18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-08-30, 7:32
Reasumując: gościiu chciał dobrze, jednak trochę go poniosło.
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2023-08-30, 8:09 2
Siriuz napisał/a:

Bo kurwa ludzie z powodu wojny cicho przyzwolili na rozkwit jebanej ksenofobii i faszyzmu. Wystarczy popatrzec po Sadolu jak tego typu patusy smarują gównem Rusków, odczłowieczają każdego, od dziecka po starca. Dareczek1234, OdbytBIskupa, czy nawet ten zjeb Halman, który z uwielbieniem wyszukuje filmiki z Ruskami, żeby opowiadać jakie to bydło... Ludzie pozdejmowali maski grzecznych i poukładanych, i teraz widać kim są.



Panie ruski to zwierzęta i tyle, inna cywilizacja, gorsza, brak poszanowania dla życia itd. Niech sobie żyją, oby jak najdalej od nas.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-08-30, 8:22 2
Angel napisał/a:

Vladek weź popcorn bo będzie się działo



Oj będzie, będzie. Szoł się zacznie, jak Ukraińcom skończy się broń, a ruskie ruszą do przodu, do samego Dniepru.
Zgłoś
Avatar
Kot_Schrodingera 2023-08-30, 8:22 5
UWAGA lizanie rowów ukrom w komentarzach!!! polak< Ukrainiec
Zgłoś
Avatar
Kydu 2023-08-30, 8:23 7
bardzo dobrze trzeba ich odrazu resocjalizowac zeby sobie przypomnieli kto jest panem a to sługusem. a jak nie to won do siebie stonka ukrainska
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-08-30, 8:38
Angel napisał/a:

Vladek weź popcorn bo będzie się działo



Oj będzie, będzie. Szoł się zacznie, jak Ukraińcom skończy się broń, a ruskie ruszą do przodu, do samego Dniepru.

Caruda napisał/a:

Haha, na pęczki po blokach siedzi takiej patusiarskiej patologii jak ten typ - normalnie tym się różnią od ruskich, że nie srają jeszcze na klatkach, no może poza ich schorowanymi psami, które walą gdzie popadnie. Ci co przyklaskują patusowi to zapewne sami dostalibyście po gębie jakby chłop się koło was potknął



Srają i szczają. Te ich komunalne gniazdka to brud syf i malaria
Nie różnią się niczym od ruskiej stepowej swołoczy.

danielusx25 napisał/a:

skurwował kobiete od dziwek szmat itd za takie cos powinna już sie tym prokuratura zająć i debila powinna ścigac policja przeciez jak by nie było świadkow i było ciemno to on by jej zorbił krzywdę widac ze to jakiś bandyta nie ważne czy ukrainka czy polka czy z marsa tak sie nie zwraca do kobiety ciekawee czy on do swojej kobiety tak gada jeśli ma to jest jakaś masakra powinien wyłapać buta na ryj za to damski bokser widac zniego miał ochote ja zbombardować jak nie odpowie za to to nie wieże w sprawiedliwość



Gada tak też do swojej karyny i córki dżesiki

danielusx25 napisał/a:

skurwował kobiete od dziwek szmat itd za takie cos powinna już sie tym prokuratura zająć i debila powinna ścigac policja przeciez jak by nie było świadkow i było ciemno to on by jej zorbił krzywdę widac ze to jakiś bandyta nie ważne czy ukrainka czy polka czy z marsa tak sie nie zwraca do kobiety ciekawee czy on do swojej kobiety tak gada jeśli ma to jest jakaś masakra powinien wyłapać buta na ryj za to damski bokser widac zniego miał ochote ja zbombardować jak nie odpowie za to to nie wieże w sprawiedliwość



Gada tak też do swojej karyny i córki dżesiki

0dbytBiskupa napisał/a:

Morda jest. Znajdą chuja.

Dużo wycierpieliśmy od tych strasznych Amerykanów? Może dziadka ci zastrzelili, babcię zgwałcili, a drugą okradli, co?



Ale to jakaś cipa jest, fajansiarz, leszczu. Padłby od pierwszego strzała, tylko brille trzeba by mu zdjąć.

Dwa razy ukropinki mnie zwyzywały. Raz jak nie dałem papierosa, bo nie palę, a drugi raz jak dałem 2 zł i nie chciałem dać banknotu. Coś obie krzyczały o tym jak nas przed ruskimi bronią i za nas walczą.
Zgłoś
Avatar
OnucaSsie 2023-08-30, 8:50 3
Obstawiam, że:
1. Wyborca Konfy
2. Antyszczepionkowiec lub altmed
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2023-08-30, 8:52 8
Brawa dla tego Pana. Tak powinno się z nimi postępować. Zawsze stawiałbym polskiego psa wyżej niż upaińskie bachory. Widać męczyć zwierzęta uczy się ich już od najmłodszych lat.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-08-30, 8:54 4
takamahi napisał/a:

W przypadku rusków niestety jest tak że zdecydowana większość narodu ma najebane we łbie. Ten naród od długich lat od wielu dekad, jest indoktrynowany przez swoją władzę. Na różne sposoby wpajana jest im nienawiść do zachodu, brednie o tym że rosja jako kraj była na arenie międzynarodowej wykorzystywana i oszukiwana itp. itd. Pokłosie tego jest najlepiej widoczne teraz, kiedy ruskie wywołały wojnę w Ukrainie oraz w ich działaniach propagandowych, zarówno tych wewnętrznych (Sołowjow i reszta propagandystów medialnych w ich tv) Jak i zewnętrznych czyli cała ta propaganda która karmią nas ich dyplomaci oraz szeroko pojęta agentura (farmy troli itp) Owszem jest garstka ( w odniesieniu do ogólnej liczby ruskich, normalnych Rosjan, którzy wojny nie popierają, nie zgadzają się z polityką swojego kraju i coś robią w tym kierunku, mówią o tym, działają na rzecz Ukrainy, jednak w zdecydowanej większości tacy ludzie z rosji wyjechali (albo siedzą w więzieniach bo taka tam wolność że protestować nie można). Także niestety nie mówimy tu kilku ruskich niedojebańcach tylko o kilkudziesięciu milionach ruskich niedojebańców, gdyż według sondaży grubo ponad ich połowa (z ponad 140milionów) popiera wojnę, aneksję i okupację Krymu, działania ich zjebanego prezydenta putlera, a często też cały syf który na Ukrainę ruskie wojsko sprowadza, gwałty, kradzieże, morderstwa, tortury, uprowadzenia dzieci itp. A reszta rusków (poza tą nieliczną garstką o której wcześniej pisałem) daje temu milczący akcept poprzez swoje zobojętnienie i tumiwisizm.
Dlatego tak jestem zwolennikiem skreślenia całego narodu, odgrodzenia się od nich murem, zerwaniu wszelkich kontaktów dyplomatycznych, zaprzestaniu jakiegokolwiek handlu i po prostu pełnej ignorancji ich istnienia. A ta garstka normalnych ma dwa wyjścia w powyższym scenariuszu, albo wracać do rosji i próbować ją zmieniać, albo żyć normalnie poza jej granicami.
A Polaków którzy za granicą zachowują się jak piszesz też zupełnie nie szanuję, powinni zostać wyłapani przez służby porządkowe kraju w którym burdy odstawiają i pociągnięci do odpowiedzialności. Tak samo jak ten wielki wojownik w służbie moralności z filmiku powyżej.



U nas mówią prawdę? U nas nie ma indoktrynacji? A ten zielony ład? Lgbtq+? Niemiecka okupacja jest lepsza od ruskiej? Po wyzwoleniu z ruskiego miru zlikwidowano nam całą gospodarkę, żeby zachód nie miał konkurencji. 50% bezrobotnych i gospodarka oparta na produkcji pomników i wiklinowych koszy to sukces? Ukraina miała pozostać neutralna, nie przechodzić na zachód. Zaczęli się zbroić, szykować do wojny. To wojna USA o morze Czarne i Rosja postawi wszystko, żeby ją wygrać. Znowu wydaliśmy się w całkowicie przegraną awanturę i poparli militarnie złą stronę. Ludziom trzeba było pomóc, ale broni nie dawać. Ukrainy już nie ma. Nie istnieje gospodarczo i chwała Bogu militarnie też nie. Ten nazistowski, niebezpieczny neobanderowski twór został unieszkodliwiony przez rosyjskich więźniów i wyrzutków społecznych. Kilka pieczeni na jednym ogniu. Gdyby nie została pokierowana do wojny zachowałaby ludność i integralność terytorialną.
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2023-08-30, 8:55 4
dziadek3 napisał/a:


widać wyrznęli za mało skoro żyjesz debilu - dlaczego ? bo nie słuchałeś O PRZYCZYNACH
jak to wygodnie nie pamiętać już np. o wyprawie Bolesława Chrobrego na Kijów ... sądzisz że ICH babcie nie opowiadały o historii ?



Ty jesteś zdrowo jebnięty wyskakując z historią początków średniowiecza w stosunku do historii z przed 80 lat i w dodatku porównując podbijanie nowych terenów do brutalnego wyżynania sąsiadów, z którymi co rano się witali. Powiedz mi, jaka wystarczyłaby ci PRZYCZYNA, do tego, żebyś wbił swojej ciężarnej sąsiadce widły w brzuch, inną rozciął na pół od cipy do japy, noworodka rozjebał o kant budynku, a dzieciaka spalił w snopku? Ciekawi mnie jaka przyczyna usprawiedliwia podobne zachowania.
Zgłoś
Avatar
Brocha 2023-08-30, 8:56
Chciałbym jebanego prymitywa na 5 minut. Ze tez omijają mnie w życiu takie akcje....
Zgłoś
Avatar
Krak 2023-08-30, 9:07 3
TiliLili napisał/a:

, wpierdoliłbym typowi za takie słowa.



o, widzę, że wielu jest takich co by wpierdoliło...
można powiedzieć, że z jednej krwi jesteście...
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2023-08-30, 9:12 9
Dobrze prawi gościu, te ukraińskie ścierwo nie powinno mieć żadnych praw
Zgłoś
Avatar
mauser 2023-08-30, 9:21 2
jebany w dupe kundel ma być na sznurku .I awantury by nie było . A kozak niech startuje do tych gierojòw co mu wieczorami starą gonią a nie do młodej matki z dziećmi ktôra nie wie nawet jak z debilem rozmawiać .
Ja też z buta napierdalam wszystkie pchlarze ktòre podbiegają do mnie bez sznurka . Jak nie z buta to zawsze jest towaszysz makarow .
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2023-08-30, 9:27 6
mauser napisał/a:

jebany w dupe kundel ma być na sznurku .I awantury by nie było . A kozak niech startuje do tych gierojòw co mu wieczorami starą gonią a nie do młodej matki z dziećmi ktôra nie wie nawet jak z debilem rozmawiać .
Ja też z buta napierdalam wszystkie pchlarze ktòre podbiegają do mnie bez sznurka . Jak nie z buta to zawsze jest towaszysz makarow .



ta napierdalasz:D chyba klej na squacie i mefedron z uja menela spod sklepu Makarow ,jprd od tego kleju masz wyobraźnie i mózg 12 latka

A Dla Panicza Patusa wódeczka,zima,gęsta jak sok z pzdy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie