18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Polski Bokser
r4f43ll • 2014-01-09, 4:45
Przeglądając materiały dotyczące walki Szpilka - Jennings (25 stycznia) natknąłem się na wywiad z Izu Ugonoh'em.
Z początku dziwnie się to oglądało, bo gość mówi po polsku lepiej od Gołoty czy Binkowskiego.

Izu Ugonoh mówi o sobie, że jest czarnoskórym Polakiem dumnie reprezentującym Polskę. Ma bilans 9/0/0 w boksie zawodowym w wadze junior ciężkiej oraz mistrzostwo świata i Europy amatorów w K-1.



Tutaj jeszcze Izu tłukący ciapaka



Chyba nie było albo było chujowo otagowane.

Jeśli masz zamiar w komentarzu napisać "bambus","małpa","czarnuch" to wyłącz komputer i idź się pomiziać z kolegami z ONR.
Zgłoś
Avatar
MirekJowisz 2014-01-09, 4:51 24
"bambus","małpa","czarnuch"
Zgłoś
Avatar
DeviatioN 2014-01-09, 4:56 81
Dubbing jak chuj
Zgłoś
Avatar
Nikolay 2014-01-09, 5:15 23
Szkoda ze nie ten dziennikarz co trzeba, a murzyn spoko. Nie dość ze ma większą pałe niż 90% sadola to jeszcze potrafi ładnie zasadzić gonga.
Zgłoś
Avatar
masterjunior 2014-01-09, 5:28 4
Taki z niego polak jak z grodzkiego kobieta.. Tu jest Sadistic i tu się obraża wszystkich, przede wszystkim mniejszości narodowe, etniczne itp. Jeśli masz zamiar pisać ''homofob'', ''rasista'', ''faszysta'' to wyłącz komputer i idź się pomiziać z kolegami z greenpace'u bądź innych organizacji broniących praw czarnych.
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2014-01-09, 6:12 1
Wydaje mi się że było. Nawet był mały "eksperyment" w opisie zeby zamknąć oczy przed odpaleniem filmiku. Ale mogę się mylić i to nie ten "czarnuch"
Zgłoś
Avatar
Moreq 2014-01-09, 6:14
@up
Nie mylisz się.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-09, 6:18 8
dostałeś piwo, nie spierdol tego
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2014-01-09, 6:34 20
hmm rozwazam kupno tego czarnucha
Zgłoś
Avatar
de_ent 2014-01-09, 7:14 1
Ciekawe kto podkładał głos
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-01-09, 7:32 128
Trudno żeby mówił po polsku z akcentem skoro urodził się w Szczecinie i całe życie mieszkał w Polsce.

btw
Wolę aby Izu reprezentował nasze barwy narodowe w sportach walki niż miałby to robić troglodyta Szpilka (prawdopodobnie jedyny człowiek z ujemnym ilorazem inteligencji).
Zgłoś
Avatar
F................m 2014-01-09, 8:11 86
Do takich murzynów to ja nic nie mam! Nie jest facet pizdą, ma do siebie dystans, nie żyje z socjalu tylko ciężko nad sobą pracuje. Piwo dla niego!

Lepszy kurwa od 3/4 "rodowitych" Polaków głosujących na PO i palizjeba.
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2014-01-09, 8:54 19
murzyn napierdalający ciapaka? można mu wybaczyć że jest murzynem

Poza tym murzyn który się zaadaptował do życia w naszym kraju, szanuje polską mowę i kulturę, prawa będące tutaj jest pierdyliard razy lepszy od wszystkich ciapaków razem wziętych którzy przyjeżdżają wszędzie i żądają żeby mieli prawa takie jakie mieli w kraju z którego uciekli. Skoro tego chcą to po chuj uciekali?
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-01-09, 9:11 8
Czarnoskóry typ dumnie reprezentuje Polskę. Kończ waść, wstydu oszczędź.
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2014-01-09, 9:18 42
@up

Nie pierdol waść, bo np osoba ze zdjęcia poniżej przyniosła polakom mnóstwo radości. Wszyscy byli dumni z naszego murzyna. Nawet najbardziej zatwardziali kibole.


Natomiast co do Izu, to utalentowany z niego gość. Szkoda tylko, że przez przepychanki z promotorami, czy inne zakulisowe sprawy, jego talent się marnuje, bo jest od dawna nieaktywny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie