18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Siriuz napisał/a:

Ale pierdolisz... już pominę milczeniem sugerowanie, że TVN jest jakąś opozycją do propagandy.... to poinformuję Cię, że na zlecenie ABW dostęp do m.in wielu rosyjskich stron jest w Polsce blokowany na podstawie art 180 ust 1 prawa telekomunikacyjnego. Nie wiesz o tym, bo zapewne całą swoją wiedzę o świecie budujesz na propagandowych zachodnich serwisach. O dzienniku RT pewnie słyszałeś, ale nawet nie próbowałeś tam zajrzeć, a o indyjskim Wion czy chińskim China Daily czy Youku już wątpię. Nie pierdol więc o wolności. Po chuj Ci własny rozum skoro nie potrafisz zrobić z niego pożytku?
O Polsce to sobie poczytaj najlepiej historię zniszczenia Optimusa czy JTT. O tym jak stworzono absurdalne przepisy, które zmusiły te firmy do reimportu sprzętu, a następnie hojnie wynagrodzeni urzędnicy zasadzali astronomiczne kary, a w cieniu CIA, IBM, HP itp.
O Ukrainie to sobie obczaj jak wyglądało ich PKB. Rozwijali się w tempie takim jak Polska po '89.
O Gruzji sprawdź dokładnie - historia taka sama jak na Ukrainie - zachód obsadził tam na stołku swojego człowieka, a zaraz potem rozpoczeły się starania o wstąpienie do NATO, które zostały ukrócone przez wojnę.
Masz nabrzmiały łeb od propagandy i nawet nie uświadamiasz sobie tego.



Jeszcze dodam od siebie że to USA wszystkim trzęsie i robią wszystko by kraje takie jak Polska były pod butem dolara czyli sztucznej waluty, która obecnie opiera się na topie, a nie na złocie jak to pierwotnie było. Teraz BRICS zaczyna rosnąć w siłę i zachód potężne środki przeznacza na propagandę antywschodnią

Już pomijam fakt że to USA przez ostatnie 70 lat napadło na najwięcej krajów i wymordowali najwięcej ludzi, a są ludzie tak uwikłani w wyżej wymienioną propagandę że ich wielbią. Ciekawe dlaczego ci sami ludzie nie jadą po Izraelu który od kilkudziesięciu lat odpala Palestyńczyków
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-31, 2:14 2
BarmanInternetu napisał/a:

a są ludzie tak uwikłani w wyżej wymienioną propagandę że ich wielbią



Nie jestem pewien co masz tutaj na myśli, ale osobiście jestem przekonany, że to wszystko trzyma się kupy na zwykłym szantażu. Decydenci i osoby wpływowe w poszczególnych krajach są poprzez różne benefity wkręcani w niemoralne interesy i potem chronią siebie i swoje rodziny chroniąc cały proceder i system.
Zgłoś
Siriuz napisał/a:

Nie jestem pewien co masz tutaj na myśli, ale osobiście jestem przekonany, że to wszystko trzyma się kupy na zwykłym szantażu. Decydenci i osoby wpływowe w poszczególnych krajach są poprzez różne benefity wkręcani w niemoralne interesy i potem chronią siebie i swoje rodziny chroniąc cały proceder i system.



To jest oczywiste ze światem rządzi pieniądz.Przykładem z naszego podwórka jest Barbara Blida i jej rzekome samobójstwo. Kolejny przykład to farmaceutyka, czyli historia jak się robi pieniądze na ludzkim nieszczęściu, a wyciąga potężne pieniądze od krajów. Przykładowo firma farmaceutyczna A opatentuje recepturę leku na daną chorobę i sprzedaje to za potężne pieniądze i wiadomo ze zwykłego człowieka nie stać,ale są refundację ze środków państwa i np. dawka leku przez 3 lata kosztowała 5tys PLN po czym teraz firma farmaceutyczna wywindowała do 30k.Nagle w mediach sranie że NFZ przestał refundować dany lek dla garstki dzieci i prowadzą tym do napędzania propagand antyrządowych. Większość społeczeństwa jest za tępa by to skumać i zatrzymuje się na tym że to rząd okrada ludzi i tak samo jest na wielu płaszczyznach
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-31, 4:28 3
Oczywiście że dostęp do wielu rosyjskich stron i kanałów informacyjnych jest blokowany, i nikt tego nie ukrywał, na początku tej wojny było trąbione w mediach że planuje się wyciąć z przestrzeni publicznej dostęp do wielu serwisów w tym takich udających polskie, które były utrzymywane przez ruskie trole jedynie po to aby później w ruskich mediach można było je cytować jaka to Polska i zachód są złe dla rosji.
A wiesz dlaczego zostały wycięte i są blokowane? Za szerzenie ruskiej propagandy tak jak ty to zwykłeś często robić jebana ruska onuco, wypierdalaj już do tych Chin, choć mentalnie to do ruskich ci bliżej, i nie wracaj pierdolony szpionie.

Masz to tylko jeden z artykułów które o tym mówią żebyś mi kłamstwa nie zarzucił, a było tego masa polskieradio24.pl/42/273/artykul/2916672,koniec-dezinformacji-ze-stron...

Siriuz napisał/a:

...

Masz nabrzmiały łeb od propagandy i nawet nie uświadamiasz sobie tego.





Z pojebami nie gadam. Już ci napisałem za dużo czasu którego nie jesteś wart ci poświęciłem.
Zgłoś
Avatar
Aleim 2023-08-31, 5:27 1
Aż wstyd mi się zrobiło że w tym kraju mają prawo takie tłuste marginesy społeczne co w słowniku dwa znajdują zabierać reszcie tlen... Chętnie bym zobaczył tą świńską twarz bym na ulicy wiedział komu splunąć między oczy
Zgłoś
Avatar
henry21 2023-08-31, 8:58
Tokio czy jakoś tak. "życzę wytrwałości w tym kurewskim pierdolniku." Jak ci się w Polsce nie podoba to wykurwiaj na Ukrainę bronić takich darmozjadów
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-31, 10:53 2
Siriuz napisał/a:

Nie wiesz o tym, bo zapewne całą swoją wiedzę o świecie budujesz na propagandowych zachodnich serwisach. O dzienniku RT pewnie słyszałeś, ale nawet nie próbowałeś tam zajrzeć, a o indyjskim Wion czy chińskim China Daily czy Youku już wątpię. Nie pierdol więc o wolności. Po chuj Ci własny rozum skoro nie potrafisz zrobić z niego pożytku?


WION od początku wojny ukraińskiej jest jawnie prorosyjski, zresztą jak większość Hidusów. China Daily to tuba propagandowa chińskiej partii komunistycznej, a wszystkie inne chińskie media mają obowiązek przedstawiać oficjalną narrację rządu. O tym pewnie nie słyszałeś, panie oświecony.

Siriuz napisał/a:

O Gruzji sprawdź dokładnie - historia taka sama jak na Ukrainie - zachód obsadził tam na stołku swojego człowieka, a zaraz potem rozpoczeły się starania o wstąpienie do NATO


"Obsadził", o tak. Biedni, zmanipulowani Gruzini. Piwniczny męrdzec Siriuz nie uświadomił ich na czas jak im było dobrze w Ruskim Mirze. Zachciało im się Zachodu, ale car sprawiedliwy słusznie ich ukarał! Jak to dobrze, że nas uświadamiasz 24h na sadolu, jest nadzieja!

Może zatrudnij się w Radiu Maryja, tam bez problemu przekonasz te wszystkie zagubione różańcowe babcie bo twoje argumenty są akurat na ich poziomie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-31, 11:24 1
takamahi napisał/a:

masz wolny nieograniczony dostęp do książek, masz wolny niecenzurowany internet i dostęp do publikacji praktycznie z całego Świata


takamahi napisał/a:

A wiesz dlaczego zostały wycięte i są blokowane? Za szerzenie ruskiej propagandy tak jak ty to zwykłeś często robić jebana ruska onuco,



I proszę, oto przykład spierdolenia umysłowego ludzi. Tacy ludzie siedzą w Rosji, w Chinach, w Iranie, w US i w Polsce. Każdy zamknięty w swoim srajdołku przekonany o swojej wyjątkowości.

0dbytBiskupa napisał/a:

WION od początku wojny ukraińskiej jest jawnie prorosyjski, zresztą jak większość Hidusów. China Daily to tuba propagandowa chińskiej partii komunistycznej, a wszystkie inne chińskie media mają obowiązek przedstawiać oficjalną narrację rządu. O tym pewnie nie słyszałeś, panie oświecony.



Propagandowy bo niezgodny z propagandą zachodu? Czy zachodnie media nie uprawiają propagandy bo są zachodnie? Spróbuj podjąć się wysiłku i postawić się w roli np takiego Rosjanina czy Chińczyka i zastanów się co u nich mówi się o mediach zachodnich.

Nawiasem mówiąc, WION był rzeczywiście na początku wojny antyzachodni, a zwłaszcza przed wojną kiedy główną prowadzącą była Palki Sharma. Po jakiś 2-3 miesiącach od wybuchu wojny została odsunięta a narracja Wion uległa drastycznej zmianie na antyrosyjską. O ile można w ogole w takich kategoriach mówić, bo to co uprawiała Palki to było dziennikarstwo jakie znamy jeszcze z ubiegłego wieku - skupiające się na faktach a nie opiniach.

Coż powiedzieć - niektórym ludziom tylko wydaje się ze myślą i używają głowy.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-31, 12:32 3
Siriuz napisał/a:

I proszę, oto przykład spierdolenia umysłowego ludzi. Tacy ludzie siedzą w Rosji, w Chinach, w Iranie, w US i w Polsce. Każdy zamknięty w swoim srajdołku przekonany o swojej wyjątkowości.
Propagandowy bo niezgodny z propagandą zachodu? Czy zachodnie media nie uprawiają propagandy bo są zachodnie? Spróbuj podjąć się wysiłku i postawić się w roli np takiego Rosjanina czy Chińczyka i zastanów się co u nich mówi się o mediach zachodnich.
Nawiasem mówiąc, WION był rzeczywiście na początku wojny antyzachodni, a zwłaszcza przed wojną kiedy główną prowadzącą była Palki Sharma. Po jakiś 2-3 miesiącach od wybuchu wojny została odsunięta a narracja Wion uległa drastycznej zmianie na antyrosyjską. O ile można w ogole w takich kategoriach mówić, bo to co uprawiała Palki to było dziennikarstwo jakie znamy jeszcze z ubiegłego wieku - skupiające się na faktach a nie opiniach.
Coż powiedzieć - niektórym ludziom tylko wydaje się ze myślą i używają głowy.


Czyli: zachodnia propaganda zła, antyzachodnia - dobra. Ale ty się musisz męczyć w tym kraju, ja pierdolę. Sam jeden, sprawiedliwy i świadomy, a otoczony przez bandę zmanipulowanych debili. Do tego niewdzięcznych, którzy nie potrafią docenić jak się dla nich poświęcasz głosząc Prawdę. Nędzne takie życie, po co się męczysz. Jedź już lepiej do tego Ruskiego Miru, tam cię docenią.
Zgłoś
Avatar
NoYes 2023-08-31, 13:50
Ukraińscy fetyszysci już współczują , ruskich to można wyzywać od larw kurew, azjatów hindusów itp , ale upadlinca już nie ? Zawsze kochałem ten naród ale przez to co się odpierdala ostatnio odechciewa mi się już żyć, pierdolone pato-inteligentne polactwo

Halman napisał/a:

patus silny w gębie do kobiety, ciekawe czy by wyskoczył do pana Ukraińca?



Ciekawe jak coś się odpierdoli , i Ci ruski kalacha w pizde wsadzi czy tez będziesz miał ubaw
Zgłoś
Avatar
Gamcio1990 2023-08-31, 14:00
Fakt, faktem że ukry nie pilnują swoich pociech i pozwalają im na bardzo dużo - jeśli nie na wszystko. Wie o tym każdy kto widział ich na placach zabaw, etc.
Prywatnie nazywam ich małpiatkami bo tak się zachowują - ale jednak typów przesadził.
Zgłoś
Avatar
gacek2121 2023-08-31, 14:12 1
takamahi napisał/a:

Historia to nigdy nie jest coś co jest czarne albo białe. Pomiędzy jest jeszcze całe spektrum szarości. Ja rozumiem, że dla niektórych Ukraińców, Bandera może być bohaterem narodowym, jakimś symbolem walki o niepodległość, to że tak jest, wcale nie oznacza że wszyscy którzy uważają ż Bandera tym bohaterem jest od razy akceptują wszystkie jego poczynania. Mogą akceptować to że działał na rzecz niepodległości Ukrainy jako szpieg i partyzant, i jednocześnie mogą potępiać fakt że organizacje które współtworzył dokonały mordów na Polakach. Historia jest skomplikowana dlatego nie można tu generalizować i wszystkich wrzucać do jednego wora. W kraju też mamy ulice Piłsudskiego, place, skwery dla wielu (w tym dla mnie) był on Bohaterem Narodowym, ale był też terrorystą, organizował i brał udział w zamachach i napadach, nie był z tego dumny, ale to robił. Oczywiście to nie ta skala co UPA i Wołyń między innymi, ale terror to terror - to są właśnie te historyczne szarości pomiędzy czernią a bielą historii.



Dlaczego wszyscy w opini międzynarodowej źle oceniają Hitlera ? Przeciez miał dobre zamiary, wybudował silne państwo? Dlaczego w ramach tego np. Po świecie (i do Izraela) nie latają niemieckie samoloty ze swastykami ? Bo są pewne symbole jednoznacznie kojarzone z osobami/ grupami osób których świat powinien nazywać zbrodniarzami. Ja rozumiem że nazisci między innymi morodowali Żydów i to jest główny powód dlaczego świat sobie niepozwala na gloryfikowanie nazizmu a tu UPA a tam tylko Polaków podczas "wojny", co z tego że cywili i w TAKI SPOSOB ....
Przecież właśnie w tym jest cały problem ze ludzie tacy jak Ty gloryfikują banderę upa itd mówiąc aaa to było podczas wojny aaaa to dawno aaaa co ci biedni potomkowie mając z tym wspólnego.
Otóż to nie były walki wojska tylko zabijano cywili( bali się mężczyzn ok - ale co zrobiły im dzieci, kobiety ... a dziś Ukraincy mowia że Rosja atakuje miasta gdzie żyją cywile- zapominają dodać że podobno cala ukraina jest objęta wojna a tam się toczą walki pomiędzy wojskiem- może kiedyś ktoś wymyśli rakiety które będą wybierać tyzolniez Ty cywil). Jeszcze raz zapytam czy widzisz Niemców chodzących że swastykami po Izraelu a spoleczenstwo międzynarodowe milczy -doctego naleY porownac Ukraincow chodzacych w barwach upa, z wizeeunkami bandery w Polsce? NIE BO TO OCZYWISTE
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-31, 14:27 1
gacek2121 napisał/a:

Przecież właśnie w tym jest cały problem ze ludzie tacy jak Ty gloryfikują banderę upa itd mówiąc aaa to było podczas wojny aaaa to dawno aaaa co ci biedni potomkowie mając z tym wspólnego.



Cofnij się kolego do szkoły, nie pamiętam już w której klasie uczą czytania ze zrozumieniem a nie tylko rozpoznawania literek, ale może sam się dowiesz, a jak nie to zacznij od początku od 1 klasy.

Jeżeli uważasz że powyższy tekst jest dla Ciebie krzywdzący to cofnij się trochę w dyskusji i poczytaj co wcześniej napisałem o Banderze. A potem wskaż mi miejsce gdzie ja "gloryfikuję banderę". Jak już zrozumiesz swój błąd to zapewne się zorientujesz że aby wziąć udział w dyskusji na forum, wypadało by zapoznać się ze wszystkim co zostało napisane w konkretnym wątku.

gacek2121 napisał/a:

a dziś Ukraincy mowia że Rosja atakuje miasta gdzie żyją cywile- zapominają dodać że podobno cala ukraina jest objęta wojna a tam się toczą walki pomiędzy wojskiem- może kiedyś ktoś wymyśli rakiety które będą wybierać tyzolniez Ty cywil)



Technologia wojskowa jest już tak zaawansowana że umożliwia ataki precyzyjne, a każdy atak powinien zostać poprzedzony rozpoznaniem celu na jaki ten atak ma zostać przypuszczony. Wedle wszelkich "prawideł wojowania" atakowane powinny być jedynie cele wojskowe. Problem jest jednak tu że ruscy mają to w dupie, atakują cywili, centra handlowe, osiedla, szpitale - nie wierzysz, masa materiałów o tym jest tu, na tym serwisie. A o tym jak zachowuje się ruskie wojsko w Ukrainie to słyszałeś, kradzieże, gwałty, tortury, O Buczy słyszałeś? też masa materiałów jest w sieci, i na sadolu również zapewne.
Dlatego to co piszesz to jest ciężki kaliber pierdolonych bzdur.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-31, 14:36 3
0dbytBiskupa napisał/a:

Czyli: zachodnia propaganda zła, antyzachodnia - dobra. Ale ty się musisz męczyć w tym kraju, ja pierdolę. Sam jeden, sprawiedliwy i świadomy, a otoczony przez bandę zmanipulowanych debili. Do tego niewdzięcznych, którzy nie potrafią docenić jak się dla nich poświęcasz głosząc Prawdę. Nędzne takie życie, po co się męczysz. Jedź już lepiej do tego Ruskiego Miru, tam cię docenią.



Nie, tłuku. Człowiek myślący czerpie informację z różnych źródeł, a zwłaszcza takich, które są względem siebie krytyczne, a potem sam wyciąga wnioski. Każda propaganda jest zła, a żyjemy w czasach, w których dziennikarstwo praktycznie przestało istnieć. Oczywiście jak chcesz, możesz pozostać betonem i wierzyć w swój kościół.

takamahi napisał/a:

Problem jest jednak tu że ruscy mają to w dupie, atakują cywili, centra handlowe, osiedla, szpitale - nie wierzysz, masa materiałów o tym jest tu, na tym serwisie.



Razem z materiałami pokazującymi jak najemnicy Zelenskiego fortyfikują się w tych cywilnych obiektach, albo ostrzeliwują czołgi z dachów bloków. To oni kurwa popełniają zbrodnie wojenne i pewnie dlatego nikt kurwa nie kwapi się, żeby to dokumentować.

takamahi napisał/a:

A o tym jak zachowuje się ruskie wojsko w Ukrainie to słyszałeś, kradzieże, gwałty, tortury, O Buczy słyszałeś? też masa materiałów jest w sieci, i na sadolu również zapewne.
Dlatego to co piszesz to jest ciężki kaliber pierdolonych bzdur.



Sam przyznałeś, że śledzisz tylko materiały propagandowe jednej strony, więc gówno wiesz o tym co tam się dzieje. Jebany ignorant.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-31, 14:48 1
gacek2121 napisał/a:

Dlaczego wszyscy w opini międzynarodowej źle oceniają Hitlera ?



Ty tak serio z tym pytaniem? Mam nadzieję że nie.
Poza tym nie porównuj Bandery do Hitlera, to jak byś porównywał granat i bombę paliwowo-powietrzną. 1 sztuka i tego i te go może zabić, liczy się skala.

gacek2121 napisał/a:

Jeszcze raz zapytam czy widzisz Niemców chodzących że swastykami po Izraelu a spoleczenstwo międzynarodowe milczy -doctego naleY porownac Ukraincow chodzacych w barwach upa, z wizeeunkami bandery w Polsce? NIE BO TO OCZYWISTE



Nie mieszkam w Izraelu więc nic tam nie widzę, ale polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/234780,1,nazisci-w-izraelu.read
Co do barw UPA u Ukraińców w naszym kraju, też uważam że to dolewanie oliwy od ognia bo u ludzi (Polaków w tym wypadku) o wąskich horyzontach myślowych którzy to zobaczą może dojść do niekontrolowanego zaślepiającego logikę wybuchu wkurwa.
Przeczytaj jeszcze raz mój tekst o banderze (o ile w ogóle go czytałeś) i spójrz na niego tak jak byś był Ukraińcem, może zrozumiesz że dla nich może być on jakimś bohaterem (zwłaszcza obecnie) co nie oznacza że muszą w pełni popierać wszystko czego on lub UPA, OUN-B się dopuścili.

Widzisz można kogoś uważać za bohatera, ale nie akceptować wszystkich jego czynów, tak samo można kogoś nie szanować ale uważać że coś zrobił dobrze. Na swoim przykładzie Ci napisze. Jestem zadeklarowanym anty PiSowcem, ale uważam że są rzeczy które zrobili całkiem nieźle, np Bariera na granicy z Białorusią,. Była potrzebna, jest, szybko i wspomaga pracę SG i nasze bezpieczeństwo.

Jak bym zobaczył takiego Ukraińca z barwami UPA na ulicy to zamiast zacząć nienawidzić wszystkich Ukraińców i nazywać ich upadlińcami, banderowacami itp. Podszedłbym do gościa i się zapytał czy wie, że to co nosi jest dla Polaków bardzo bolesnym wspomnieniem i kością niezgodny pomiędzy naszymi narodami. Poprosiłbym go też o zdjęcie tego bo jest u nas w kraju i przez sam fakt że może tu być i żyć bezpiecznie zdala od wojny, należy się nam przynajmniej tyle żeby nas nie wkurwiać takimi symbolami.

Siriuz napisał/a:

Sam przyznałeś, że śledzisz tylko materiały propagandowe jednej strony, więc gówno wiesz o tym co tam się dzieje. Jebany ignorant.



Słuchaj gościu to, że jesteś debilem to ja już wiem, nie musisz mi tego udowadniać na każdym kroku, dałem ci kiedyś w tej albo jednej z poprzednich dyskusji link do konta na YT gdzie pewna kobieta, zamieszcza masę filmów ruskiej propagandowej oficjalnej TV, z tłumaczeniem, masz jeszcze raz youtube.com/@realAndromeda/videos - przeklej sobie całość z do paska adresu bo "@" jebie link.
A teraz pierdolona ruska onuco pokaż mi fragment mojej wypowiedzi w której jednoznacznie stwierdzam że czytam tylko materiały propagandowe jednej strony. Naucz się debilu czytać ze zrozumieniem.

Siriuz napisał/a:

Razem z materiałami pokazującymi jak najemnicy Zelenskiego fortyfikują się w tych cywilnych obiektach, albo ostrzeliwują czołgi z dachów bloków. To oni kurwa popełniają zbrodnie wojenne i pewnie dlatego nikt kurwa nie kwapi się, żeby to dokumentować.



To skąd o tym wiesz jebany ruski szpionie. Foliarzu pierdolony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie