18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Polski 'fight' w autobusie
teken • 2010-09-13, 17:17
Były już fajty murzynów, dziadków, chinoli w autobusie, czas na Polskę

Sytuacja wygląda tak:

Na filmie tego nie ma, koleś w długich włosach to właściciel TV, postawił go sobie a dziadek na nim usiadł, został poproszony o to, aby nie siedział na TV, ale nie poskutkowało, reszta w filmie:



xD

Troche długie, ale dziadek jest dobry
Zgłoś
Avatar
Kociodup 2010-09-13, 21:02 4
Black Snake napisał/a:

90% ludzi w autobusie jak i tu to takie same zjeby, a nawet gorsze. Po pijaku pewnie gorsze rzeczy odwalacie, a koleś mógł mu normalnie powiedzieć, albo przesunąć TV i nie byłoby kłopotu. Doczekacie się starości (o ile dożyjecie w tym chorym państwie) to módlcie się, by jeszcze mieć jakikolwiek kontakt z rzeczywistością, a nie tylko gapić się jak w tej chwili bezmózgo w monit/TV o ile będziecie wiedzieć co to. A teraz śmiało, niech jakiś debil napisze, że to jest Sadistic.pl, a nie BrońmyStarychDziadków.pl i niech kolejna zgraja debilów da mu piwo bo napisał to co ja wymieniłem. (teraz to pewnie nie napisze BrońmyStarychDziadków.pl tylko coś innego).



Miałem dokładnie takie samo wrażenie. I z jakiej racji te szczyle (jak i zresztą metalowiec lol) mówiły do tego gościa per "ty"? Co to kurwa za spoufalanie się gimbusów ze starszym człowiekiem?
Zgłoś
Avatar
xqwzts 2010-09-13, 21:03
3xTAK Dla przymusowej eutanazji po 50-ce. Ja nie Chce być stary (
Zgłoś
Avatar
Grief 2010-09-13, 21:05 5
1. Czemu ten jebany długowłosy frajer postawiłcoś na miejscu dla inwalidy
2. Czemu ten typ tempy mówi do tego pana na ty
3. Jak by przeżył tyle co ten Pan to pewnie był by już w trumnie
4. Jak go spotkam to ma wpierdol za brak szacunku (co by jak nie było, ale to mógłby byćmój dziadziuś)..
PZDR
To mówiłem Ja Peter z Siemianowic...
Zgłoś
Avatar
zoom123 2010-09-13, 21:07 1
Chłopaczek na końcu poczuł się za bardzo i postanowił też do dziadka poprzeklinać udając, że pomaga mu wstać bo pewnie mama była w pobliżu.
Zgłoś
Avatar
msl 2010-09-13, 21:20 7
suiCid3R napisał/a:

Wypierdoliłbym tego brodacza przez okno z łbem wbitym w jego jebana unitrę przez okno..a tym dwóm pedałom co im tak wesoło zrobiłbym Glasgow Smile...śmieci...



Jaki groźny oprawca, tyle by zrobił tym gościom... Pan Monitora i Klawiatury. Klękajcie narody!

Grief napisał/a:

Czemu ten jebany długowłosy frajer postawiłcoś na miejscu dla inwalidy



A dziadek na tym miejscu ma stać? Leżeć? Jak jest wolne miejsce na siedzeniu, to niech siada.

Grief napisał/a:

Jak go spotkam to ma wpierdol



Kolejny "Jakże Wielce Groźny i Potężny" internetowy Chuck Norris...

Grief napisał/a:

To mówiłem Ja Peter z Siemianowic...


Masz problem ze swoją psychiką? Czujesz się niedowartościowany?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2010-09-13, 21:39 1
Choć trochę szacunku się należy starszemu. Kudłaty mógł spokojnie dziadkowi powiedzieć, a nie jebać per ty. Ten gość na końcu ("dzięki w chuj") rzucający "kurwami" to też statystyczny polski "młodzieniec".
Zgłoś
Avatar
Woland91 2010-09-13, 21:52
Ostatnie sekundy pokazuja,ze jeszcze jest normalna młódż...szacun Panowie
Zgłoś
Avatar
idymy 2010-09-13, 21:54
Powiem tak, mam ogromny szacunek do stary ludzi, mimo to że dookoła mnie ciężko znaleźć jakiś poczciwych starców, są mohery które myślą tylko o rydzyku, od których zalatuje na odległość i dziadkowie którzy mniej są uciążliwi ale zdarzy się paru co zapomniało ile ma lat.. ale znam historie i z niej ich rozliczam, bo nie wszyscy walczyli o wolność dla nas.. ale większość, stanęli na wysokości zadanie i dali radę i za to im jestem wdzięczny, i wiem że kiedyś to ja będę stary i nie wiem jaki będę, może te idee co mam teraz za 70lat będą już tak samo nieaktualne jak te co przyświecają obecnym starym ludziom? Tego nie wiem.. ale wiem że i tak bym się wkurwił jakby dziadzia pierdolną sobie na moim nowym telewizorze, i dobrze ze typ mimo złości jakoś ogarnął sytuacje.
Zgłoś
Avatar
Torghal 2010-09-13, 22:04 1
Dziadek, niedoszły aktor zdobył szacunek plebsu bluzgając i używając agresji przeciwko metalowi - trzeba przyznać, że długowłosy ma mocne nerwy.

Wyobraźmy sobie, że zamiast metala mamy łysego pana JP na 100%. Po pierwsze, dziadek nie byłby taki hardy. Po drugie, dziadek prędzej wylądowałby na glebie niż na nowym soniaczu pana JP.
Zgłoś
Avatar
shite 2010-09-13, 22:11 2
Po pierwsze przeworzenie telewizorów komunikacja miejską jest zabronione więc dziad miał pełną rację traktując Rubina włochatego jako ławkę. I chuj!
Zgłoś
Avatar
beretta 2010-09-13, 22:17 3
suiCid3R napisał/a:

Wypierdoliłbym tego brodacza przez okno z łbem wbitym w jego jebana unitrę przez okno..a tym dwóm pedałom co im tak wesoło zrobiłbym Glasgow Smile...śmieci...



Co ,dziadek się skarżył jak wrócił do domu?
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2010-09-13, 22:27
Autor filmiku powinien zrobić licznik tak jak to było ze szczymryj bo tyle mu groził, tyle razy mówił "jeszcze raz" że gdyby przełożył to na czyny to z tego dziadka nic by nie zostało... Mocny tylko w gębie...
Zgłoś
Avatar
Kargon 2010-09-13, 22:32
No nie wiem ostatnie sceny jak dziadziuś się przewraca mnie poruszyły. Troche go rozumiem bo ma swój honor i dumę bo pewnie walczył za ten kraj, a pan w długich włosach mógł po prostu spokojniej z cierpliwością powiedzieć bo nie wszyscy mają tak dobry wzrok jak on. Co to panów kręcących to jakbyście nie wyklinali to za pomoc we wstaniu mu macie u mnie +. Szkoda mi się go zrobiło
Zgłoś
Avatar
bochnio 2010-09-13, 22:47
kamillamir napisał/a:

skurwysyn stary rydzyk go nawiedził a potem jebał go w ten stary łep



Po Twojej wypowiedzi wnosze, ze Ty kiedys tez taki bedziesz.
Zgłoś
Avatar
evilferber 2010-09-13, 22:48 2
Black Snake napisał/a:

PS widać cwaniaczek. Bije dziadka, bo na równego sobie już się nie postawi i tylko dużo gada i nic nie robi koleś.



YYyyy... Bije? Wiesz co to znaczy bić? Złapał go za kurtkę, próbował odciągnąć od swojego TV i szturchnął go w plecy. Potem w sumie położył na chodniku. Ok - to nie był wyraz szacunku do starszych, ale nie pisz, że go "bił", bo sie z Tobą umówię i wytłumaczę co znaczy "bić" kogoś. Pozdro z miasta jebany wieśniaku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie