18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Jak wiemy w Polsce mieliśmy polskich tatarów, którzy byli po prostu normalni- szanowali nasze prawo itp itp. Ale od pewnego czasu jak wiemy Europe zalewają muzułmanie a także naszą kochaną Polskę!
Muzułmanie zaczynają się panoszyć i organizować spotkania gdzie demoralizują polskich tatarów a ci to łykają jak blondyna czarnego pogromce.

Ale przejdźmy do sedna sprawy....

Mufti Tomasz Miśkiewicz zapowiedział, że dokona uboju rytualnego z okazji nadchodzącego święta Kurban Bajram.

No okej jego sprawa ALE zrobi to w w POLSCE!!! na naszym terytorium!
Moje zdanie na ten temat- Przecież baran może jechać do swoich ziomków w niemiec, gdzie kupi to i będzie mógł sobie je wpierdalać w ten dzień. Może niedługo będzie kamieniował dziewczyny bo tak każe islam a nasze prawo zakazuje tego? i on taki biedny bo nasz kraj zabrania bicia żon i posiadania ich wielu...Tutaj dokłądnie widać, że dla nich islam i szariat jest ponad prawem danego kraju a na pewno naszej konstytucji za którą nasi dziadkowie oddali krew. Gdy ten mutfi dokone tego na naszym terytorium z góry powinien odbyć się proces za zachęcenie do łamania polskiego prawa czego konsekwencją będzie deportacja z kraju i zakaz wstępu na amen(jeśli urodził się w polsce to i tak wyje*ać do ziomków w niemczech

Po więcej wysyłam do źródła wpolityce.pl/wydarzenia/64535-muzulmanie-testuja-polski-wymiar-sprawie...
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-10-13, 23:56
bo wszyscy semici to jedna rodzina
Zgłoś
Avatar
zozur 2013-10-14, 10:58
no chyba kurna nie chcecie wpędzić mi do kraju tych islamistów jezuu pisuary dla was nie ma już ratunku ja piere zacnijcie trochę interesować otaczającym was światem ci "ludzie" chodzą i odcinają łby właśnie takim jak wy katoliczkom bo katolicy prawdziwi zachowują się inaczej przestrzegają dekalogu itd., a jak na was patrze to żal.pl i od razu zaznaczam, że tusk to nie lepszy od was jest wcale tylko wiezie swój polityczny tyłek dzięki właśnie wam hah taki cwany jest. Islamistów to trzeba lać równo i na granicy zawracać. Jarek kaczyński i jego banda w zupełności mi wystarczy jeśli chodzi o fanatyków w tym kraju. Może z tego powodu jesteście za zmazuchami hę i tak ich biednych bronicie?? fundamentalista to fundamentalista racjonalne dowody i prawda jest wam to wszystko obce liczy się ślepa wiara w zło !!! przepadnijcie raz na zawsze
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2013-10-14, 11:40 3
Nie rozumiem... Milionow Polakow spierdala z tego biednego kraju, a muzumance sie tu pchaja - sa az tak glupi?
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-10-14, 11:43 1
Uwaga!!! Mamy brudasa, tzn muzułmanina na sadolu. Nie wspominajcie przy stanie o świniach, bo to go urazi.
Zgłoś
Avatar
Wayas 2013-10-14, 11:43 2
Pokażcie mi jak koleś wygląda to na nim zrobie rytualny ubój, ścierwo jebane!
Zgłoś
Avatar
ćwiartek 2013-10-14, 11:46 4
Ubój rytualny mnie nie boli. Boli mnie, że kozojebca domaga się czegoś w tym kraju i nie jest to eutanazja dla niego i całej rodziny:(
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2013-10-14, 11:48
@zozur
1 dowód na fanatyzm PiSowców proszę.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-10-14, 11:51 18
Wstawiam słodką i zarazem pyszną świnkę jako odstraszacz muzułmanów i ich przydupasów bo widze ze już zalewają naszego kochanego sadola nawet.

Zgłoś
Avatar
Vilibert 2013-10-14, 11:59
Kurwa nie można go po prostu zajebać? :/
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-10-14, 11:59
@Matikens Ale mi smaka narobiłeś...
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2013-10-14, 12:04
Polacy są dziwnym narodem, dopóki ktoś nie chce zając naszego państwa nie ruszy dupy, czy to politycy wkurwiają, czy kradną, ale jeżeli ciapaci zaczną się zbyt panoszyć to sądzę, że jednak ludzie ruszą wtedy dupę.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-10-14, 12:11 1
Jak już ktoś tutaj słusznie zauważył - problem nie tkwi w samym fakcie tego uboju, lecz w tym, że właśnie od tego się zaczyna. Dasz komuś palca to upierdoli ci całą rękę. Pozwolimy na jedno, pojawi się drugie i skończy na tym, że prędzej czy później będą chcieli legalnie kamienować, bo to ich religia przecież. Takiego chuja wafla, tu trzeba być stanowczym od samego początku, cokolwiek to by nie było - czy to ubój rytualny czy jakiś inny wyssany z dupy mahometa pomysł.
Zgłoś
Avatar
prowler 2013-10-14, 12:18
mają święte prawo sobie ubijać rytualnie. zakaz dotyczy produkcji przemysłowej. niech ubija
Zgłoś
Avatar
misiorysio 2013-10-14, 12:21
uwaga jestę ekspertę!

w Polsce zakazany jest przemysłowy ubój rytualny, natomiast na podstawie ustaw, czyli porozumień między danym związkiem wyznaniowym a naszym państwem to zarówno żydzi jak i muzułmanie mogą dokonywać uboju rytualnego tylko na własny użytek, tj ciapaty czy pejsaty musi samemu sobie zajebać zwierzaka żeby go zeżreć.

dziękuje, dobranoc
Zgłoś
Avatar
Xetten1 2013-10-14, 12:46
Jestem za tym żeby wyjebać BOMBĄ im tam, zniszczymy gnoi ich własną bronią !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie