18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Polski 'fight' w autobusie
teken • 2010-09-13, 17:17
Były już fajty murzynów, dziadków, chinoli w autobusie, czas na Polskę

Sytuacja wygląda tak:

Na filmie tego nie ma, koleś w długich włosach to właściciel TV, postawił go sobie a dziadek na nim usiadł, został poproszony o to, aby nie siedział na TV, ale nie poskutkowało, reszta w filmie:



xD

Troche długie, ale dziadek jest dobry
Zgłoś
Avatar
tadzik713 2010-09-13, 22:50 3
Kargon napisał/a:

bo pewnie walczył za ten kraj



Rozpierdalacie mnie...
Czy jak dziadek ma 70-80 lat to musiał walczyć za kraj? A może był szczurem co migał się od wojska? Jeśli był na wojnie, to mógł się tylko chować i srać w gacie, ale nie... Wy tylko bierzecie stereotyp, że stary człowiek = honorowy, walczył za kraj... Znacie go, że tak o nim piszecie?
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-09-13, 22:57
evilferber, myślisz, że jesteś fajny bo z miasta? A powiem ci, że mieszkam w rejonie najbardziej rozwiniętych miast w Polsce. "Kozak w necie, pizda w świecie". Tak bardzo chcesz się bić? Ok, przyjedź do Katowic, myślisz, że będę bał się takiego gnojka? Pewnie dalej w gimnazjum siedzisz. A do czasu zanim przyjedziesz idź i przypakuj, bo od tego siedzenia na kompie pewnie nie masz już mięśni. I uprzedzam twój następny napinający post. Nie, nie mam kompleksów i uprawiam sporty. Przynajmniej 3x w tygodniu do 6.
Zgłoś
Avatar
evilferber 2010-09-13, 23:08
Black Snake napisał/a:

evilferber, myślisz, że jesteś fajny bo z miasta? A powiem ci, że mieszkam w rejonie najbardziej rozwiniętych miast w Polsce. "Kozak w necie, pizda w świecie". Tak bardzo chcesz się bić? Ok, przyjedź do Katowic, myślisz, że będę bał się takiego gnojka? Pewnie dalej w gimnazjum siedzisz. A do czasu zanim przyjedziesz idź i przypakuj, bo od tego siedzenia na kompie pewnie nie masz już mięśni. I uprzedzam twój następny napinający post. Nie, nie mam kompleksów i uprawiam sporty. Przynajmniej 3x w tygodniu do 6.


Wogle nie trafiłeś z moją analizą psychologiczną, jednakże pragne zaznaczyć, że po ilości błędów jakie zrobiłeś nie jesteś bardzo głupi. Tak więc zastanów się... Po co chwalisz mi się, że uprawiasz jakieś tam sporty, skoro na podstawie tego co nazwałeś "biciem" można śmiało stwierdzić, że ze sztukami walki to Ty wogle styczności nie masz? Stary, gra w szachy i w badminton'a nie pomoże Ci w walce ze mną. Wogle... Jak wielkim musisz być frajerem, skoro nic o mnie nie wiesz, a zakładasz ile mam lat, czym się zajmuję i jaką mam posturę na podstawie mojej jednej wypowiedzi. Strasznie się upokorzyłeś...
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-09-13, 23:11
Ekhem!


Dalsze ściskanie pindolków uskuteczniajcie na PW.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-09-13, 23:14
Lashlo, znów mi się wcinasz ;/ A wiek masz podany pod avatarem
Zgłoś
Avatar
flintownik 2010-09-13, 23:27 1
jak dla mnie kurestwo ,po całej lini. przeciez ten człowiek przez pol filmu nie wiedzial ze siedzi na telewizorze. banda idiotow i tyle ponad 10 min pierdolenia o niczym
Zgłoś
Avatar
ero 2010-09-13, 23:42
ale ta dzisiejsza młodzież niewychowana! Bój sie boga!
Zgłoś
Avatar
MCL 2010-09-13, 23:42
Jednego nie rozumiem... Jakim cudem metal pozwolił dziadkowi usiąść na jego TV ? Ja bym takiemu nawet nie pozwolił podejść, nawet jeśli by już jakimś cudem siedział zepchnąłbym bym dziada za wszelką cenę

Pod warunkiem że byłbym na tyle głupi żeby telewizor przewozić środkiem komunikacji miejskiej.
Zgłoś
Avatar
kidlex 2010-09-13, 23:44
w Pile najmilej
Zgłoś
Avatar
kur2005 2010-09-13, 23:46 4
pewnie w domu siada na telewizor i oglada kanape
Zgłoś
Avatar
Major_Aksamit 2010-09-14, 1:25 2
A ja i tak liczyłem na pełny dosiad i hammer fisty.
Widać, że pan z długimi włosami był otwarty na dialog, a to starzec odpierdalał trzodę.

Black Snake napisał/a:

evilferber, myślisz, że jesteś fajny bo z miasta? A powiem ci, że mieszkam w rejonie najbardziej rozwiniętych miast w Polsce. "Kozak w necie, pizda w świecie". Tak bardzo chcesz się bić? Ok, przyjedź do Katowic, myślisz, że będę bał się takiego gnojka? Pewnie dalej w gimnazjum siedzisz. A do czasu zanim przyjedziesz idź i przypakuj, bo od tego siedzenia na kompie pewnie nie masz już mięśni. I uprzedzam twój następny napinający post. Nie, nie mam kompleksów i uprawiam sporty. Przynajmniej 3x w tygodniu do 6.



Miasto to jednak miasto, w mieście ludzie są bardziej wykształceni i lepiej dbają o higienę osobistą. W przeciwieństwie do wsi, wyrażają się również czystą polszczyzną - tu wyjątek stanowią Katowice.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2010-09-14, 7:12
sadistic.pl/barman-ryszard-vt50091.htm?highlight=kelner+ryszard

Ryszard po utracie pracy rozpoczyna międzynarodową karierę w walkach w transporcie miejskim:D
Zgłoś
Avatar
Konford 2010-09-14, 8:28
Ale kulturalnie z chłopakami to umiał się pożegnać.
Zgłoś
Avatar
misiequt 2010-09-14, 12:13
Trzeba było dziadka wziąć i wsadzić na swoje miejsce a samemu stanąć przed telewizorem żeby nie usiadł, a nie kłapać ozorem przez 15 minut.
Zgłoś
Avatar
r4dzik 2010-09-14, 12:54
teken to Ty ten brodacz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie