18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
golip 2012-01-22, 18:06 8
Oczywiście kurwa bo tylko można na PIS lub PO, innych partii nie ma...
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-01-22, 18:10 45
Komiks idealnie odzwierciedla tępotę i to jak bardzo jest zindoktrynowany nasz naród...
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-22, 18:26 5
ja pierdole... tylko debil dzieli polaków na pisowców i platformersów.... to tak jak by dzielić ludzi wyłącznie na punków i skinów, lewaków i narodowców (co swoją drogą nie jest takie rzadkie - nawet na tym portalu) itp... Wszystko musi być czarno-białe. Jeśli o mnie chodzi, to nie ma w polityce nikogo, kto reprezentowałby moje poglądy. W związku z tym przy każdych wyborach jestem zmuszony wybierać mniejsze zło (mniejsze moim zdaniem ) i z tego co widzę, większość ludzi wokół mnie myśli podobnie. Z czego to wynika? A no pewnie z tego, że wszyscy politycy, czy to z prawa, lewa czy centrum jest w jakiś tam sposób skażona poprzednią epoką, żyje przeszłością, nie potrafi we współczesnych realiach się odnaleźć. i tak jeszcze pewnie przez kilkanaście lat co najmniej będzie to trwało niestety...
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-22, 18:32 1
@tofur tacu co gadają tak jak ty potem najczęściej idą głosować na ryżego
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-22, 18:35
@up

haha, jak grochem o ścianę
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2012-01-22, 18:59
tofur, widzisz z fanatykami pisiakami nie ma dyskusji, napiszesz się, starasz wytłumaczyć ale oni i tak mają wyjebane na wszystkie argumenty...
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-01-22, 19:11
Tyle absurdów, syfu, problemów. Ale jakoś Polska trzyma się. Ciekawe jak długo?
Zgłoś
Avatar
npsl 2012-01-22, 19:42
Dobrze gada, ten pan z komiksu.. Prezes powininem sie schowac, ustapic miejsca mlodszym, ktorzy pozniej zajeli by w koncu miejce Premiera... No bo przeciez, kurwa, ile mozna?!
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-01-22, 19:51
tofur napisał/a:

Jeśli o mnie chodzi, to nie ma w polityce nikogo, kto reprezentowałby moje poglądy. W związku z tym przy każdych wyborach jestem zmuszony wybierać mniejsze zło (mniejsze moim zdaniem ) i z tego co widzę, większość ludzi wokół mnie myśli podobnie. Z czego to wynika? A no pewnie z tego, że wszyscy politycy, czy to z prawa, lewa czy centrum jest w jakiś tam sposób skażona poprzednią epoką, żyje przeszłością, nie potrafi we współczesnych realiach się odnaleźć. i tak jeszcze pewnie przez kilkanaście lat co najmniej będzie to trwało niestety...



Po pierwsze: nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło. Zło jest złem i chuj.
Po drugie: nie jesteś zmuszany przez kogokolwiek. Nie wiesz jak głosować to siedź w domu i się nie wpierdalaj.
Po trzecie: jeżeli nie widzisz alternatywy w postaci innych partii niż te cztery wiodące, to współczuję.
Cztery: to jakie Ty masz poglądy? Użyj google i poszukaj partii odpowiedniej dla Ciebie, Polska jest troche inna niż media pokazują, masz wybór większy niz PO-PiS-SLD-PSL. Use the Force, Luke, zamiast pierdolenia, ze jest chujnia, ale jej nie popieram, po czym i tak na nią głosujesz.
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-22, 20:21 4
MrPink napisał/a:



Po pierwsze: nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło. Zło jest złem i chuj.
Po drugie: nie jesteś zmuszany przez kogokolwiek. Nie wiesz jak głosować to siedź w domu i się nie wpierdalaj.
Po trzecie: jeżeli nie widzisz alternatywy w postaci innych partii niż te cztery wiodące, to współczuję.
Cztery: to jakie Ty masz poglądy? Użyj google i poszukaj partii odpowiedniej dla Ciebie, Polska jest troche inna niż media pokazują, masz wybór większy niz PO-PiS-SLD-PSL. Use the Force, Luke, zamiast pierdolenia, ze jest chujnia, ale jej nie popieram, po czym i tak na nią głosujesz.



1. jazda na gapę i holokaust to faktycznie prawie to samo... pierdolisz.
2. Nie głosując tak naprawdę przyczyniasz się do wygranej wygrywającej frakcji. matematyka. dlatego wolę mieć jednak jakiś tam wpływ na to, kto rządzi krajem w którym mieszkam.
3. I tu się mylisz. Siłą rzeczy muszę orientować się w scene politycznej. Nie napisałem, że nie widzę alternatywy poza wiodącymi partiami, tylko że nie ma takiej, która reprezentuje moje poglądy.
4. Moje poglądy są chyba najbliższe technokracji, ale nie we wszystkich aspektach:P. Nie bierzesz pod uwagę, że te wszystkie malutkie, "internetowe" formacje zwyczajnie są zbyt małe, żeby wystawiać swoich kandydatów we wszystkich odbywających się wyborach. Generalnie staram się głosować zgodnie z własnym sumieniem. Ale czasami jest to po prostu niemożliwe.

Ogólnie to widzę, że wziąłeś nie za kogoś kim nie jestem
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-01-22, 21:25
Piękny przykład myślenia polskiej ciemnoty, im bardziej się ich poniża i kopie, tym bardziej są wierni.
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-01-22, 21:26
A na co ma kurwa głosować. Na PiSowską patologię? I PiS i PO będą rządzić nieudolnie, przy czym PO jest bardziej zrównoważone i mniej się trzeba za nich wstydzić na arenie międzynarodowej. Chujnia będzie i tak.
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-01-22, 21:28
No, wybroniłeś się

ale!
ad.1 bez przesady z tą jazdą na gapę
ad.2 To tak jakby partia nazistowska miała 30 % poparcia, komunistyczna 20%. Czy w takim układzie idziesz na wybory oddać głos na prowadzących nazistów, żeby mieć uczucie wpływu na to, kto rządzi?
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-22, 21:39
@up

No co, zło to zło przecież . I nie zrozumiałeś do końca. zakładając taką teoretyczną sytuację, pewnie zagłosowałbym za jakąś trzecią opcją. Jeśli by jej nie było, zagłosował bym pewnie za komunistyczną (mniejsze zło ). Głosując na komunistyczną, odebrałbym 1/x głosu partii nazistowskiej, która zyskałaby tą 1/x głosu, gdybym nie głosował wcale. tyle
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie