18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
forshow 2014-09-05, 17:54 2
Niemcy grabili nas w czasie wojny, to teraz my grabimy ich na pełnym legalu.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-09-05, 17:56 14
To nawet nie jest zabawne, biorąc po uwagę jak wszyscy zachwycają się dotacjami z UE a to w rzeczywistości nasze własne pieniądze, które przeszły przez wiele rąk (gdzie każda wzięła jeszcze coś dla siebie)... no cóż chociaż tyle, że w ten sposób rząd jest jakoś zmuszony wspierać gospodarkę. Z drugiej strony jak zobaczymy co nakazują dyrektywy UE to kurna mam nadzieję że 2-3 lata i ta UE pierdolnie, albo ja wyjadę do USA albo Kanady bo kurwa się nie da
Zgłoś
Avatar
gaijin 2014-09-05, 19:18 25
Dwie religie w tygodniu i zero ekonomii, to potem nie dziwiota, że podobne posty się pojawiają.
Zgłoś
Avatar
preliator 2014-09-05, 21:41 9
Co za bezsensowne prawilne pitolenie. UE przez te 10 lat pchnęła Polskę w wielu dziedzinach do punktu, który Polacy samodzielni osiągnęliby po 50 latach.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2014-09-05, 22:43 1
Oryginał: czym się różni HOLOCAUST od krowy? Reszte znacie.
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-09-05, 23:01 19
forshow napisał/a:

Niemcy grabili nas w czasie wojny, to teraz my grabimy ich na pełnym legalu.



jak diler "daje ci" pieniadze zebys kupil od niego narkotyki to wierz mi, na dluzsza mete na tym nie zyskasz ale przynajmniej przez chwile poczujesz sie lepiej, jak widac tobie wystarcza...

preliator napisał/a:

Co za bezsensowne prawilne pitolenie. UE przez te 10 lat pchnęła Polskę w wielu dziedzinach do punktu, który Polacy samodzielni osiągnęliby po 50 latach.



zadluzenie Polski przez lata 45-93 = 51mld USD
zadluzenie Polski przez lata 04-14(od momentu dolaczenia) = 600mld zl

rzeczywiscie potrzebowalibysmy jakies 200 lat zeby sie wpierdolilc w takie bagno
Zgłoś
Avatar
Magsurf 2014-09-06, 0:12
Nie znam się na rolnictwie, ani na hodowli bydła, ale skoro ekspert tak twierdzi... to leć na główną.
Zgłoś