18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dziadek3 2023-08-30, 12:13 1
Kutafon30 napisał/a:

Jednym słowem są dwa obozy jeden jest za tym że facet zrobił dobrze a drugi obóz na odwrót,tylko tak kto normalny kopie psa i kto normalny tak rozmawia z kobietą wina jest po obu stronach a że niestety padło na ukraińcow to facet dołożył od siebie zawiłosci historyczne i to że są lepiej traktowani od nas podatników też jestem tym sflustrowany ale wyzwiska do tego skierowane do kobiety nie są rozwiązaniem



nikt nie kopał psa a (dzieciaki) piłkę która przypadkiem poleciała w psa (który biegał bez smyczy)
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2023-08-30, 12:26 4
dziadek3 napisał/a:

zacznę od końca - nie czytałem - skoro nie popierasz to "szacun" a ja po prostu przeoczyłem
i początek
teraz to znaczy kiedy ? teraz gdy mają na terenie kraju "ciut" większe problemy ?
przypomnę że między Polską a Ukrainą niejednokrotnie odbywały się spotkania i gesty pojednania w celu poprawy stosunków między oboma krajami
np. 10 lipca 2023 roku: Prezydenci Duda i Zełeński uczcili pamięć ofiar zbrodni wołyńskiej, składając kwiaty podczas obchodów 80. rocznicy tej zbrodni.
można to oceniać jako "krok w dobrą stronę / jakąś namiastkę przeprosin" ? w/g mnie oczywiście że można , czy czuję niedosyt ? czuję ale rozumiem że nieszczere przeprosiny wymuszone sytuacją są po prostu GÓWNO WARTE
uporają się z większymi problemami , historycy dogadają się między sobą (bo jakieś tam spory trwają nadal) to przyjdzie czas na oficjalne i SZCZERE przeprosiny
ps. może na słowo "rozliczenie" mamy pewno różne spojrzenia
dla mnie chęć rozliczeń / brzmi jak rozliczymy się z wami to zwykła groźba
i dlatego przeprosiny a rozliczenie .. no właśnie



Podstawą do przeprosin będzie łaskawe pozwolenie po tylu latach na ekshumacje, skoro zeznania świadków im nie wystarczają, by uznać że ich rodacy dokonali paskudnych rzeczy i by przestać czcić bardzo wątpliwe autorytety. Taki krok w dobrą stronę, że te ich autorytety dostają swoje pomniki i nazwy ulic (teraz). Kiedy mamy od nich tego wymagać, jak nie w momencie kiedy są od nas dość mocno uzależnieni? Dlaczego pozwalamy sobie na to, by poumierali wszyscy poszkodowani zanim sprawy zostaną wyjaśnione? Tak cisnę ten temat, bo miałem bliskie spotkanie z takim poszkodowanym i powiem szczerze, że włos się jeży jak się tego słuchało. Jak się czują takie starsze osoby, które teraz na każdym kroku słyszą na ulicach język ten sam, którego użytkownicy zgotowali im paskudne wspomnienia?
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-08-30, 12:36 2
kampton napisał/a:

Na filmie , ot zwykły śmieć, cham i prostak. bardziej mnie zastanawiają ci ludzie , którzy popierają i przyklaskują takiemu burakowi na takie zachowanie. I żeby była jasność, nie interesuje mnie jej narodowość, kolor skóry czy religia. Może być nawet zielona i pochodzić z marsa. Aż strach pomyśleć, że ten cham spłodzi dziecko i je "wychowa". A patrząc po wpisach pod tym tematem, to przeraża mnie ile jest ścierwa, chamstwa i ludzkich gnid ukrytych pod internetowymi nickami.



to takie same pierdolone chamy i patusy jak cwel z filmu. Pewnie maja z nim wiezy rodzinne.
3/4 komentujących jest tu tak spierdolonych i wypaczonych moralnie, że aż trudno uwierzyć. Wam konfliktów z ukraincami nie trzeba, sami się nakręcacie i sami siebie żywcem wpierdolicie. Polaczki kurwa... Wstyd mi że dzielę jedną narodowość z takimi cwelami jak wy
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-30, 12:39 4
Antoni79 napisał/a:

U nas mówią prawdę? U nas nie ma indoktrynacji? A ten zielony ład? Lgbtq+? Niemiecka okupacja jest lepsza od ruskiej? Po wyzwoleniu z ruskiego miru zlikwidowano nam całą gospodarkę, żeby zachód nie miał konkurencji. 50% bezrobotnych i gospodarka oparta na produkcji pomników i wiklinowych koszy to sukces? Ukraina miała pozostać neutralna, nie przechodzić na zachód. Zaczęli się zbroić, szykować do wojny. To wojna USA o morze Czarne i Rosja postawi wszystko, żeby ją wygrać. Znowu wydaliśmy się w całkowicie przegraną awanturę i poparli militarnie złą stronę. Ludziom trzeba było pomóc, ale broni nie dawać. Ukrainy już nie ma. Nie istnieje gospodarczo i chwała Bogu militarnie też nie. Ten nazistowski, niebezpieczny neobanderowski twór został unieszkodliwiony przez rosyjskich więźniów i wyrzutków społecznych. Kilka pieczeni na jednym ogniu. Gdyby nie została pokierowana do wojny zachowałaby ludność i integralność terytorialną.



Nigdzie nie mówią prawdy do końca, zawsze przekaz jest w mniejszym lub większym stopniu zniekształcony, ale u nas masz oprócz propagandowej TVPis, jeszcze TVN, Polsat i kilka innych mniejszych stacji, masz wolny nieograniczony dostęp do książek, masz wolny niecenzurowany internet i dostęp do publikacji praktycznie z całego Świata. Masz własny rozum i możesz sobie do wiedzy dojść, zwykle jak to mówią prawda leży gdzieś po środku. U ruskich tego nie ma, tam zwłaszcza po wojnie jest ostra cenzura wszystkiego.
Nie rozumiem co ma do tego niemiecka okupacja kto twierdz lub twierdził że jak nasz Hitler zaatakował to było dobrze? Zastanów się trochę.

Kiedy w Polsce było 50% bezrobotnych, ja pamiętam maksimum ok 20 kilku procent. A młody już nie jestem więc pamięcią mogę sięgnąć dość daleko. Co do prywatyzacji, to nie jest zły model tylko u nas został zjebany przez chęć zysku i łapówkarstwo, i kogo teraz winić za to, winni są i ci którzy wtedy rządzili i ci którzy rządzą teraz - bo mieli na to wpływ a często w tym uczestniczyli (np jako prezes doradzającego banku) i my sami bo jako naród na to zezwoliliśmy nie wychodząc na ulicę, Więc o co tutaj piszczysz z tym argumentem, też jesteś winny a jak nie ty ze względu na wiek to twoi bliscy.
Ukraina przestała być neutralna właśnie przez ruskich, najpierw mieli prorosyjskiego przezydenta który zaczął kierunkować swoją politykę na zbliżenie do ruskich (dodatkowo był skorumpowanym pojebem) Chciał z Ukrainy zrobić drugą Białoruś. Naród ukraiński się wkurwił i wyszedł na ulicę (Majdan). Ruscy więc zaczeli po tym odpierdalać to co w Gruzji wcześniej- skończyło się aneksją Krymu i jego okupacją oraz walkami, a w efekcie teraz wojną. Weź się kurwa doucz trochę bo zaczynasz tu ostro pierdolić to samo co pierdolą ruscy propagandziści. Jak się douczysz wtedy może podyskutujemy na poziomie.
Zgłoś
Avatar
iMerith 2023-08-30, 12:41 7
TiliLili napisał/a:

Przesadził gość, jakby to było przy mnie, mimo to, że jestem Polakiem, wpierdoliłbym typowi za takie słowa. Jak można dzieci tak wyzywać, i wgl takie słowa wypowiadać bo kobieta jest Ukrainką. Wgl taka nagonka na tle narodowościowym, bo ktoś jest z Ukrainy to ma odpowiadać dzisiaj za to co pierdyliard lat temu było, i nie mieli z tym nic wspólnego, mam tu na myśli wojnę, te zbrodnie i tak dalej. Polaki stali myslą, że są ponad Ukraińcami kurwa, a tak naprawdę ten typ to takie sama nizina społeczna jak większość zapewne, chociaż nieważne jakie ma się stanowisko człowiek jest człowiekiem i nigdy nie zrozumiem co ma dzisiaj taki Ukrainiec czy Ukrainką do tego co było. To zwykli ludzie jak my, pracują, szukają lepszego życia, bądź standardu, tak jak my. A takie Kurowska jak ten typ myślą, że są wielkimi panami. Kurwa ale bym gościa rozjebał. Rzygać się już chce od tych wszystkich komentarzy, już nie tylko tu, ale i wszędzie na temat Ukraińców, jacy to oni są źli, bo w czasach wojny były zjeby które krzywdziły. Każdy kraj ma zjebow, tak samo jak każdy kraj ma dobrych ludzi. Więc nie każdy Ukrainiec to zły człowiek. Skąd typ może wiedzieć, może jej mąż wystrzeliwuje na Ukrainie Ruskich, ona rozjebana psychicznie, a typ jeszcze jej Dopierala takimi słowami. Osobiście jestem w takiej postawie, że jak widzę takie chamstwo, to chuj mnie obchodzi czy jesteś Polakiem, Ukraińcem, możesz być i kurwa jebanym czarnuchem z Bronxu, koło chuja mi to lata jesteś chamidlo to na pizde dostajesz buta. Typ ewidentnie zasługuje na wpierdol. A wszystkim Ukraińcom, jak ta pani, z głębi siebie współczuję i przesyłam ciepłe pozdrowienia, życzę wytrwałości w tym kurewskim pierdolniku.



Pierdolisz głupoty jak potłuczony. Tak właśnie powinno się postępować z tymi małpami nieprzystosowanymi do życia w cywilizacji. Piwo dla pana z filmiku, że miał jaja się odezwać.
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2023-08-30, 12:42 1
Jokerd napisał/a:

to takie same pierdolone chamy i patusy jak cwel z filmu. Pewnie maja z nim wiezy rodzinne.
3/4 komentujących jest tu tak spierdolonych i wypaczonych moralnie, że aż trudno uwierzyć. Wam konfliktów z ukraincami nie trzeba, sami się nakręcacie i sami siebie żywcem wpierdolicie. Polaczki kurwa... Wstyd mi że dzielę jedną narodowość z takimi cwelami jak wy



Nie ma co się aż tak spinać. To strona z takim humorem, że czasem aż wypada napisać coś chamskiego pomimo tego, że się tak nie myśli. Sam czasem wystawiam piwo, bo jakiś komentarz mnie zwyczajnie rozbroi, a się z nim nie zgadzam. Dla mnie denerwujące są tylko pseudo wywody pozbawione logicznej argumentacji.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2023-08-30, 12:56 5
Specjalna Ustawka Pokazująca jak biedne Ukry są traktowane przez Poliniaków , w celu aby trochę złagodzić wydźwięk po pobiciu Polaków na łoniach w Warszawiwie.Czysta Socjologia i jakiś przekupiony wydziargany głąb jak Azowiec !!!!!!
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-30, 13:01 1
dziadek3 napisał/a:

nikt nie kopał psa a (dzieciaki) piłkę która przypadkiem poleciała w psa (który biegał bez smyczy)



Gdzie na nagraniu jest ta piłka? Kolejny co sobie coś dopowiada z piłką.

Po drugie gdzie widzisz brak smyczy, a jeśli to czy prawo tego zabrania?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2023-08-30, 13:04 4
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Gdzie na nagraniu jest ta piłka? Kolejny co sobie coś dopowiada z piłką.



Umyj uszy bo w nagraniu wyraźnie jest powiedziane że dzieci grały w piłkę i pies oberwał piłką.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-30, 13:08
Angel napisał/a:

Umyj uszy bo w nagraniu wyraźnie jest powiedziane że dzieci grały w piłkę i pies oberwał piłką.



Oglądałem bez dźwięku
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-30, 13:10 5
janjanowski1990 napisał/a:

Jebac te świnie banderowskie



I właśnie takim pierdoleniem masa ludzi robi masę szkody w stosunkach Polacy - Ukraińcy.
Poczytaj kto to był Bandera - w skrócie ci napiszę. Postać w chuj kontrowersyjna, z jednej strony działał na rzecz Ukraińskiej niepodległości i państwowości co czyni z niego w oczach niektórych Ukraińców bohatera narodowego. Jednak to jak to robił dla innych Ukraińców czyni go zbrodniarzem wojennym. Przed wojną dopuścił się kilku czy kilkudziesięciu (już nie pamiętam) zamachów za co do wojny siedział w polskim więzieniu. Po wybuchu wojny współpracował z nazistami głównie jednak po to aby ogłosić w 41r. deklarację niepodległości Ukrainy. Został osadzony w areszcie a później w obozie koncentracyjnym. UPA i OUN-B dokonała mordów na Polakach (nie tylko w Wołyniu) Kiedy Bandera był w obozie koncentracyjnym, wielu historyków twierdzi że nie miał o tym pojęcia i w sumie każdy kto choć trochę zna realia obozów koncentracyjnych mógłby się z tym zgodzić. Jednak z tego obozu wyszedł i tych mordów nie potępił a organizacje które je przeprowadziły były tymi które stworzył lub był wysoko w ich szeregach (szczebel zarządzający).
Później walczył z komunistami po wojnie działał na rzecz Ukrainy jako partyzant i sponsorowany przez Brytyjski wywiad szpieg, ale zwalczał też konkurentów z innej konkurencyjnej organizacji ( o w sumie tych samych celach) ale sponsorowanych przez CIA.

Dla nas zbrodniarz wojenny, i z tym się nie kłócę i w pełni zgadzam, Dla UE również postać co najmniej kontrowersyjna co zresztą UE potwierdziła odpowiednią rezolucją.

I teraz najważniejsze:

w 2010 roku Juszczenko pośmiertnie nadał Banderze tytuł Bohatera Ukrainy, spotkało się to z międzynarodowym ale też wewnątrzkrajowym (Ukraina) sprzeciwem.

Został przeprowadzony sondaż wśród Ukraińców w którym ponad 50% Ukraińców opowiedziała się za odebraniem tego tytułu Banderze, niecałe 30 za jego pozostawieniem a reszta nie miała zdania.

Także nie wszyscy Ukraińcy, nawet nie ich większość to zwolennicy Bandery i banderowcy.
A takie nienawistne pierdolenie i klasyfikowanie całej Ukrainy jako banderowców po prostu wzmaga ich nienawiść do nas, czemu się nie dziwię,
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-08-30, 13:14 4
takamahi napisał/a:

Nigdzie nie mówią prawdy do końca, zawsze przekaz jest w mniejszym lub większym stopniu zniekształcony, ale u nas masz oprócz propagandowej TVPis, jeszcze TVN, Polsat i kilka innych mniejszych stacji, masz wolny nieograniczony dostęp do książek, masz wolny niecenzurowany internet i dostęp do publikacji praktycznie z całego Świata. Masz własny rozum i możesz sobie do wiedzy dojść, zwykle jak to mówią prawda leży gdzieś po środku. U ruskich tego nie ma, tam zwłaszcza po wojnie jest ostra cenzura wszystkiego.
Nie rozumiem co ma do tego niemiecka okupacja kto twierdz lub twierdził że jak nasz Hitler zaatakował to było dobrze? Zastanów się trochę.
Kiedy w Polsce było 50% bezrobotnych, ja pamiętam maksimum ok 20 kilku procent. A młody już nie jestem więc pamięcią mogę sięgnąć dość daleko. Co do prywatyzacji, to nie jest zły model tylko u nas został zjebany przez chęć zysku i łapówkarstwo, i kogo teraz winić za to, winni są i ci którzy wtedy rządzili i ci którzy rządzą teraz - bo mieli na to wpływ a często w tym uczestniczyli (np jako prezes doradzającego banku) i my sami bo jako naród na to zezwoliliśmy nie wychodząc na ulicę, Więc o co tutaj piszczysz z tym argumentem, też jesteś winny a jak nie ty ze względu na wiek to twoi bliscy.
Ukraina przestała być neutralna właśnie przez ruskich, najpierw mieli prorosyjskiego przezydenta który zaczął kierunkować swoją politykę na zbliżenie do ruskich (dodatkowo był skorumpowanym pojebem) Chciał z Ukrainy zrobić drugą Białoruś. Naród ukraiński się wkurwił i wyszedł na ulicę (Majdan). Ruscy więc zaczeli po tym odpierdalać to co w Gruzji wcześniej- skończyło się aneksją Krymu i jego okupacją oraz walkami, a w efekcie teraz wojną. Weź się kurwa doucz trochę bo zaczynasz tu ostro pierdolić to samo co pierdolą ruscy propagandziści. Jak się douczysz wtedy może podyskutujemy na poziomie.



25% było jawnego bezrobocia. Likwidacja gałęzi przemysłu, rybołówstwa i rolnictwa była świadoma, planowa i była warunkiem wuniowstąpienia. To był taki okres dostosowawczy, żeby najpierw powalić na kolana. Potem 3000 0000 uchodźców ekonomicznych. Prywatyzacja w polskim wydaniu to była niekontrolowana grabież zainicjowana przez profesora Żyda i potem kilkaset tysięcy samobójstw ekonomicznych, pauperyzacja, cofnięcie w rozwoju o kilkadziesiąt lat. Gdybyś wyszedł na ulicę, to by do Ciebie strzelano i lano pałami. Dziś też nie wyjdziesz jak Ci źle-chyba że z ramienia partii, albo lgbtq+.
Zełeński został obsadzony przez oligarchów i ma misję. Po wszystkim wyjedzie do ojczyzny.
Za udział w Majdanie płacili 20 dolarów dniówki.
Na Białorusi płacą pensje, emerytury, wyższe niż na Ukrainie i nie ma korupcji. Jest polityczny autorytaryzm. Masz być cicho, uczyć się i pracować, to będziesz spokojnie żył. Nie ma bezrobocia. Wszyscy pracują, jeśli nie za pieniądze to za karę, lub za darmo pod przymusem. Od 4 dziecka państwo da ci mieszkanie, albo spłaci kredyt. Guzik zarobisz, ale za 1/4 pensji opłacisz wszystkie media, rachunki. Socjal też jest nie najgorszy.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-08-30, 13:17 2
TiliLili napisał/a:

Przypuszczam, że z tym kopnięciem psa, to nie było z premedytacją celowe zagranie, tylko grały sobie dzieciaki w piłkę, ludzie z psem przechodzili i jakoś tak zupełnie niechcący pewnie trafili psiaka, jestem pewien na 90%. Gdy byłem dzieckiem, też były takie sytuacje typu "niechcący" a ludzie reagowali tak, jakbym matkę komuś pośmiertnie zgwalcił. Po takim "kulturalnym" zwróceniu uwagi, gdy byłem dzieckiem, to sam miałem ochotę jeszcze kamienia wziąć i zapierdolić takiemu przez plecy. Swoją wypowiedzią miałem na myśli, że chłop przesadził i to grubo z reakcją l, tym bardziej, że to pewnie nie było celowe. Ale niestety dużo jest takich ludzi, którzy nie panują nad sobą. Cieszy mnie fakt, że coraz lepszy w kickboxingu jestem, bo gdy trafię kiedyś na takiego, to ojapierdole zacny wpierdol takiemu zaserwuje.



Yhy.. wyłapiesz z płaskiej ręki i złożysz się jak szwajcarski scyzoryk, taki będzie finał.
Zgłoś
Avatar
dziadek3 2023-08-30, 13:24 3
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Gdzie na nagraniu jest ta piłka? Kolejny co sobie coś dopowiada z piłką.
Po drugie gdzie widzisz brak smyczy, a jeśli to czy prawo tego zabrania?



a gdzie na nagraniu widać kopanie psa ?
włącz dźwięk i posłuchaj co mówią to może zrozumiesz

prawo za to zabrania takiego zachowania jak ta szowinistyczna świnia
tak na szybko można by tu przykleić np. art. 216 k.k. (o ile pamiętam)

PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Oglądałem bez dźwięku



serio ? lol - i śmiesz się wypowiadać nie wiedząc o czym mowa jesteś upośledzony ?

.
.

Antoni79 napisał/a:

Potem 3000 0000 uchodźców ekonomicznych.


30 czego ? nie za dużo tych zer nastawiałeś ?
Zgłoś
Avatar
karakal 2023-08-30, 13:36 1
Ten bydlak, już ma ostro przejebane w prokuraturze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie