18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
evildead 2012-02-18, 11:57 1
speedster napisał/a:

@evildead
Jak kurwa,tylko Twój punkt widzenia skoro to zdjęcie krąży po facebooku od tygodnia...



chuj mnie boli gdzie to krąży baranie. Tak dla wyjaśnienia nie jestem autorem powyższego obrazka.
Zgłoś
Avatar
Salomon69 2012-02-18, 12:01
Andrev napisał/a:

rosja od spodu w pizde ucha bo USA jedzie nam w anal



Skąd wiesz, że anal?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-18, 12:02
Świetnie zobrazowane i niestety prawdziwe...
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-02-18, 12:04
Zmiast UE i USA powinien być Tusk i Komor głodomor. Byłoby idealnie. I dookoła polaczki którzy na nich głosowali
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-02-18, 12:07
przykre ale prawdziwe... i dlatego trzeba coś z tym zrobić.
Zgłoś
Avatar
w................x 2012-02-18, 12:08
W sumie, sami żeśmy sobie winni. Sami w referendum wyraziliśmy chęć przynależności do UE. Z USkurwaA inna sprawa - w Polsce od upadku komuny mamy wśród polityków jakiś jebany fetysz ' wybawicieli świata '. Niestety, ale wraz z kolejnym eurocentem napływającym na nasze polskie ziemie, ubywa z niej coś, czego w przeciwieństwie do nowej infrastruktury itd, nie możemy zobaczyć. Wolność, panie i panowie, wolności nam ubywa.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-02-18, 12:19 1
Ja nie wiem kto ma tak najebane żeby takie rzeczy rysować, jeszcze nie widziałem u żadnych obcokrajoców żeby ktoś tak chamili swoją flage. Sami tworzycie chujowy wizerunek temu państwu a później macie pretensje.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-02-18, 12:22
owek napisał/a:


Co za jebana propaganda. Gdyby to był waleczny i zawzięty naród to nie dopuścił by do takiego wydarzenia jak okrągły stół.

A tak to jesteśmy ruchani na każdym kroku i nie od 20 lat i nie od 60 a od czasów kiedy polska szlachta dawała dupy ruskim.



powiedz mi, co możemy zrobić, żeby zmienić zachowania szlachty (która nie tylko ruskim dawała dupy) sprzed 300-400 lat? z chęcią poczytam.
Zgłoś
Avatar
wikt0r 2012-02-18, 12:38 3
Żałośni jesteście !!
Jakiś jebany zjeb zhańbił nasze barwy narodowe i jeszcze gorszy zjeb (evildead) wrzucił to na portal a wy im jeszcze klaskacie ??
To właśnie przez takich ludzi jak wy jest tak źle w Polsce.
Jak mają nasz szanować inne narody jak sami siebie nie szanujemy ??
Zgłoś
Avatar
KasHer 2012-02-18, 12:41 4
Dziwnie wydaje mi się że powinny być odwrotnie te flagi UE i USA...

Swoją drogą - ta grafika mało nie połączyła feministki z narodowcami ;]

Ale chyba i jedni i drudzy (ci którzy się oburzają) nie rozumieją przekazu.

Do wszystkich oburzonych - jak to śpiewał Kazik Staszewski - "niech się wstydzi ten co robi nie ten co widzi". Autor grafiki nie sprawił że taka jest obecnie sytuacja naszego kraju - on ją widzi i przedstawił.
Zgłoś
Avatar
Dakkar 2012-02-18, 12:47
Psioczycie na UE ale kaskę, to z chęcią od nich bierzecie.

Psioczycie na UE, ale kaskę to z chęcią od niej bierzecie.

Psioczycie na UE, ale kaskę to z chęcią od nich ciągnięcie.
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-02-18, 13:25 2
Thunderdome napisał/a:

@ okanslig autentyk chyba z Twojego zycia ! Jestem Patriota i mam wywalona kielbache na takich jak Ty. To zdjecie powinno przedsawiac tych chujow co popsuli Polske a nie naszą ojczyzne ! Chuj w dupe autorowi !



oj bede mial warna ale co tam... jestes po prostu idiota, ktory jest slepy i nie widzi co sie dzieje, to jest pierdolona rzeczywistosc, jak widac nawet nie znasz pojecia patriotyzmu. ja, tak jak wiekszosc ludzi sadola kocha swoj kraj mimo tego ze jestesmy jebani po calosci przez wszystkich, nawet przez ludzi z naszego kraju. wiec zamilcz i splon.

wikt0r napisał/a:

Żałośni jesteście !!
Jakiś jebany zjeb zhańbił nasze barwy narodowe i jeszcze gorszy zjeb (evildead) wrzucił to na portal a wy im jeszcze klaskacie ??
To właśnie przez takich ludzi jak wy jest tak źle w Polsce.
Jak mają nasz szanować inne narody jak sami siebie nie szanujemy ??



kolejny kurwa madry. tak, przez wklejanie takich obrazkow dopierdola wiekszy vat, ceny paliwa wzrosna, chleb bedzie po 8zl. praktycznie nie mamy wplywu na to ze jest tak a nie inaczej wiec jak kolega wyzej, zamilcz
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-18, 13:26
zukennuken3d napisał/a:

oj bede mial warna ale co tam...



Niby za co, młodzieńcze?
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-02-18, 13:27 4
japierdole...

zapiszcie sie do bojówki LPRu...

Jak Was tak dyma US i EU to nie jeździjcie po remontowanych drogach, nie korzystajcie z darmowych wifi, nie róbcie sobie zdjęć na tle wyremontowanych zabytków, nie wyjeżdżajcie za granicę do pracy, nie używajcie kompów w bibliotekach, żyjcie na śmieciach jak w latach 80 i 90, nie korzystajcie z programów uczelnianych....

Mógłbym jeszcze sporo wymienić.

Nie podoba się - to kupcie bilet do Korei Pn.
Zgłoś
Avatar
Haunuva 2012-02-18, 13:28
Przepiękny obraz, tym właśnie jest polska, międzynarodową dziwką. Dlatego trzeba wypierdalać z tego kraju jak najdalej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie