18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
sensation87 2023-08-30, 17:31 3
two_fourths napisał/a:

frajrze na filmie widać twoją tępą szmaciarską morde, teraz masz przejabane.



czekamy teraz na twoja mordę, odważny goju zza ekranu
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-30, 17:34 1
Spar1988 napisał/a:

psa zje i wszystko wróci do normy.



Nie wiadomo czy pies dożyje, przecież piszczał jak dostał piłką. A swoją drogą już policja ponoć złapała tego tępego zjeba.
Zgłoś
Avatar
Moncler2115 2023-08-30, 17:50 1
mogę się mylić, ale ona brzmi jakby była najebana, czemu bękartom psa pozwoliła kopać? Pewnie ćwiczyły techniki dziadka z ss, które później będą na Polakach stosować...
Zgłoś
Avatar
Huherko 2023-08-30, 18:04 1
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,30137028,krakow-zwyzywal-ukra...
Zgłoś
Avatar
Davao 2023-08-30, 18:05 7
Dla obrońców ukrów , weźcie ich do siebie do domku i ręczcie za nich majątkiem ....
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2023-08-30, 18:10 2
dziadek3 napisał/a:

jest tylko jeden malutki problem - margines to nie CAŁY NARÓD prawda ?
właśnie dlatego nie powinniśmy TERAZ bo to tak jakby Tobie ktoś przyłożył brzytwę do gardła i kazał przepraszać
z całym szacunkiem ale mam głęboko takie wymuszane przeprosiny
takie moje zdanie
albo szczere i ze zrozumieniem ... albo nic nie warte



No oczywiście, że masz to w poważaniu, bo najprawdopodobniej ten problem nie dotyczył twojej rodziny i jesteś egoistą. Zważ tylko na to, że napisałem o zezwoleniu na ekshumacje, które będzie podstawą do przeprosin, skoro przez tyle lat świadkowie to było za mało. Za niedługo świadkowie poumierają, wojna się skończy i taki chuj zobaczymy z łaski naszych wschodnich przyjaciół, a tacy jak ty tylko w tym pomagają.
Mylę się sądząc, że masz wschodnie korzenie?
Zgłoś
Avatar
dziadek3 2023-08-30, 18:17 1
Mar1an napisał/a:


Mylę się sądząc, że masz wschodnie korzenie?



mylisz
a przeprosić można bez ekshumacji, ekshumacje są potrzebne do śledztwa i "rozliczeń" o których było wcześniej - a to 2 różne tematy (przynajmniej dla mnie)
Zgłoś
Avatar
Adriano9 2023-08-30, 18:19 1
Mixy321 napisał/a:

Nie podniecaj się. I tak nie zaruchasz. Myślę, że tu chodzi o to co jest teraz. O to, że idą miliony $ na pomóc Ukrainie, a teściowa Żeleńskiego, śmiecia kupiła wille we Włoszech za 5 milionów, a takich wałów jest więcej.



Hehehehhehehehehehhehehe.

Baranie, w co ty wierzysz? Bajka o willi za 5 milionów została wymyślona żeby nakręcać durniów. Warto weryfikować informacje nim się zacznie nimi posługiwać.
Zgłoś
Avatar
mikke_mial_racje 2023-08-30, 18:19 3
Cieszy mnie, że ten ułom zostanie ukarany, co przynajmniej częściowo zatrze wstyd, jakiego narobił Polsce, której tak dumnie broni. Mamy różne poglądy, możemy różnie myśleć o Ukrainie, ale w kontakcie z konkretnym człowiekiem zawsze obowiązuje kultura i szacunek, tym bardziej, jak mówimy o kobiecie z dzieckiem.
Zgłoś
Avatar
gacek2121 2023-08-30, 18:41 5
TiliLili napisał/a:

Przesadził gość, jakby to było przy mnie, mimo to, że jestem Polakiem, wpie**oliłbym typowi za takie słowa. Jak można dzieci tak wyzywać, i wgl takie słowa wypowiadać bo kobieta jest Ukrainką. Wgl taka nagonka na tle narodowościowym, bo ktoś jest z Ukrainy to ma odpowiadać dzisiaj za to co pierdyliard lat temu było, i nie mieli z tym nic wspólnego, mam tu na myśli wojnę, te zbrodnie i tak dalej. Polaki stali myslą, że są ponad Ukraińcami k***a, a tak naprawdę ten typ to takie sama nizina społeczna jak większość zapewne, chociaż nieważne jakie ma się stanowisko człowiek jest człowiekiem i nigdy nie zrozumiem co ma dzisiaj taki Ukrainiec czy Ukrainką do tego co było. To zwykli ludzie jak my, pracują, szukają lepszego życia, bądź standardu, tak jak my. A takie Kurowska jak ten typ myślą, że są wielkimi panami. k***a ale bym gościa rozj***ł. Rzygać się już chce od tych wszystkich komentarzy, już nie tylko tu, ale i wszędzie na temat Ukraińców, jacy to oni są źli, bo w czasach wojny były zjeby które krzywdziły. Każdy kraj ma zjebow, tak samo jak każdy kraj ma dobrych ludzi. Więc nie każdy Ukrainiec to zły człowiek. Skąd typ może wiedzieć, może jej mąż wystrzeliwuje na Ukrainie Ruskich, ona rozj***na psychicznie, a typ jeszcze jej Dopierala takimi słowami. Osobiście jestem w takiej postawie, że jak widzę takie chamstwo, to ch*j mnie obchodzi czy jesteś Polakiem, Ukraińcem, możesz być i k***a j***nym murzynem z Bronxu, koło ch*ja mi to lata jesteś chamidlo to na p*zde dostajesz buta. Typ ewidentnie zasługuje na wpie**ol. A wszystkim Ukraińcom, jak ta pani, z głębi siebie współczuję i przesyłam ciepłe pozdrowienia, życzę wytrwałości w tym kurewskim pie**olniku.


Myślę że trochę się zagalopowałeś z tym co mają wspólnego z tym co sie działo x lat temu. Ale już Ci spieszę z pomocą nie chodzi o to aby obwiniać obecne pokolenia o zbronie poprzednich ale o świadomość bo chyba każdy kto przynajmniej trochę czytał wie czym dla nas Polakow jest UPA czy Bandera i nie mów mi że ta pani jak i większość Ukraińców nie mają wpływu na to co się dzieje na Ukrainie bo przecież tam co chwilę wybierają "demokratyczny rząd" bo żaden im nie pasuje. Tak wiec do szczegółów, zobacz jakie mają ulice np w Kijowie "ave Bandera"? Jest więcej tego typu zbrodniarzy uważanych za bohaterów, mnóstwo Ukraińców jedzie do Polski z naszywkami czerwono czarnymi. Czy obok Niemca ze swastyką też przejdziesz obojętnie? Dlaczego teraz jest taka nagonka ? Bo wcześniej tego aż tak nie było widać(gdzies tam w glebokiej Ukrainie ktos wywiesil flage) , a obecnie podczas walk dla Ukrainy to jest hmmm "duch narodowy" bo innych wzorców wojskowych nie mają a że akurat to są zbrodniarze to nasz Polaków pech ...
Wracając do osób mieszkających w Polsce lub korzystających z praw uchodzczych wystarczy wejść na którąś z grup związanych z granica ua pl a się przekonasz jak to wygląda:) ludzie mieszkający na Ukrainie korzystający z przywilejów przypominają sobie w ostatnim dniu że nie mogą być na Ukrainie ponad 30 dni bo stracą status i KUPUJA miejsca w kolejce na granicy żeby zdarzyć przed 00.00 wjechać na kilka godzin i wrócić żyć na Ukrainie (tak wiem wnioskując po informacjach z mediów ciężko w to uwierzyć ale może wybierz się do np Mościsk zobaczysz jak funkcjonuje część Ukrainy;), zapytaj kierowców tirów którzy jeżdżą po sporym terytorium)
Ps. Mi też się taki jezyk nie podoba świadczy o tym że mamy do czynienia z patusem/chwdepeowcem. Ale chyba osobiście wolałbym takiego patusa niż Ciebie, mówiącego że nie ma znaczenia czy jestem Polakiem czy nie, bo to waśnie miejsce zamieszkania identyfikuje Cie z konkretną grupą, sprawia że grupa trzyma się razem walczy o swój interes itd.
Patrząc na obecny stan rzeczy w Polsce to aż dziwne ze to jeszce funkcjonuje w obiegu słownym.
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2023-08-30, 18:47
Frajer i tyle.
Zgłoś
Avatar
skurwielec12 2023-08-30, 19:18 3
Ja bym kurwie upadlińskiej tak zajebał w pysk, że by zdechła. Jej bękartom też.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-30, 19:53 2
gacek2121 napisał/a:

Myślę że trochę się zagalopowałeś z tym co mają wspólnego z tym co sie działo x lat temu. Ale już Ci spieszę z pomocą nie chodzi o to aby obwiniać obecne pokolenia o zbronie poprzednich ale o świadomość bo chyba każdy kto przynajmniej trochę czytał wie czym dla nas Polakow jest UPA czy Bandera i nie mów mi że ta pani jak i większość Ukraińców nie mają wpływu na to co się dzieje na Ukrainie bo przecież tam co chwilę wybierają "demokratyczny rząd" bo żaden im nie pasuje. Tak wiec do szczegółów, zobacz jakie mają ulice np w Kijowie "ave Bandera"? Jest więcej tego typu zbrodniarzy uważanych za bohaterów, mnóstwo Ukraińców jedzie do Polski z naszywkami czerwono czarnymi. Czy obok Niemca ze swastyką też przejdziesz obojętnie? Dlaczego teraz jest taka nagonka ? Bo wcześniej tego aż tak nie było widać(gdzies tam w glebokiej Ukrainie ktos wywiesil flage) , a obecnie podczas walk dla Ukrainy to jest hmmm "duch narodowy" bo innych wzorców wojskowych nie mają a że akurat to są zbrodniarze to nasz Polaków pech ...
Wracając do osób mieszkających w Polsce lub korzystających z praw uchodzczych wystarczy wejść na którąś z grup związanych z granica ua pl a się przekonasz jak to wygląda:) ludzie mieszkający na Ukrainie korzystający z przywilejów przypominają sobie w ostatnim dniu że nie mogą być na Ukrainie ponad 30 dni bo stracą status i KUPUJA miejsca w kolejce na granicy żeby zdarzyć przed 00.00 wjechać na kilka godzin i wrócić żyć na Ukrainie (tak wiem wnioskując po informacjach z mediów ciężko w to uwierzyć ale może wybierz się do np Mościsk zobaczysz jak funkcjonuje część Ukrainy;), zapytaj kierowców tirów którzy jeżdżą po sporym terytorium)
Ps. Mi też się taki jezyk nie podoba świadczy o tym że mamy do czynienia z patusem/chwdepeowcem. Ale chyba osobiście wolałbym takiego patusa niż Ciebie, mówiącego że nie ma znaczenia czy jestem Polakiem czy nie, bo to waśnie miejsce zamieszkania identyfikuje Cie z konkretną grupą, sprawia że grupa trzyma się razem walczy o swój interes itd.
Patrząc na obecny stan rzeczy w Polsce to aż dziwne ze to jeszce funkcjonuje w obiegu słownym.



Historia to nigdy nie jest coś co jest czarne albo białe. Pomiędzy jest jeszcze całe spektrum szarości. Ja rozumiem, że dla niektórych Ukraińców, Bandera może być bohaterem narodowym, jakimś symbolem walki o niepodległość, to że tak jest, wcale nie oznacza że wszyscy którzy uważają ż Bandera tym bohaterem jest od razy akceptują wszystkie jego poczynania. Mogą akceptować to że działał na rzecz niepodległości Ukrainy jako szpieg i partyzant, i jednocześnie mogą potępiać fakt że organizacje które współtworzył dokonały mordów na Polakach. Historia jest skomplikowana dlatego nie można tu generalizować i wszystkich wrzucać do jednego wora. W kraju też mamy ulice Piłsudskiego, place, skwery dla wielu (w tym dla mnie) był on Bohaterem Narodowym, ale był też terrorystą, organizował i brał udział w zamachach i napadach, nie był z tego dumny, ale to robił. Oczywiście to nie ta skala co UPA i Wołyń między innymi, ale terror to terror - to są właśnie te historyczne szarości pomiędzy czernią a bielą historii.
Zgłoś
Avatar
robocop 2023-08-30, 20:05 2
sirmlcs napisał/a:

Ohoho wszyscy oburzeni bo biedną banderszmate wyzywa i te małe ścierwa myślące że wszystko mogą A jak by wam, wasze kochane pieski jakieś ukropskie bachory kopały to byście przepraszali i współczuli jak ten wyżej TiliVanili? Panoszą się te śmiecie i każdy morda w piasek bo jeszcze mu jakiś ukrop odszczeknie albo broń Boże przyłoży
Są gośćmi; jak się nie podoba to won do siebie



A jak angole czy francuzi źle traktowali Polaków, którzy pojechali tam za chlebem to też ok?
Zgłoś
Avatar
oj3 2023-08-30, 20:06 4
Dobrze jebać ich kurwa szmaty się panosza jebać ukrów cweli beż wyjątków
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie