18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Brak słów

"Polska studentka, która przyjechała do Stambułu w ramach programu Erasmus na wymianę uczelnianą, została zgwałcona przez dwóch młodych mężczyzn. Obaj usłyszeli właśnie akt oskarżenia - pisze turecki anglojęzyczny dziennik "Hurriyet Daily News".

Dziennik przybliża historię polskiej studentki przedstawioną w innym tureckim dzienniku "Sabah".

Zgwałcona przez dwóch Turków

Według tej relacji Polka przybyła do największego miasta Turcji w sierpniu ubiegłym roku. Pierwszego wieczora zaczęła szukać pokoju do wynajęcia.

Poznała dwóch młodych mężczyzn - Engina O. i Mehmeka K. Od jednego z nich wynajęła pokój, pomogli jej tam się wprowadzić, a potem zaproponowali, by spędziła z nimi wieczór.

Nie wiadomo, czy studentka wiedziała, że zamierzają ją zabrać do domu Engina O. Zgodziła się jednak na wspólne wyjście i cała trójka znalazła się wkrótce u mężczyzny. Tam dwaj oskarżeni mieli wsypać jej do alkoholu narkotyki.

Według zeznań Polki, która później zgłosiła się na policję, po wypiciu alkoholu poczuła się słabo i zemdlała. Obudziła się naga. Okazało się, że została zgwałcona.

O sprawie media napisały dopiero teraz, gdy mężczyźni usłyszeli akt oskarżenia. Są oskarżeni o "zniewolenie i napaść seksualną". Grożą im długoletnie wyroki więzienia."

źródło: tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/polska-studentka-zgwalcona-w-stambule,...
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2015-01-27, 17:03 2
To na wymianach szuka się stancji do wynajęcia?
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2015-01-27, 17:44 5
Przykrzy ludzie tu komentują...
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2015-01-27, 19:05 5
Cytat:

jak można zgwałcić prostytutkę?



Można. Jak nie zapłacisz.
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2015-01-27, 19:28
Engina? Co to kurwa za imię?
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2015-01-27, 20:19 3
Był czas że modne były kretyńskie imiona nadawane dzieciom.
Wanessa ,Dolores ,Alan ,ludzie mają najebane w głowach.
Zgłoś
Avatar
T3nk3n 2015-01-27, 20:20 6
Pierdolenie, dała dupy jak zwykła szmata, misio1631 dobrze mówi. Kto kurwa normalny przyjeżdżając do innego kraju, idzie się napierdolić z kimś kogo zupełnie nie zna. Jak dla mnie poszła z nimi się nachlać, dała dupy, a potem wielki płacz, że ją zgwałcili.
Zgłoś
Avatar
Polemon 2015-01-27, 21:55
Co to kurwa TV trwam do chuja już nie wspomne że to TVN24, wspomniałem jednak, na chuj bojczych na sadolu o jakichś gównach jak nie ma filmu z ruchania murzyńska pało!!!!!!!!???
Zgłoś
Avatar
Niedorozjebywalny 2015-01-27, 21:57 2
no fajnie a ja kupe dziś zrobiłem
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-01-27, 22:04 1
Trybson napisał/a:



źródło: tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/polska-studentka-zgwalcona-w-stambule,509572.html



Takie szatańskie źródło na tym portalu?
Zgłoś
Avatar
Zacharael 2015-01-27, 22:04 2
Kurwa. Żal mi chłopaków. KURWA jedzie na ERASMUSA do STAMBUŁU zaznać zagranicznych KUTASÓW, a oni będą mieli zjebane życie.
Zgłoś
Avatar
d................t 2015-01-27, 22:05 6
Ja pierdolę, jak ja nienawidzę publicznych linczów. Choćby tamta dziewczyna miała tylko 10 % szans na to, że została zgwałcona, a 90 % na to, że stosunek odbył się za jej zgodą, to nie linczujcie, nie wyzywajcie, nie życzcie śmierci, itp.

Sami jesteście gorsi od niej, bo linczujecie niczym ciemnogród w 18 wieku, dając się omamić informacji, bez poparcia żadnym wyrokiem i faktem

Nie mam zamiaru bronić reputacji Polek za granicą, ale widzę tutaj sam zachwyt i ujadanie typu "każda Polka wyjeżdżająca na erasmusa to kurwa", "sama sobie zasłużyła", "dała dupy, jak zwykła szmata", "kurew z erazmusa nigdy nie szkoda", "dobrze jej tak", itp itd.

Czy jakaś kobieta bliska Wam została kiedykolwiek zgwałcona (matka, siostra, dziewczyna, żona, córka, przyjaciółka, koleżanka) ?

Jak wam jakiś arab zgwałci kobietę (a sami dobrze wiecie, że w Europie gwałtami lubują się głownie arabowie i murzyni), to społeczność zaśmieje się wam w twarz, wszyscy będą krzyczeć - a to kurwa, a to dziwka, sama prowokowała, jak każda baba, to ma, dobrze jej tak, śmierć kurwom, itp.

Jeszcze raz podkreślę - nie bronię reputacji Polek za granicą, ale nienawidzę ferowania wyroków pochopnie, stronniczo i bez jakichkolwiek podstaw. Jakby to była taka "puszczalska" , całkiem prawdopodobnie by tego nie zgłosiła na policję, tylko bawiła się dalej.

Wyroku sądu nie ma, za to jest kilkanaście/kilkadziesiąt wyroków forumowych znawców.

Jak to czytam, to widzę samych adwokatów tych ciapatych, może minęliście się z powołaniem? Póki co, to oni są oskarżeni w sprawie i warto poczekać na wyrok, potem komentować.

Zacharael napisał/a:

Kurwa. Żal mi chłopaków. KURWA jedzie na ERASMUSA



A ty co, sam ciapaty? " Zal mi chłopaków" ? Od kiedy ciapate to dla ciebie chłopaki? No chyba, że twoje chłopaki, to rozumiem.

Ciekaw jestem, jak twoja kobieta będzie wracała do domu wieczorem - choćby przez park i zostanie brutalnie zgwałcona. Po co kurwa szła przez park i biedne chłopaki, które zgwałciły?
Zgłoś
Avatar
M................e 2015-01-27, 22:09 5
Aż mi was szkoda... Wysuwać różne wnioski nie znając sytuacji.
I jak przystało na Polaków, chronić swojego; to stajecie przy stronie jakichś tam Turasów. *którzy są zawsze napaleni na Polki, co aż odrzydza*
Zgłoś
Avatar
Polemon 2015-01-27, 22:28 9
up

Gdzie swojego, te nasze kurwy tylko wypuścić za granice to się sprują z pierwszym lepszym i pokażą jakie to one są zajebiste, ja się do nich nie przyznaje już dawno, wogóle już kurwa się do nikogo nie przyznaje nawet do siebie bo od patrzenia na to zepsucie sam się zepsułem.
Zgłoś
Avatar
Lysack 2015-01-27, 23:01 17
Nie uważam, żeby to co było napisane w komentarzach było linczem.
Dla mnie to tylko wysnuwanie pewnych wniosków na podstawie zachowań większości. Studiowałem przez ostatnich kilka lat i miałem dość dobrą okazję obserwacji tego co się dzieje na erasmusie.

Chyba wszystkie dziewczyny, z którymi miałem styczność, już chyba na płycie lotniska dostawały szału macicy, bo często nie mijał jeden dzień, a one już wrzucały na fb zdjęcia z mooooocno zakrapianych imprez (a często też wciąganych, palonych i łykanych), w otoczeniu stada napalonych ciemnoskórych tubylców.
I to niezależnie od tego czy przed wylotem były same czy też zostawiły chłopaka / narzeczonego, a czasem nawet męża.

Problem leży w moralniaku - jedne go nie mają wcale, a inne zaczynają żałować swoich wybryków po pijaku. A skoro tak, to trzeba to jakoś przed sobą usprawiedliwić - zwłaszcza gdy istnieje prawdopodobieństwo, że ten zostawiony w Polsce chłopak/narzeczony/mąż może się dowiedzieć.

Laski mają tę przewagę, że zgłoszenie gwałtu to w zasadzie wygrana sprawa - ślady penetracji są? są - argument na ich korzyść. Siniaki są? być może są - w końcu sam nie raz wracałem z imprez z siniakami bo się o coś uderzyłem - po pijaku nie ma takiego panowania nad ciałem, więc wyjebać się łatwo, a czasem nawet się nie czuje. A facet jaką ma linię obrony? Że sama chciała? Każdy tak mówi!

Swoją drogą, jakbym był ojcem tej dziewczyny, to nie wiem czy bym się do niej przyznawał dalej. Są pewne elementarne zasady wychowania i nawet gdyby w Polsce moja córka poszła SAMA, pijana, na chatę do gościa poznanego tego samego dnia na imprezie, to już za samo to dostałaby opieprz. Powie, że to jej życie i mam się nie wtrącać? To niech ponosi konsekwencję swoich nieodpowiedzialnych decyzji.
Równie dobrze mogła wyjść nocą, ubrana na czarno na drogę gdzieś poza miastem, a potem się dziwić, że choć szła przy krawędzi jezdni, bo nie było pobocza, to kierowca jej nie zauważył i rozjechał... i co, wina kierowcy?

I na koniec dodam tylko, że faceci nie są lepsi - żeby nie było, że objeżdżam tylko polki na erasmusie. Goście też jadą tam po to, żeby sobie poużywać, ale dla nich jedynym zagrożeniem jest jakiś zazdrosny o swoją latawicę hiszpan czy turas. Poza tym już w mentalności ludzi jest zakorzenione, że gość może zaliczać panny na prawo i lewo, a laska nie. I wcale się nie dziwię, bo faceci zazwyczaj nie mają na drugi dzień moralniaka i pretensji do całego świata, bo rano się okazało, że przespał się z pasztetem... a babie nigdy nie wiadomo czy coś nie odjebie. No i żaden facet raczej zgwałcenia przez laskę nie zgłosi.
Zgłoś
Avatar
bowmanek 2015-01-27, 23:03 10
Do obrońców "pokrzywdzonej"

Pierwszego wieczora zaczęła szukać pokoju do wynajęcia.

Poznała dwóch młodych mężczyzn - Engina O. i Mehmeka K. Od jednego z nich wynajęła pokój, pomogli jej tam się wprowadzić, a potem zaproponowali, by spędziła z nimi wieczór.

Nie wiadomo, czy studentka wiedziała, że zamierzają ją zabrać do domu Engina O. Zgodziła się jednak na wspólne wyjście i cała trójka znalazła się wkrótce u mężczyzny.

1. Pojechała na Erasmusa i nie ogarnęła wcześniej żadnego mieszkania!!! Myślałem, ze takie sprawy załatwia się przed wyjazdem...

2. Już pierwszego dnia pobytu poszła do mieszkania dwóch obcych mężczyzn (z własnej, nieprzymuszonej woli, jak zostało podkreślone w tekście, "po wypiciu alkoholu poczuła się słabo i zemdlała", wcześniej nic jej nie przeszkadzało). Zatem albo jest kompletną idiotką, albo po prostu chciała seksu.

3. Mi to wygląda na zemstę. Czymś już wkurzyli, a ona oskarżyła ich o gwałt. Bardzo łatwo jest oskarżyć o taki czyn mężczyznę, ale trudno oczyścić się z zarzutów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie