18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
H................h 2014-10-14, 15:31 107
Wyobraz sobie ze jestes zamkniety w celi z samymi babami 24 godziny na dobe 365 dni w roku. Po pewnym czasie sam zajebalbys najbardziej upierdliwa suke, zeby dac reszcie odstraszajacy przyklad.
Zgłoś
Avatar
k................r 2014-10-14, 15:34 137
WTF? Lew lwicę zagryzł, a ta pyskata flądra dzwoni na policję?!?!?!
Zgłoś
Avatar
Adamkad 2014-10-14, 15:35 5
Dopiero co wybieg otworzyli dla lwów i już się wpierdalają zaraz będzie wielkie zamknięcie bo nie będzie co pokazywać
Zgłoś
Avatar
kexio 2014-10-14, 15:46 12
Kurwila sie na lewo i na prawo to teraz ma
Zgłoś
Avatar
Qros22 2014-10-14, 15:56 1
Bo zupa była za słona !
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-10-14, 15:57 2
oj po prostu "za mocno" się przytulił i "wgryzł" w szyję i samo się...
chciał dobrze, a wyszło jak zawsze
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-10-14, 15:57 1
Pewnie ją bolała głowa, więc bierzmy przykład
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-10-14, 16:01 2
wyszła z kuchni
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-10-14, 16:08 38
Hitch napisał/a:

Wyobraz sobie ze jestes zamkniety w celi z samymi babami 24 godziny na dobe 365 dni w roku. Po pewnym czasie sam zajebalbys najbardziej upierdliwa suke, zeby dac reszcie odstraszajacy przyklad.


Dwóch kumpli piło do późnej nocy w barze. Knajpę zamykają, a jeden proponuje:
- Dawaj, kupimy jeszcze flaszkę i idziemy do mnie!
No to poszli, a tam od progu wita ich żona z teściową. Jedna przynosi szkło, a druga w tym czasie przygotowuje zagrychę i ani słowa zrzędzenia.
- Stary, jak ty to zrobiłeś?!
- Miałem kiedyś kundelka, zawsze jak wracałem do domu to na mnie szczekał. W końcu wziąłem maszynkę i ojebałem go na łyso. Włosy mu odrosły, ale dalej szczekał, więc ostrzygłem go drugi raz. Dalej szczekał, więc wziąłem nóż i zarżnąłem go.
- No, ale to co ma do rzeczy?
- Żona i teściowa są już po drugim strzyżeniu.
Zgłoś
Avatar
en-em 2014-10-14, 16:10 11
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-10-14, 16:20 35
W naturze lew potrafi zagryźć wszystkie młode, a nawet inną lwicę i takie rzeczy się zdarzają. Do zoo te lewy przyjechały niedawno i pewnie za szybko je połączyli. Samiec potraktował młodsze lwice jak młode innej samicy, a przede wszystkim będąc silniejszym i starszym postanowił to pokazać. Może to przez durnych ludzi walących lampami błyskowymi, którzy kleili się do szyby. Zdecydowanie powinno być jakieś prawo zakazujące dokarmiania i denerwowania zwierząt w zoo. Strażnicy miejscy w końcu zrobiliby coś dobrego dla świata, a ludzie oduczyliby się wieśniackiego zachowania.

Ci śmieszni ludzie zamiast zawiadomić pracowników, którzy są na zapleczu to nagrywają film. Potem mają pretensje do pracowniczki, która nie wskoczy do środka i nie rozdzieli takiego kota. Jedyne rozwiązanie to lanie na takiego zwierzaka wodą i może gdyby ktoś szybciej zareagował, może gdyby był tam podłączony wąż strażacki a nie ogrodowy to nic takiego by się nie stało.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-10-14, 16:34 65
Tak oglądając filmik i słuchając cipy która dzwoni bo "lefy" się mordują, a także jej faceta. Mam jedno zasadnicze pytanie.
Czy kurwa regułą jest, że każdy kto nie potrafi wymówić "R" jest zjebanym człowiekiem?
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2014-10-14, 16:53 8
Mufasa się w tańcu nie pierdoli
Zgłoś
Avatar
8michal7 2014-10-14, 17:10 3
remi1982 napisał/a:

Tak oglądając filmik i słuchając cipy która dzwoni bo "lefy" się mordują, a także jej faceta. Mam jedno zasadnicze pytanie.
Czy kurwa regułą jest, że każdy kto nie potrafi wymówić "R" jest zjebanym człowiekiem?

hanna glonkiewic waltz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie