18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:43
Avatar
Mariusz 2022-09-15, 6:02 26
Myślę że przed wypuszczeniem należało zbibic mały test hamulców, wziąć kilka mocnych łuków z szybką zmiana kierunku jazdy, ciekawe czy dalej te czarne mordy by tak cieszyli.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-09-15, 6:22 14
Z tego, co widzę, to jest to chłodnia lub izoterma. Trzeba było założyć sztabę, albo chociaż kłódkę, i by nie było w środku tych lekarzy, programistów oraz inżynierów.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2022-09-15, 7:19 9
radek225 napisał/a:

Z tego, co widzę, to jest to chłodnia lub izoterma. Trzeba było założyć sztabę, albo chociaż kłódkę, i by nie było w środku tych lekarzy, programistów oraz inżynierów.



Podjechać na stację tam gdzie wodę mają, polać z szlaufa zamknąć i dalej w trasę. Koleżanka miała problem z menelami na klatce to zimą poszły dwie miski wody i problem zniknął
Zgłoś
Avatar
spiritquake 2022-09-15, 7:54 12
I ten śmiech czarnej na końcu...jakbym jej pierdolnął w ten pusty czarny łeb
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2022-09-15, 7:57 14
radek225 napisał/a:

Z tego, co widzę, to jest to chłodnia lub izoterma. Trzeba było założyć sztabę, albo chociaż kłódkę, i by nie było w środku tych lekarzy, programistów oraz inżynierów.



Bardzo dobry pomysł, ale to zwykła plandeka jest. Przed chłodnia mają chyba lęki, bo kiedyś 40 czarnych sopli z jednej wyciągnęli.

Zgłoś
Avatar
jasypan 2022-09-15, 8:03 20
Powinien jeszcze wpierdolić tym podludziom. To ścierwo powinno być natychmiast deportowane z Europy.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-09-15, 8:08 4
Adolf byłby dumny z tych komentarzy. Wprawdzie wg niego Polacy to też podludzie.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2022-09-15, 8:29 10
htp napisał/a:

Adolf byłby dumny z tych komentarzy. Wprawdzie wg niego Polacy to też podludzie.



A co ma Adolf do tego? Po co piszesz o Polakach w kontekście czarnuchów i piaskowych czarnuchów?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-09-15, 8:42 10
jasypan napisał/a:

Powinien jeszcze wpierdolić tym podludziom. To ścierwo powinno być natychmiast deportowane z Europy.



no Ty pewnie bez problemu byś spuścił łomot 6 murzynom na raz, ale tego kierowcy nie upierdolił zmutowany pająk...
Zgłoś
Avatar
zeus6 2022-09-15, 8:43 9
To nie ludzie to murzyni
Zgłoś
Avatar
dogip 2022-09-15, 8:46 1
A mogli zabić.
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2022-09-15, 8:54 11
jasypan napisał/a:

Powinien jeszcze wpierdolić tym podludziom. To ścierwo powinno być natychmiast deportowane z Europy.



ale to ścierwo jest specjalnie zapraszane do europy przez ż, aby wprowadzać chaos i destabilizacje.. Jak chcesz żeby problem się rozwiązał to trzeba najpierw zająć się ż.
Zgłoś
Avatar
Brzęczyszczykiewicz 2022-09-15, 9:19
htp napisał/a:

Adolf byłby dumny z tych komentarzy. Wprawdzie wg niego Polacy to też podludzie.



Jak jest tak jak mówisz to dlaczego nie mogą legalnie se do Anglii pojechać, ja na ten przykład mogę, chociaż nie mam takiej potrzeby?
Zgłoś
Avatar
L................Z 2022-09-15, 12:13 2
Buddaa09 napisał/a:

ale to ścierwo jest specjalnie zapraszane do europy przez ż, aby wprowadzać chaos i destabilizacje.. Jak chcesz żeby problem się rozwiązał to trzeba najpierw zająć się ż.



Pisz, że o Żydów chodzi. Mamy wolność słowa.
Zgłoś