18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dziadek3 2023-08-30, 20:08 2
oj3 napisał/a:

Dobrze jebać ich kurwa szmaty się panosza jebać ukrów cweli beż wyjątków



a coś normalnego prócz swoich preferencji seksualnych możesz napisać ?
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-30, 20:40 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jak już pajacujesz konfituro z jakimiś paragrafami czy tam artykułami, to miej na uwadze, że w tym temacie już nie raz bardzo brzydko wypowiadałeś się o Polakach. Teraz wystarczy, że ktoś poczuje się urażony i podpierdoli cię do admina. A wygląda to tak:


Na szczęście nie ty o tym decydujesz, misiu.
I jebać polaczków.

dziadek3 napisał/a:

dodaj jeszcze że część robi na czarno ale robi i wydaje tu zarobione pieniądze czyli jakieś podatki płaci
osobiście znam jedną co (uczciwie) na 2 etatach zapierdala (serio zapierdala a nie tylko pracuje) ... by było na 500/800+ "dla szlachta nie pracuje"
jak wszędzie patusy / pijaki itp. też się trafiają ale to margines


I jak wszędzie, lokalne patusy mają największw pretensje do imigrantów, którzy im socjal sponsorują. Znam to z każdego kraju, w którym pracowałem od 2005, w Polsce jest teraz tak samo.

Mar1an napisał/a:

Dla mnie nie ma różnicy, czy ktoś zajebał jedno dziecko, czy dwoje. Zasługuje na śmierć tak samo jak osoba mu przyklaskująca. No, ale piszę do kogoś, który nazwał ubieganie się o sprawiedliwość i przeprosiny "skurwysyństwem" (w innym temacie, podczas wymiany zdań ze mną) więc w sumie nie liczę już, że zrozumiesz co piszę.


Skurwysyństwem jest dopierdalanie się o sprawki dziadów i pradziadów sprzed 80 lat, podczas gdy Putin pali im miasta i morduje cywilów. Akurat kurwa teraz??? Zesrasz się, jak rok, czy dwa poczekasz?

To jakby sąsiadowi palił się dom, a ty akurat wtedy żądałbyś przeprosin, że miesiąc wcześniej jego pies nasrał ci na wycieraczkę.

sensation87 napisał/a:

nie zesraj się, mógłbym się przychylić po części do twoich wypocin po obejrzeniu co rzeczywiście robili temu psu.


Można się domyśleć, że pies, jak to pies, zobaczył biegające dzieciaki i fruwającą piłkę to do nich pobiegł. I oberwał piłką. Przypadek, jak tysiące podobnych. A patus się zesrał bo mógł się wyżyć na słabszych.
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2023-08-30, 20:59 3
robocop napisał/a:

A jak angole czy francuzi źle traktowali Polaków, którzy pojechali tam za chlebem to też ok?



Tylko że polska patola co pojechała do FR czy UK to po prostu patola (i dobrze ze spierdolili), ale te parszywe ukry na bezczela sobie wykorzystują że uciekają przed wojenką ; zwłaszcza ci z Lwowa czy Kijowa - tam to Berlin 1945 normalnie. Oportunistyczne, rozszczeniowe szmaty i tyle.

Co do filmiku to szkoda że jej nie wykurwił zanim zaczeła nagrywac
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-30, 21:09 2
sirmlcs napisał/a:

Tylko że polska patola co pojechała do FR czy UK to po prostu patola



Tłumaczyć patologię tym że to jest patologia, większej głupoty już chyba dziś nie usłyszę. Chociaż reszta wypowiedzi też dzielnie trzyma poziom debilizmu pierwszej części.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2023-08-30, 21:26 1
Dziecko psu zwierzęciem, Polak Ukraińcowi patolem, rusek Ukraińcowi watnikiem, a człowiek człowiekowi człowiekiem. A to składa się na tak zwaną nam normalność.
Zgłoś
Avatar
Srakotłuk 2023-08-30, 22:22 2
sirmlcs napisał/a:

Ohoho wszyscy oburzeni bo biedną banderszmate wyzywa i te małe ścierwa myślące że wszystko mogą A jak by wam, wasze kochane pieski jakieś ukropskie bachory kopały to byście przepraszali i współczuli jak ten wyżej TiliVanili? Panoszą się te śmiecie i każdy morda w piasek bo jeszcze mu jakiś ukrop odszczeknie albo broń Boże przyłoży
Są gośćmi; jak się nie podoba to won do siebie



sirmlcs napisał/a:

Ohoho wszyscy oburzeni bo biedną banderszmate wyzywa i te małe ścierwa myślące że wszystko mogą A jak by wam, wasze kochane pieski jakieś ukropskie bachory kopały to byście przepraszali i współczuli jak ten wyżej TiliVanili? Panoszą się te śmiecie i każdy morda w piasek bo jeszcze mu jakiś ukrop odszczeknie albo broń Boże przyłoży
Są gośćmi; jak się nie podoba to won do siebie


nie są gośćmi, tylko banderowcami a ich miejsce jest pod gąsienicą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-30, 22:33 3
0dbytBiskupa napisał/a:

Na szczęście nie ty o tym decydujesz, misiu.
I jebać polaczków.



Chyba się domyślasz, że gdybym to ja decydował, to odesłałbym was wszystkich, saszki i artiomy z powrotem na osrane zaporoże

I nie zapominaj, że możesz tu nadal pisać swoje wysrywy, dzięki uprzejmości Polskich Panów, którzy nie kablują gdy pisze się do nich zakazane tu brzydkie słowa
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-30, 22:37
motylekwbrzuchu napisał/a:

Chyba się domyślasz, że gdybym to ja decydował, to odesłałbym was wszystkich, saszki i artiomy z powrotem na osrane zaporoże
I nie zapominaj, że możesz tu nadal pisać swoje wysrywy, dzięki uprzejmości Polskich Panów, którzy nie kablują gdy pisze się do nich zakazane tu brzydkie słowa


Normalnie, aż posrałem się z wdzięczności za ogrom łaski, o Panie Mój, Polaczku!
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2023-08-30, 22:39 3
A dobrze jebać urkofili i banderowskie kurwy brawo
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-30, 22:46 1
robocop napisał/a:

A jak angole czy francuzi źle traktowali Polaków, którzy pojechali tam za chlebem to też ok?


Niektórych traktowali źle bo na to zasłużyli i to akurat było ok. Innych traktowali źle właśnie tacy zjebani, jak ten na filmie, sam ze 2 razy na takich trafiłem. Ale to byli ludzie na dnie, tamtejsza patologia. I to jeszcze nie ta najgorsza, bo trafiłem na nich w pracy. Ci najbardziej spierdoleni nie pracują tylko całymi dniami hejtują w internecie. Jak wielu tutaj, na sadolu.

A w ogóle, drażni mnie ten zwrot "za chlebem". Raczej nikt wtedy w Polsce głodem nie przymierał, wyjechaliśmy szukać większych możliwości i lepszego zarobku, a nie żeby się nażreć. Za dużo dramatyzmu.
Zgłoś
Avatar
Jajacko 2023-08-30, 22:52 2
Jeszcze wczoraj około siedmioletni ukr groził mojemu młodemu wiatrowką

Więc piwko dla pana patuska
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2023-08-30, 23:40
Halman napisał/a:

patus silny w gębie do kobiety, ciekawe czy by wyskoczył do pana Ukraińca?



Przecież ty byś mu laskę zrobił ze strachu

Zgłoś
Avatar
ObciagamZaDyche 2023-08-31, 0:37 3
Dobrze gada i koniec. Niewdzieczni ukraincy rozjebali nam kraj. Nie da sie nawet mieszkania wynajac a oni tylko chca wiecej i stawiaja warunki jak ciapaci. Rozjebali nam kraj, i huj.
Zgłoś
Patrząc na ogrom komentarzy tym że dużo broni ukrówkę a pozostali prawilnego Sebę to nie pozostaje nic innego jak sprawa dla reportera.Jaworowicz z ekipą tankują furę, a Kaszewiak już szykuje kwity
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-31, 0:57 1
takamahi napisał/a:

Nigdzie nie mówią prawdy do końca, zawsze przekaz jest w mniejszym lub większym stopniu zniekształcony, ale u nas masz oprócz propagandowej TVPis, jeszcze TVN, Polsat i kilka innych mniejszych stacji, masz wolny nieograniczony dostęp do książek, masz wolny niecenzurowany internet i dostęp do publikacji praktycznie z całego Świata. Masz własny rozum i możesz sobie do wiedzy dojść, zwykle jak to mówią prawda leży gdzieś po środku. U ruskich tego nie ma, tam zwłaszcza po wojnie jest ostra cenzura wszystkiego.
Nie rozumiem co ma do tego niemiecka okupacja kto twierdz lub twierdził że jak nasz Hitler zaatakował to było dobrze? Zastanów się trochę.
Kiedy w Polsce było 50% bezrobotnych, ja pamiętam maksimum ok 20 kilku procent. A młody już nie jestem więc pamięcią mogę sięgnąć dość daleko. Co do prywatyzacji, to nie jest zły model tylko u nas został zjebany przez chęć zysku i łapówkarstwo, i kogo teraz winić za to, winni są i ci którzy wtedy rządzili i ci którzy rządzą teraz - bo mieli na to wpływ a często w tym uczestniczyli (np jako prezes doradzającego banku) i my sami bo jako naród na to zezwoliliśmy nie wychodząc na ulicę, Więc o co tutaj piszczysz z tym argumentem, też jesteś winny a jak nie ty ze względu na wiek to twoi bliscy.
Ukraina przestała być neutralna właśnie przez ruskich, najpierw mieli prorosyjskiego przezydenta który zaczął kierunkować swoją politykę na zbliżenie do ruskich (dodatkowo był skorumpowanym pojebem) Chciał z Ukrainy zrobić drugą Białoruś. Naród ukraiński się wkurwił i wyszedł na ulicę (Majdan). Ruscy więc zaczeli po tym odpierdalać to co w Gruzji wcześniej- skończyło się aneksją Krymu i jego okupacją oraz walkami, a w efekcie teraz wojną. Weź się kurwa doucz trochę bo zaczynasz tu ostro pierdolić to samo co pierdolą ruscy propagandziści. Jak się douczysz wtedy może podyskutujemy na poziomie.



Ale pierdolisz... już pominę milczeniem sugerowanie, że TVN jest jakąś opozycją do propagandy.... to poinformuję Cię, że na zlecenie ABW dostęp do m.in wielu rosyjskich stron jest w Polsce blokowany na podstawie art 180 ust 1 prawa telekomunikacyjnego. Nie wiesz o tym, bo zapewne całą swoją wiedzę o świecie budujesz na propagandowych zachodnich serwisach. O dzienniku RT pewnie słyszałeś, ale nawet nie próbowałeś tam zajrzeć, a o indyjskim Wion czy chińskim China Daily czy Youku już wątpię. Nie pierdol więc o wolności. Po chuj Ci własny rozum skoro nie potrafisz zrobić z niego pożytku?

O Polsce to sobie poczytaj najlepiej historię zniszczenia Optimusa czy JTT. O tym jak stworzono absurdalne przepisy, które zmusiły te firmy do reimportu sprzętu, a następnie hojnie wynagrodzeni urzędnicy zasadzali astronomiczne kary, a w cieniu CIA, IBM, HP itp.
O Ukrainie to sobie obczaj jak wyglądało ich PKB. Rozwijali się w tempie takim jak Polska po '89.
O Gruzji sprawdź dokładnie - historia taka sama jak na Ukrainie - zachód obsadził tam na stołku swojego człowieka, a zaraz potem rozpoczeły się starania o wstąpienie do NATO, które zostały ukrócone przez wojnę.

Masz nabrzmiały łeb od propagandy i nawet nie uświadamiasz sobie tego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie