18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Brak słów

"Polska studentka, która przyjechała do Stambułu w ramach programu Erasmus na wymianę uczelnianą, została zgwałcona przez dwóch młodych mężczyzn. Obaj usłyszeli właśnie akt oskarżenia - pisze turecki anglojęzyczny dziennik "Hurriyet Daily News".

Dziennik przybliża historię polskiej studentki przedstawioną w innym tureckim dzienniku "Sabah".

Zgwałcona przez dwóch Turków

Według tej relacji Polka przybyła do największego miasta Turcji w sierpniu ubiegłym roku. Pierwszego wieczora zaczęła szukać pokoju do wynajęcia.

Poznała dwóch młodych mężczyzn - Engina O. i Mehmeka K. Od jednego z nich wynajęła pokój, pomogli jej tam się wprowadzić, a potem zaproponowali, by spędziła z nimi wieczór.

Nie wiadomo, czy studentka wiedziała, że zamierzają ją zabrać do domu Engina O. Zgodziła się jednak na wspólne wyjście i cała trójka znalazła się wkrótce u mężczyzny. Tam dwaj oskarżeni mieli wsypać jej do alkoholu narkotyki.

Według zeznań Polki, która później zgłosiła się na policję, po wypiciu alkoholu poczuła się słabo i zemdlała. Obudziła się naga. Okazało się, że została zgwałcona.

O sprawie media napisały dopiero teraz, gdy mężczyźni usłyszeli akt oskarżenia. Są oskarżeni o "zniewolenie i napaść seksualną". Grożą im długoletnie wyroki więzienia."

źródło: tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/polska-studentka-zgwalcona-w-stambule,...
Zgłoś
Avatar
sebawo 2015-01-28, 11:43
Jak tak czytam te komentarze w stylu 'po co pojechała' czy 'sama się prosiła' to ciśnie mi się komentarz równie prostacki, choć nikomu nigdy źle nie życzyłem.
Otóż mam głęboką nadzieję, że Wy pajace staniecie w sytuacji, gdy zgwałcona zostanie Wasz córka, siostra, żona czy matka. Też będziecie tak tłumaczyć to chore zwyrodnienie?
Zgłoś
Avatar
Roxann 2015-01-28, 12:01 3
Przyznam, że w pewnym momencie przestałam czytać komentarze, ale zauważyłam, że wiele osób dziwi się, że na miejscu szukała mieszkania. Ja też byłam na erazmusie (można zacząć lincz) i jest tak, że niektóre uczelnie załatwiają zakwaterowanie, niektóre nie. Ja ze znajomą przed wyjazdem zabookowałyśmy hostel na kilka dni, a po przybyciu rozpoczęłyśmy poszukiwanie mieszkania. Uczelnia zagraniczna pomagała osobom w takiej sytuacji, kontaktowała się z wynajmującymi, sprawdzała umowy, nawet kilka razy poszli z nami oglądać mieszkanie i negocjować.
Akademiki w wielu państwach są bardzo drogie, szkoda stypendium poświęcić na nie, zwłaszcza jak są możliwości normalnego wynajmu.
Także można sobie poradzić nie narażając swojego bezpieczeństwa.
W żadnym wypadku nie ufałabym przypadkowo poznanym facetom, którzy oferują wynajm. To już wygląda podejrzanie. Poza tym nie rozumiałam nigdy wyjazdów do Turcji, ale to nie moja sprawa co kto wybiera.

Zastanawiam się skąd bierze się tyle nienawiści do kobiet. Ile razy słyszałam, że erazmus=orgazmus itd. To dość przykre, że przez pryzmat części kobiet, które decydują się spędzić w nieprzyzwoity sposób ten czas oceniacie wszystkie wyjeżdżające. Powiem Wam, że to fajna sprawa - wyjechać gdzieś, dostać się bez problemów na ciekawe uniwersytety, dostać za to stypendium, żeby móc się utrzymać, zobaczyć inne podejście do studenta. Ja dzięki temu spędziłam świetny semestr, gdzie miałam zapewnioną edukacje i utrzymanie, a na który nie mogłabym sobie sama pozwolić. Dlaczego by nie skorzystać?
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2015-01-28, 12:42
JA byłem, JA widziałem nie jedną erazmuskę 90% nich rucha wszystko co ciemniejsze, bo nigdy tego nie doświadczy. Smutna prawda. Kurwa z charakteru dała, a oni nie pamiętają naszych imion bo są trudne i się wkurwiła. Po chuj jej stancja gdzieś w mieście? Akademik za mało elegancki. Turcja jeszcze w porządku, mogła jechać do Arabii Saudyjskiej to jeszcze policjanci by ją wyruchali. Elita studencka, potem takie kurwy z Kopacz na czele rządzą Polską i dziwią się wszyscy.

Jak to Piłsudski mówił "Naród wspaniały tylko ludzie kurwy". Tacy jesteśmy każdy z nas jest kurwą (charakter) na swój sposób.
Zgłoś
Avatar
bartek6166 2015-01-28, 14:56
misio1631 napisał/a:

a na moje oko to było tak poszła z arabami na imprezę nachlała się jak świnia dała im dupy a na drugi dzień stwierdziła że jednak nie chciała i poleciała na policje



Pierdoli mnie Twoje zdanie. Mam nadzieje że Ciebie też odurzą i wyruchają w dupę na jakiejś imprezie żebyśmy mogli się pośmiać w komentarzach jaki to z Ciebie pedał który później stwierdził że za bardzo rozjebali mu dupę więc się wycofał ze swojego stanowiska. Pozdro leszczu, pseudo sadolu.
PS. Jak nie wiesz co się dzieje na świecie to morda w kubeł.
Zgłoś
Avatar
Momk 2015-01-28, 15:59 4
Panowie i Panie, gwałt to straszna sprawa i normalnie współczuję kobietom którym się to zdarza w cywilizowanych krajach, ale kurwa mać pojechać do arabowa i się dziwić że cie zgwałcili to tak jak pójść do mordowni na browar i się dziwić że wpierdol się dostało. Byłem kilka lat temu w europejskiej części stambułu na wymianie międzynarodowej (2 tygodnie) i nawet cywilizowany muzłumanin mi mówił że dla nich każda laska co jest z europy to dziwka. A ilu idiotkom próbowałem wytłumaczyć w Polsce że arab to arab i nie można takim ufać to nie to rasista... Reasumując to co się przydarzyło tej dziewczynie to selekcja naturalna - z wszystkich kurwa krajów erazmusa akurat do arabowa się zachciało :/
Zgłoś
Avatar
A................r 2015-01-28, 16:23 4
Roxann napisał/a:

Ja też byłam na erazmusie



I już wszystko jasne, więcej pisać nie musisz
Zgłoś