18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
darek1234 2023-08-30, 9:30
To taki polski ruSSek, wyborca Konfy i innego pisowskiego gówna
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2023-08-30, 9:37 5
0dbytBiskupa napisał/a:

Znaj proporcje. Od kogo nasz kraj ucierpiał bardziej przez ostatnie 300 lat? A reszta wschodniej Europy? Spytaj takich Finów, czy mają jakieś pretensje do Ukraińców i dlaczego nie lubią ruskich. A potem Bałtów, Czechów, Gruzinów, a najlepiej wszystkich sąsiadów Rosji.



Dla mnie nie ma różnicy, czy ktoś zajebał jedno dziecko, czy dwoje. Zasługuje na śmierć tak samo jak osoba mu przyklaskująca. No, ale piszę do kogoś, który nazwał ubieganie się o sprawiedliwość i przeprosiny "skurwysyństwem" (w innym temacie, podczas wymiany zdań ze mną) więc w sumie nie liczę już, że zrozumiesz co piszę.
Ciekawi mnie tylko czy takie typy jak ty czy siriuz wypowiadają się swobodnie w taki sam sposób na żywo przy swoich znajomych i rodzinie, czy raczej wstydzą się tego jakie skretyniałe mają podejście do wielu spraw.
Zgłoś
Avatar
Lewarek 2023-08-30, 9:42 3
Co jak co, ale typ nie wyglada, zeby z jego podatkow placili dodatki dla ukrów. Wyglada bardziej na takiego co zeruje na moich zarobkach. Pies ma problemy z kregoslupem bo pewnie spasiona sruta Pusia z 7 pietra co to na podwórko raz przez dwa dni wyjdzie. Tamta niech wraca na Ukraine a ten knur spowrotem chlec Harnasia przy Trudnych sprawach. Ha Tfu na te banderówke, jej gowniaki, i cala te polska patole ze spasionymi maciorami i psami...
Zgłoś
Avatar
lkshools 2023-08-30, 10:03 5
brawo dla tego Pana gonic urkow...
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2023-08-30, 10:37 2
Brocha napisał/a:

Chciałbym jebanego prymitywa na 5 minut. Ze tez omijają mnie w życiu takie akcje....



I co byś z tym dzieckiem zrobił w te 5 minut ty chory pojebie!1!
Zgłoś
Avatar
dziadek3 2023-08-30, 10:42 4
Mar1an napisał/a:

Ty jesteś zdrowo jebnięty wyskakując z historią początków średniowiecza w stosunku do historii z przed 80 lat i w dodatku porównując podbijanie nowych terenów do brutalnego wyżynania sąsiadów, z którymi co rano się witali. Powiedz mi, jaka wystarczyłaby ci PRZYCZYNA, do tego, żebyś wbił swojej ciężarnej sąsiadce widły w brzuch, inną rozciął na pół od cipy do japy, noworodka rozjebał o kant budynku, a dzieciaka spalił w snopku? Ciekawi mnie jaka przyczyna usprawiedliwia podobne zachowania.



1. naucz się czytać ze zrozumieniem (podpowiem : " wygodnie nie pamiętać już np. " kolejnych przykładów można mnożyć długo )
2. naucz się historii

ten filmik to najlepszy przykład zwyklej szowinistycznej świni która tylko ze strachu przed odpowiedzialnością karną nie pobiła kobiety z dziećmi tylko dlatego że dziecko podczas zabawy niechcąco uderzyło psa piłką - (zauważcie że kundel biega luzem bez smyczy czyli leje i sra bezkarnie na ŚWIĘTĄ POLSKĄ ZIEMIĘ )

a teraz ogólnie nie tylko do Ciebie

"Rozliczeń chcą tylko Polacy z "mentalnością banderowca". Ta sama nacjonalistyczno faszystowska, prymitywna dzicz
mająca podobne zapatrywania jak naziści. Nie wystarczy wstawić polską flagę w miejsce swastyki i okrzyknąć się prawdziwym Polakiem , prawdziwym patriotą żeby nazizm zmienił się w patriotyzm . Ludzie widzą jak zachowują się uczestnicy marszu wstydu odbywającego się w dzień niepodległości, jak biało czerwonymi flagami zakrywają swastyki na swojej skórze ale nie są w stanie przez dłuższą chwilę utrzymać na wodzy swojej chęci niszczenia wszystkiego wokół , cały ich „patriotyzm” było widać w tym jak zagłuszali uczestniczki powstania Warszawskiego i w tym jak pobili inną . Żałosne pokłosie kiboli i moherowych beretów które gdyby się nie bali to już teraz robili by to co Banderowcy , i nie tylko na Ukraińcach, Żydach, uchodźcach , ale na Polakach

prawdziwi Polacy?, prawdziwi patrioci ?. Ot hańba polskiego narodu."
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2023-08-30, 11:03 5
dziadek3 napisał/a:

1. naucz się czytać ze zrozumieniem (podpowiem : " wygodnie nie pamiętać już np. " kolejnych przykładów można mnożyć długo )
2. naucz się historii
ten filmik to najlepszy przykład zwyklej szowinistycznej świni która tylko ze strachu przed odpowiedzialnością karną nie pobiła kobiety z dziećmi tylko dlatego że dziecko podczas zabawy niechcąco uderzyło psa piłką - (zauważcie że kundel biega luzem bez smyczy czyli leje i sra bezkarnie na ŚWIĘTĄ POLSKĄ ZIEMIĘ )
a teraz ogólnie nie tylko do Ciebie
"Rozliczeń chcą tylko Polacy z "mentalnością banderowca". Ta sama nacjonalistyczno faszystowska, prymitywna dzicz
mająca podobne zapatrywania jak naziści. Nie wystarczy wstawić polską flagę w miejsce swastyki i okrzyknąć się prawdziwym Polakiem , prawdziwym patriotą żeby nazizm zmienił się w patriotyzm . Ludzie widzą jak zachowują się uczestnicy marszu wstydu odbywającego się w dzień niepodległości, jak biało czerwonymi flagami zakrywają swastyki na swojej skórze ale nie są w stanie przez dłuższą chwilę utrzymać na wodzy swojej chęci niszczenia wszystkiego wokół , cały ich „patriotyzm” było widać w tym jak zagłuszali uczestniczki powstania Warszawskiego i w tym jak pobili inną . Żałosne pokłosie kiboli i moherowych beretów które gdyby się nie bali to już teraz robili by to co Banderowcy , i nie tylko na Ukraińcach, Żydach, uchodźcach , ale na Polakach
prawdziwi Polacy?, prawdziwi patrioci ?. Ot hańba polskiego narodu."



To po co podałeś ten przykład? Tak znasz historię, że wpadł ci akurat ten? Dalej nie widzę podstaw do brutalnych mordów na sąsiadach (kobietach i dzieciach). Podaj mi jakiś argument za takimi akcjami. Właśnie powiedziałeś na temach poszkodowanych, którzy przeżyli (i żyją!) i którzy chcą chociaż przeprosin, że mają mentalnośc banderowca. Co ty kurwa ćpasz człowieku?
Zgłoś
Avatar
janjanowski1990 2023-08-30, 11:07 5
Jebac te świnie banderowskie
Zgłoś
Avatar
dziadek3 2023-08-30, 11:29 3
Mar1an napisał/a:


To po co podałeś ten przykład?
(...)
którzy chcą chociaż przeprosin,



a po to byś się zastanowił

"Rozliczeń chcą tylko Polacy z "mentalnością banderowca". "

coś ci się nie skleiła ta manipulacja przeprosiny a rozliczenie to "ciut" coś innego
to że było tak że sąsiad zarzynał sąsiada nikt nie zaprzecza także temu że robił to brutalnie / bestialsko
ale czy to oznacza że dziś do kobiety z dziećmi w parku mamy się odnosić tak jak ta szowinistyczna świnia ?

i teraz powtórzę : "a po to byś się zastanowił "
jeżeli pamiętać to wszystko a nie wybrane wygodne fakty a resztę olać
gdyby nie strach przed odpowiedzialnością karną - ten gość co by zrobił ? dokładnie to co sąsiad sąsiadowi gdy nagle okazało się że .. można bo nic mi nie zrobią

chciałbym zobaczyć kolejny filmik powiedzmy .. za rok ? kiedy przyjadą prosto z frontu w odwiedziny do tej kobiety mąż i bracia i spotkają tego śmiecia jeszcze raz - jak on wtedy będzie płaczliwie przepraszał ...

i jakie tu wtedy będą komentarze - ojojoooj niewinnego polaka pobili źli banderowcy ?
Zgłoś
Avatar
Kesmin 2023-08-30, 11:42 3
Posamekulki napisał/a:

Prawidłowa reakcja na swolocz, zimne piwo dla pana patola.



i chuj ci na ryj kolejny patusie
Zgłoś
Avatar
kampton 2023-08-30, 11:45 4
Na filmie , ot zwykły śmieć, cham i prostak. bardziej mnie zastanawiają ci ludzie , którzy popierają i przyklaskują takiemu burakowi na takie zachowanie. I żeby była jasność, nie interesuje mnie jej narodowość, kolor skóry czy religia. Może być nawet zielona i pochodzić z marsa. Aż strach pomyśleć, że ten cham spłodzi dziecko i je "wychowa". A patrząc po wpisach pod tym tematem, to przeraża mnie ile jest ścierwa, chamstwa i ludzkich gnid ukrytych pod internetowymi nickami.
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2023-08-30, 11:51 5
dziadek3 napisał/a:

a po to byś się zastanowił
"Rozliczeń chcą tylko Polacy z "mentalnością banderowca". "
coś ci się nie skleiła ta manipulacja przeprosiny a rozliczenie to "ciut" coś innego
to że było tak że sąsiad zarzynał sąsiada nikt nie zaprzecza także temu że robił to brutalnie / bestialsko
ale czy to oznacza że dziś do kobiety z dziećmi w parku mamy się odnosić tak jak ta szowinistyczna świnia ?
i teraz powtórzę : "a po to byś się zastanowił "
jeżeli pamiętać to wszystko a nie wybrane wygodne fakty a resztę olać
gdyby nie strach przed odpowiedzialnością karną - ten gość co by zrobił ? dokładnie to co sąsiad sąsiadowi gdy nagle okazało się że .. można bo nic mi nie zrobią
chciałbym zobaczyć kolejny filmik powiedzmy .. za rok ? kiedy przyjadą prosto z frontu w odwiedziny do tej kobiety mąż i bracia i spotkają tego śmiecia jeszcze raz - jak on wtedy będzie płaczliwie przepraszał ...
i jakie tu wtedy będą komentarze - ojojoooj niewinnego polaka pobili źli banderowcy ?



A jak chcesz rozliczyć taką sytuację bez przeprosin ze strony głowy państwa? Czego można teraz więcej wymagać oprócz współpracy przy ekshumacji i przeprosin? Morderstw konkretnych osób w wioskach już się nie udowodni i zapewne większość morderców nie żyje, bo mieliby ponad 90 lat. Więc co? Ci którzy rządają ekshumacji mają mentalność banderowską, czy kto w końcu? Dokończ swoją wypowiedź, bo nad tak pokrętną logiką ciężko się zastanawiać.

Zdaję sobie sprawę, że nie musiałeś czytać poprzednich komentarzy, lub zapamiętywać nicków wypowiadających się osób, więc w skrócie, totalnie nie popieram zachowania tego typa i jego baby.

EDIT. A nieee... przecież ty nie chcesz rozliczenia. No to w sumie nie musisz odpowiadać. Zbij piątkę z odbytembiskupa i siriozem.
Zgłoś
Avatar
dziadek3 2023-08-30, 12:07 3
Mar1an napisał/a:

A jak chcesz rozliczyć taką sytuację bez przeprosin ze strony głowy państwa? Czego można teraz więcej wymagać oprócz współpracy przy ekshumacji i przeprosin? Morderstw konkretnych osób w wioskach już się nie udowodni i zapewne większość morderców nie żyje, bo mieliby ponad 90 lat. Więc co? Ci którzy rządają ekshumacji mają mentalność banderowską, czy kto w końcu? Dokończ swoją wypowiedź, bo nad tak pokrętną logiką ciężko się zastanawiać.

Zdaję sobie sprawę, że nie musiałeś czytać poprzednich komentarzy, lub zapamiętywać nicków wypowiadających się osób, więc w skrócie, totalnie nie popieram zachowania tego typa i jego baby.



zacznę od końca - nie czytałem - skoro nie popierasz to "szacun" a ja po prostu przeoczyłem

i początek
teraz to znaczy kiedy ? teraz gdy mają na terenie kraju "ciut" większe problemy ?
przypomnę że między Polską a Ukrainą niejednokrotnie odbywały się spotkania i gesty pojednania w celu poprawy stosunków między oboma krajami

np. 10 lipca 2023 roku: Prezydenci Duda i Zełeński uczcili pamięć ofiar zbrodni wołyńskiej, składając kwiaty podczas obchodów 80. rocznicy tej zbrodni.
można to oceniać jako "krok w dobrą stronę / jakąś namiastkę przeprosin" ? w/g mnie oczywiście że można , czy czuję niedosyt ? czuję ale rozumiem że nieszczere przeprosiny wymuszone sytuacją są po prostu GÓWNO WARTE

uporają się z większymi problemami , historycy dogadają się między sobą (bo jakieś tam spory trwają nadal) to przyjdzie czas na oficjalne i SZCZERE przeprosiny

ps. może na słowo "rozliczenie" mamy pewno różne spojrzenia
dla mnie chęć rozliczeń / brzmi jak rozliczymy się z wami to zwykła groźba

i dlatego przeprosiny a rozliczenie .. no właśnie
Zgłoś
Avatar
Kutafon30 2023-08-30, 12:07 1
Jednym słowem są dwa obozy jeden jest za tym że facet zrobił dobrze a drugi obóz na odwrót,tylko tak kto normalny kopie psa i kto normalny tak rozmawia z kobietą wina jest po obu stronach a że niestety padło na ukraińcow to facet dołożył od siebie zawiłosci historyczne i to że są lepiej traktowani od nas podatników też jestem tym sflustrowany ale wyzwiska do tego skierowane do kobiety nie są rozwiązaniem
Zgłoś
Avatar
sensation87 2023-08-30, 12:12 3
psyhepl napisał/a:

wieśniak i tyle ukraincy czy inne nacje ten typ zrobił wioche i tyle !



nie zesraj się, mógłbym się przychylić po części do twoich wypocin po obejrzeniu co rzeczywiście robili temu psu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie