18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
wedzio 2013-01-17, 23:21
ฬเεอžмล napisał/a:

Za 100f wyżywienie

śmieci do mikrofalówki z Tesco, Lidl, Asda czy Aldi po 1,5f to tak. Dla dwojga 21f tygodniowo No, +sok czy kawa do 25 dobije. btw. (do blogera)
Niezły burdel w kiblu musisz mieć, który przecież też trzeba umyć, kuchnię, jakieś coś do mycia dupy, już nie wspomnę o rzeczach codziennego użytku jak głupie worki na śmieci. Z dziewczyną żyjesz? Chyba typowa angielka co koło dupy swojej nie potrafi zrobić Nie wiem co ty człowieku liczysz, ale chyba świeży w UK jesteś.



Dokładnie !! a gdzie miejsce na Browar? jak nienapić sie przy weekendzie albo nawet co drugi dzień przecież to też bardzo ważny wydatek !!! 100 f to idzie ale to tygodniowo jak chce człowiek normlanie żyć, wieć trochę ubogo kolega liczy albo wegetuje jak w polsce...
Zgłoś
Avatar
Glebrin 2014-12-09, 4:00
Co on pier.. że Polsce tak mało się zarabia? Co z tego że zarobi więcej jak musi wydać połowe na mieszkanie na żarcie kilka rupieci i nie ma kasy, bo jest droższe życie. Ja pracuję po 8 godzin dziennie w Polsce, także w soboty-to jedyny minus, i na miesiąc wychodzi mi na ręke 3000zł, nie płacę za mieszkanie characzu, bo mieszkam w domu, rachunki na miesiąc za wszystko max 200zl (woda,prad,internet,scieki,telefon,śmieci, w zimę palę drewnem ze swojego lasu), trochę na jedzenie, na gaz do samochodu i na inne duperele, które nie są potrzebne, zostaje mi zawsze okolo 2000zł na czysto. Ale zazwyczaj przepuszczam kasę..
Zgłoś