18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Polski 'fight' w autobusie
teken • 2010-09-13, 17:17
Były już fajty murzynów, dziadków, chinoli w autobusie, czas na Polskę

Sytuacja wygląda tak:

Na filmie tego nie ma, koleś w długich włosach to właściciel TV, postawił go sobie a dziadek na nim usiadł, został poproszony o to, aby nie siedział na TV, ale nie poskutkowało, reszta w filmie:



xD

Troche długie, ale dziadek jest dobry
Zgłoś
Avatar
nigdziebyć 2010-09-14, 14:32 1
Ługi Ujskie.. Eeee ogólnie to okolice Ujścia i Piły są dziwne..
Zgłoś
Avatar
Special 2010-09-14, 15:00
Już myślałem, że to Aexalven, ale nie miał miecza
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-09-14, 16:42
Major_Aksamit napisał/a:

A ja i tak liczyłem na pełny dosiad i hammer fisty.
Widać, że pan z długimi włosami był otwarty na dialog, a to starzec odpierdalał trzodę.

Miasto to jednak miasto, w mieście ludzie są bardziej wykształceni i lepiej dbają o higienę osobistą. W przeciwieństwie do wsi, wyrażają się również czystą polszczyzną - tu wyjątek stanowią Katowice.



Nie mieszkam w Katowicach. Ale jak takiej ciocie powiesz, że ma przyjechać do Chorzowa, albo Świętochłowic, to nie będzie wiedział gdzie to.
Zgłoś
Avatar
Tester 2010-09-14, 18:10
bravo dla pana z długimi włosami, jestem pełen podziwu dla jego opanowania, ja osobiście to bym zatłukł tego dziada
Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2010-09-14, 20:32


a tak swoją drogą to kierowca do zwolnienia za brak interwencji
Zgłoś
Avatar
phern 2010-09-15, 18:20 4
Ja pierdole, ludzie- czy wy na prawdę nie widzicie różnicy pomiędzy przypadkowym usadowieniu się na telewizorze a przesiadaniu się na siłę po parę razy z uśmiechem na ryju na to samo miejsce przez 12 minut?

To przecież rażąco widać, że ten dziadek dokładnie zdawał sobie sprawę z tego, że nie siedzi na krześle (już nie wspomnę o tym, że z całą pewnością telewizor jest tak samo wygodny i ma ten sam kształt co telewizor i nie sposób ich od siebie rozróżnić)

Jak się kurwa dziadek na siłę zaparł, że nie przesiądzie się z telewizora, bo przecież jest starszy i nikt go nie ma prawa ruszyć, to bym go siłą z tego miejsca przeniósł.

To samo się tyczy przewozu telewizorów- gówno prawda, że nie można- bilet za przewóz bagażu (tak, telewizor można podciągnąć jako bagaż) to cena normalnego biletu i gość miał prawo do położenia go tam i poszanowania jego godności.
Zgłoś
Avatar
michal127 2010-09-16, 7:24
Ale wkurwiający dziad. Szkoda tylko, że ten gość się poddał i pozwolił mu z powrotem usiąść na tym tv. Ja bym go z taką siłą pociągnął, że odechciało by się siedzenia staremu komuchowi Dla zainteresowanych, co chcą wiedzieć gdzie owe zdarzenie miało miejsce niech wejdą na maps.google.pl/ i wpiszą +53° 4' 43.39", +16° 42' 52.62". Gdzieś tam to pewnie było.
Zgłoś
Avatar
kidlex 2010-09-16, 13:00
zycie.pila.pl/informacje/20100915-obojetnosc-na-youtube/index.php
Zgłoś
Avatar
q................a 2010-09-16, 19:44
daje temu gosciowi w dlugich wlosach wszystkie piwa świata za opanowanie! Ja bym gościa rozjebał...
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-12-13, 7:43
queke3arena a ja bym rozjebal ciebie leszczu,ten dziadek jest chory jak ty bedziesz w jego wieku to modl sie do boga zebys byl zdrowy albo dozyl tego wieku,moj tata przed smiercia tez byl chory i nierozumial co sie wokolo dzieje opiekowalem sie nim pare lat i jak bym zobaczyl ze sie zle do niego odzywasz to bym ci wyjebal wszystkie zeby jestes dla mnie zwyklym smieciem do tego tepym jak but.Chcial bym zebys w jego wieku byl chory i chuja kumal tego ci wlasnie zycze
Zgłoś