18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
Sharsh 2011-09-01, 1:38 1
Piwo za to że polak i że potrafi.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-09-01, 2:07 18
Przy tak długich filmikach powinien być obowiązek informowania, czy się w końcu ktoś wypierdolił.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-09-01, 3:18
I właśnie przez takich chujów spać nie mogę po nocach bo zanim dojdą do takiego poziomu to muszą jebańcy kilka lat pierdzieć tymi silniczkami ludziom pod oknami.
Zgłoś
Avatar
kubus12343 2011-09-01, 11:42
@up
to czemu ty nie nagrywasz, krew sie pewnie leje
Zgłoś
Avatar
maychan 2011-09-01, 12:06
Kurwa Wam też ciarki przeszły po plecach ?
Zgłoś
Avatar
Bartooo 2011-09-01, 12:36 5
@maychan
Mi po jajach przeszły ;p
Zgłoś
Avatar
zwalaj 2011-09-01, 13:15 1
stunter 13 c`nie?
Zgłoś
Avatar
s................9 2011-09-01, 13:33 5
androgenius napisał/a:

I właśnie przez takich chujów spać nie mogę po nocach bo zanim dojdą do takiego poziomu to muszą jebańcy kilka lat pierdzieć tymi silniczkami ludziom pod oknami.



Dźwięk takiego silniku to poezja.. Pewnie gul ci skacze że musisz jeździć polonezem ;]
Zgłoś
Avatar
fejzez 2011-09-01, 14:20 1
nic ciekawego tu nie pokazał
Zgłoś
Avatar
ipse 2011-09-01, 14:24
Stare Olesno D
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-09-01, 14:28 2
@szwagier9

Nie specjalnie, bo nie mam nawet poloneza. Za to uwierz, że szczerze się cieszę za każdym razem jak słyszę,że jakiś imbecyl na motorku się rozjebał - myślę wtedy o jego matce,siostrze,dziewczynie,przyjaciołach i dzieciach - czuję wówczas głębokie zadowolenie bo jestem sobie w stanie wyobrazić jak bardzo cierpią nieodwracalną stratę. Wówczas wiem, że podzielają moją głęboką nienawiść do pierdzących motorków i jestem bardzo rad. Miałem kiedyś dobrego znajomego co się rozjebał na motorku - umarł po 4 dniach w szpitalu, byłem bardzo zadowolony z tego powodu,bo mówiłem mu,że się rozjebie któregoś razu i cieszę się że wyszło na moje. Najbardziej jednak cieszy mnie śmierć każdego skurwysyna na motorku dlatego, że z każdym takim trupem jest nieco ciszej pod moim oknem. Nie ma w tym ni krzty zawiści czy zazdrości, po prostu lubię trochę ciszy i świeże powietrze wpadające przez otwarte okno, jeżeli kilku matkojebców musi zginąć żebym to miał to tym lepiej, bo na harda też lubię zaglądać.
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2011-09-01, 15:11
Jak to mawiają, nie sprzęt lecz technika robi z ciebie zawodnika.
Zgłoś
Avatar
s................9 2011-09-01, 15:12 10
androgenius napisał/a:

@szwagier9

Nie specjalnie, bo nie mam nawet poloneza. Za to uwierz, że szczerze się cieszę za każdym razem jak słyszę,że jakiś imbecyl na motorku się rozjebał - myślę wtedy o jego matce,siostrze,dziewczynie,przyjaciołach i dzieciach - czuję wówczas głębokie zadowolenie bo jestem sobie w stanie wyobrazić jak bardzo cierpią nieodwracalną stratę. Wówczas wiem, że podzielają moją głęboką nienawiść do pierdzących motorków i jestem bardzo rad. Miałem kiedyś dobrego znajomego co się rozjebał na motorku - umarł po 4 dniach w szpitalu, byłem bardzo zadowolony z tego powodu,bo mówiłem mu,że się rozjebie któregoś razu i cieszę się że wyszło na moje. Najbardziej jednak cieszy mnie śmierć każdego skurwysyna na motorku dlatego, że z każdym takim trupem jest nieco ciszej pod moim oknem. Nie ma w tym ni krzty zawiści czy zazdrości, po prostu lubię trochę ciszy i świeże powietrze wpadające przez otwarte okno, jeżeli kilku matkojebców musi zginąć żebym to miał to tym lepiej, bo na harda też lubię zaglądać.



Obyś kiedyś wypadł przez te swoje okno ;] pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
adriano123456 2011-09-01, 15:13
To jest Stuner 13. Rafał Pasierbek Mistrz Polski i Teraz prawie swiata w Stuncie;)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie