18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dth 2012-01-22, 21:43 2
@MrPink
Mysle ze w obecnych czasach to predzej komunistyczna partia mialaby przewage nad nazistowska.

Cytat:

2. Nie głosując tak naprawdę przyczyniasz się do wygranej wygrywającej frakcji. matematyka. dlatego wolę mieć jednak jakiś tam wpływ na to, kto rządzi krajem w którym mieszkam.



Gdybyś nie głosował na mniejsze zło, to do rządu mogłyby wejść partie, które obecnie się nie dostają, bo miażdżąca przewaga PO i PiS im na to nie pozwala : P
Głosowanie na "mniejsze zło" jakim jest PO i jeszcze obnoszenie się z tym jest oznaką kretynizmu. Od lat PO oraz PiS rozpieprzają nasz kraj a ludzie i tak na nie głosują, bo "mniejsze zło". Kurwa, ruszcie łepetynami i zagłosujcie na coś innego, zamiast ciągle na tych samych złodziei i oszustów. Mam dosyć oglądania mord tych zakłamanych imbecyli w tv, mógłby się w końcu zmienić skład personalny, ale niekoniecznie na gejów, transwestytów i innych dewiantów.
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-22, 22:00
@up.

Kurwa, gdzie ja napisałem, że głosuję na PO? Jesteś typowym przykładem tępego buca, który postrzega wszystkich otaczających go ludzi w kategoriach, o których napisałem w pierwszym poście pod tym tematem... Mniejszym złem może też być partia, która w jakimś stopniu ma poglądy wspólne z twoimi, ale nie do końca, która zrobi mniej wstydu na arenie międzynarodowej, która postuluje zmiany w dziedzinach ciebie interesujących/najbardziej dotyczących w kierunku przynajmniej w niewielkim stopniu zgodnym z tym którego oczekujesz. dla twojej wiadomości: NIE GŁOSOWAŁEM NA PO. i chuj z tobą
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-22, 22:03 1
@up
Nie denerwuj się tak. Jakieś kompleksy masz? Nie głosujesz na PO to spoko. Głosujesz to chujowo. Prosta sprawa. Why so serious?

Obecnie za "mniejsze zło" uznawane jest PO albo PiS, w zależności od tego kto Ci bardziej pasuje, więc naturalnym jest, że pomyślałem, że zagłosowałeś na którąś z tych partii.

Niektórzy ludzie zachowują się jak niedorozwinięte dzieci, jedno słowo i plują śliną na prawo i lewo, drą mordę jak pojebane a później się dziwią, że ludzie ich nie lubią.

@down
Ja bym to sprostował: Jesteś lewakiem- zabij się, nie jesteś to idź głosować na to co uważasz za słuszne.
Zgłoś
Avatar
sanger 2012-01-22, 22:05 1
"Ludzie w życiu chcą iść na skróty, a ja mam proste rady. Chcesz być chudy - nie żryj grubasie. Chcesz mieć pieniądze - weź się za robotę leniu. Chcesz być szczęśliwy - znajdź sobie kogoś".

Tak i ja: jesteś lewakiem głosuj na Palikota, jesteś prawicowcem: głosuj na Korwina. Jeśli masz poglądy pośrednie trudno! zaciśnij zęby i zagłosuj na tego z nich który wydaje ci się lepszy, a jeśli już całkiem żaden z tych typów poglądowych ci nie pasuje - NIE GŁOSUJ W OGÓLE.
Zgłoś
Avatar
M................f 2012-01-22, 22:10 1
Ja tam różnicy między Polską rządzoną przez SLD, PIS, czy PO nie widzę. Oczywiście inne mordy są pokazywane częściej w naszej "wolnej" tv, inna indoktrynacja i inne demagogiczne pierdolenie i jedyna tak różnica, a szary człowiek jak zapierdalał za najniższą krajową tak zapierdala do dziś. Czy coś się zmieniło od kiedy Kaczory padły i w końcu po ciemnych wiekach polska młodzież wybrała liberałów ? Aborcja, prostytucja, miękkie narkotyki, biurokracja, administracja itd. itp. jest ciągle na tym samym jebany etapie. Więc proszę nie pierdolić, że wybieracie mniejsze zło bo wybieracie tylko twarze, które chcecie częściej oglądać i którym ktoś fajniejszą przemowę napisał.

A tak mimochodem to zastanawiające jest jeszcze to, że tak wielu ludzi wierzy w tą pseudo demokrację (pośrednią), w której "Twój wybór mający wpływ na losy państwa". Jedynie wprowadzenie rządów i ustroju na podobieństwo Szwajcarii może coś zmienić bo pazerne świnie przestaną pchać się do koryta.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2012-01-22, 22:26
Brakuje czegoś o Polsce C
Zgłoś
Avatar
r................0 2012-01-22, 22:29
Bleeee... PO ? - Żygam, bleee czekaj żygam dalej już.. PIWA NIE BĘZIE !
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-01-22, 22:50
tofur napisał/a:

dla twojej wiadomości: NIE GŁOSOWAŁEM NA PO. i chuj z tobą


+1 ode mnie, świetnie zakończona wypowiedź

p.s.
też odniosłem wrażenie, że głosowałeś na PO.
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2012-01-22, 22:54
MrPink napisał/a:

Komiks idealnie odzwierciedla tępotę i to jak bardzo jest zindoktrynowany nasz naród...



Dostałbyś więcej piw gdyby gimbusom chciało się znaleźć znaczenie słowa "zindoktrynowany". Nice try though.
Zgłoś
Avatar
sanger 2012-01-22, 23:18
dth napisał/a:


Niektórzy ludzie zachowują się jak niedorozwinięte dzieci, jedno słowo i plują śliną na prawo i lewo, drą mordę jak pojebane a później się dziwią, że ludzie ich nie lubią.



Hehe, o ironio To chyba Twój komentarz do własnego postu i stwierdzenia odnośnie lewicowców. LOL
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-22, 23:20
@sanger
Napisalem zupelnie bez emocji aby sie zabili, oni doradziliby mi to samo, wiec w czym problem?
Zgłoś
Avatar
Qboos 2012-01-22, 23:26
Szejdziur napisał/a:


Dostałbyś więcej piw gdyby gimbusom chciało się znaleźć znaczenie słowa "zindoktrynowany". Nice try though.



Masz rację przyjacielu, po prostu tragedia. Kiedyś nauczyciel od polskiego opowiadał nam, jak pytał gimbusów o znaczenie różnych słów. Jedno zapadło mi w pamięci:
Co to znaczy "wyalienowany"? Odpowiedź: "Radio"

I tacy ludzie wybierają naszych przywódców, to czego wy się kurwa spodziewacie?!

Nawiązanie do wypowiedzi tofura:
Cytat:

zagłosował bym pewnie za komunistyczną (mniejsze zło )


Komunizm jako mniejsze zło? No chyba nie...
Zgłoś
Avatar
s................u 2012-01-22, 23:44
Ż-A-D-N-A partia nie osiągnie wiele przez jedną kadencję, dlatego choć nie lubię polityki cieszę się że PO jest po raz drugi na górze i może cokolwiek zrobi...
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-01-23, 0:11
Szczerze mówiąc PIS byłby nawet ok gdyby nie mały książę. Kłapie dziobem cały czas, a jak jego najbliżsi współpracownicy doradzają mu inaczej niż on sobie umyśli - to na kopach wywala z partii. Dlatego też PIS nie ma szansy na wygrane wyboru dopóki kaczor będzie tam siedział. A szkoda...
Zgłoś
Avatar
griffin1899 2012-01-23, 0:14
tylko JKM
Zgłoś