18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Polski Holokaust
Warchlak1920 • 2018-02-21, 15:07
Bielecki napisał/a:

Dałem łapke w dół i zgłosiłem, tu daję piwo i wstawiam mirror:



Angielski wymagany na takim poziomie, że nawet ja zrozumiałem. Najśmieszniejsze jest to, że dostali tyle minusów, że idą na rekord skoczni. Zgłaszajcie gdzie trzeba, chuj raz zakonfidencić i to jeszcze żydków, to nie grzech.
Zgłoś
Avatar
bula9304 2018-02-21, 16:36 1
1. Kliknąć w trzy kropeczki znajdujące się po prawej stronie pod filmem:
2. Wybrać "Zgłoś".
3. Zaznaczyć "Treści obraźliwe lub szerzące nienawiść", kliknąć "Wybierz jedną z opcji", a następnie w napis "Propagowanie przemocy lub nienawiści"
4. Kliknąć "Dalej".
5. W rubryce "Wybrana sygnatura czasowa" wpisać 0:30, a w rubryce "Podaj dodatkowe informacje" można wkleić następujące zdanie: The film contains a false and slanderous term "Polish Holocaust", and thus promotes hate against the Polish nation.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-02-21, 16:40
To już zaczyna mnie nudzić... w zasadzie nudziło od samego początku.
Zgłoś
Avatar
głest 2018-02-21, 16:41
TB303 napisał/a:

To już zaczyna mnie nudzić... w zasadzie nudziło od samego początku.



Pytanie... co mogłoby Cię rozbawić...
Zgłoś
Avatar
J................3 2018-02-21, 16:45 1
100Burned napisał/a:

W sumie muslimy i upaińcy nie są jednak tacy źli. W porównaniu do cebularzy. No co za kurwy.



Islam - wymyślona przez żydów "szczepionka" przeciw chrześcijaństwu.
A kto sprowadził muslimów do Europy? Chyba nie wierzysz że sama MAkrela?
Jak sądzisz, kim z pochodzenia był Bandera?

Odpowiedź: Są równie źli i zdolni do wszelkiego zła.
Zgłoś
Avatar
aleleble 2018-02-21, 16:47
józekdeluxe napisał/a:

Dawać kurwa tego Mela Gibsona i porządnie mu zapłacić. Oscara od pejsatych i tak już nie dostanie, a może nakręcić film o tym, jak było naprawdę. I to ich naprawdę zaboli.



I to by było najlepsze rozwiązanie.Tylko,że filmy z największym rozmachem robią amerykanie.A amerykanie nigdy nie zrobią filmu przedstawiającego,kapo czy żydowską organizację żagiew.

Mało tego,nawet jakbyśmy zrobili teraz jakikolwiek film poruszający nawet w niewielkim stopniu wątek żydowski,to izrael od razu wspólnie z usa zrobiłby superprodukcję pokazująca nas w roli oprawców.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-02-21, 16:48 3
głest napisał/a:



Pytanie... co mogłoby Cię rozbawić...


Hol... no, wiele rzeczy
Jod123 napisał/a:

Islam - wymyślona przez żydów "szczepionka" przeciw chrześcijaństwu.



Normalny, kurwa, spisek
Zgłoś
Avatar
głest 2018-02-21, 16:52
A tak w ogóle... to takie coś na temat żydowskiej policji w gettach.

Nie wstawiam na sadola bo za duży plik.

archiv-akh.de/video_files_mp4/M1053_WEB.mp4

Żeby nie było - oryginalna pisownia ze strony AKH

"AKH unterstützt die Forschungsarbeit der Gedenkstätte Yad Vashem" czyli AKH wspiera prace badawcze w Yad Vashem Memorial
Zgłoś
Avatar
aparacik 2018-02-21, 16:55 1
Szok! Polskie rodziny traciły życie za ukrywanie tych karaluchów, a oni teraz pierdolą takie głupoty. Do gazu!!
Zgłoś
Avatar
głest 2018-02-21, 16:58 2
aparacik napisał/a:

Do gazu!!



Wyluzuj... Ktoś w Stanach próbuje zbić kapitał na szeroko rozumianej popularności Oby się przeliczył - i nie znalazł zbyt wielu naśladowców. Bo będzie dużo gówna do posprzątania - po obu stronach Atlantyku.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2018-02-21, 17:12 2
To jest raczej jakiś troll, w każdym razie autorzy filmiku, jak i postacie występujące w nim powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej...
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2018-02-21, 17:14
Bielecki napisał/a:

kokos_123, pół godziny temu wstawiłem już mirror, jest na pierwszej stronie komentarzy.


Nie odświeżywszy przed dodaniem, temat miał 0 piw i dosłownie kilka komentarzy w moim oknie, jeszcze bez twojego, a po zgłoszeniu na YT jak zwykle trochę się na nim zasiedziałem, dlatego jak wstawiałem to jeszcze nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2018-02-21, 17:19
Ten film szakluje Polskę i nas wszystkich. Dołóżmy swoje Łapki w dół pod tym kłamliwym ścierwem na Yew Tube aby to ścierwo zniszczyć.
Zgłoś
Avatar
głest 2018-02-21, 17:22 1
hardowski napisał/a:

To jest raczej jakiś troll,



Nic podobnego....
Domena neverdeny.org zarejestrowana w Izraelu, 4 dni temu, aby nie było że USA coś tam coś tam... Sprawcy zamieszania to Fundacja Rodziny Rudermana - mała ale jak widać sprawna. Korzystali chyba z usług firmy Ityad (system specjalistyczny e-learning (wirtualny, online ...), technologia informacyjna, taka jak wideo, audio i inne)

Nie wiem, czy ktoś to przede mną zauważył... ale Ityad jest związany z ludźmi powiązanymi z Teheranem (Abolfazl Nabavi, Saeed Khosravi) Przynajmniej tam zostali "dobrze" wykształceni

Tak więc ile czego w czym jest tutaj, chuj to jeden wie. Jeszcze pogmeram

whois.domaintools.com/neverdeny.org
whois.domaintools.com/ityad.com

reverseip.domaintools.com/search/?q=neverdeny.org

Może ktoś bardziej zorientowany wyciągnie z tego więcej...
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-02-21, 17:45 3
A może oni po prostu proszą Polaków o holocaust, bo niemcom się nie udało, a Wy hejtujecie zamiast ich powybijać.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-21, 17:52
"Może ktoś bardziej zorientowany wyciągnie z tego więcej..."

Ten klip wygląda jakby go krecił Patryk Vega, taki tandetny, przeładowany prymitywnymi emocjami, pełen agresji, ogólnie do dupy. Nawet pierwsi Żydzi się jak Johny Daniels go potepiaja.

Sama organizacja niby zajmuje się niepełnosprawnymi.... w obecnym świecie pełnym informacyjnego gówna, najpierw trzeba to przetłumaczyć na normalny język.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie