójść pokopać w piłkę czy coś. Ot, cała zmiana. I nie twierdzę, że nadmiar korzystania z komputera wśród młodego pokolenia nie jest problemem, natomiast nie ma co przesadnie demonizować.
Zgłoś
Avatar
PureWhite 2012-04-15, 12:24 1
Film robili jacyś nudziarze bez przyszłości. Wydaje się autorowi nagrania, że poklepie coś o wirtualnym świecie i zamknięciu w nim, a zaraz będzie mesjaszem.
Chuj z wami, będę sobie robił co mi się podoba i mam gdzieś napinki kolesi z "realnego" świata którzy chcą cofnąć konkretny postęp cywilizacyjny.
Ten świat już dawno przestał być wirtualny i jest obecny wszędzie, co mnie bardzo cieszy, teraz jak ktoś nie potrafi posługiwać się najprostszymi narzędziami jakie posiada cyfrowa rzeczywistość to kaleka.
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2012-04-15, 12:24
Fajne cipki w 1:35
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-04-15, 12:26 1
Ooo moja mieścina. Swoją drogą koleś musiał to filmować o 6 rano, bo boisko na filmie jest pełne dzieciaków od rana do wieczora. Nawet jak pada, a ja zapierdalam obok w zimowej kurtce, to zawsze jakieś dzieci kopią tam piłkę. Także bez zbędnej przesady proszę...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-04-15, 12:31
pierdolicie, gdyż boiska obok szkół sa zakazane, nie można po prostu pograć w weekend i nie mówie tu, że z browarem czy coś;
Zgłoś
Avatar
GoodSensi89 2012-04-15, 12:36
pierdolenie, nie da sie obejrzeć
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-04-15, 12:37 2
kiedyś boisk nie było, dziś są puste. To jest chore.
Zgłoś
Avatar
S................z 2012-04-15, 12:42
flaszka napisał/a:



może dlatego że było 0 stopni C?



No i o to chyba chodzi? Nie pamiętam, by w dzieciństwie kiedykolwiek temperatura była przeszkodą :] Dla człowieka uzależnionego, każda wymówka jest dobra.
Zgłoś
Avatar
adam_małysz_bejbe 2012-04-15, 12:45 3
Puste pierdolenie, za grosz w tym czegoś odkrywczego. Jebany krytyk, chujowej rzeczywistości się znalazł, a sam marnuje czas na nagrywaniu swoich pojebanych wywodów. Pewnie sam boi się wyjść z domu by rzeczywistość nie dała mu w kły, dlatego kręci swoje filmiki o 4:00 rano. Swoją drogą na chuj ja to komentuje!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie