18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Polski Spider-Man
~REsadER • 2024-06-13, 14:00
"Kolejna akcja Marcina Banota zakończyła się zatrzymaniem przez argentyńskie służby, kiedy bez zabezpieczenia wspinał się na 30-piętrowy i mający 125 metrów wysokości wieżowiec w Buenos Aires. Polak był już na 25. piętrze, gdy został zmuszony do zejścia na dół."





Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-06-13, 14:32 4
ciekawe na ile pomoże ten areszt, pewnie niewiele, ja rozumiem ze ktos ma pewien fetysz albo jakies dziwne pasje ale nie oszukujmy sie, gosc to robi dla atencji i posrednio dla kasy (reklama, zasięgi itepe) , bo gdyby po prostu kochał wspinaczke to by sobie wybudował na łące sciane wspinaczkową i po niej popierdalał tak czesto jak by miał ochote, ale nie tak to nie działa, on musi wejsc na budynek bo to zakazany owoc, bo widzowie, bo zasięgi, bo reklama...
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2024-06-13, 15:15 2
Możliwe że mu uratowali życie.
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-13, 17:07 3
Mzimu napisał/a:

Możliwe że mu uratowali życie.



Tylko po co?
Dalej będzie to robił.
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-06-13, 18:28 18
OldMann napisał/a:

ciekawe na ile pomoże ten areszt, pewnie niewiele, ja rozumiem ze ktos ma pewien fetysz albo jakies dziwne pasje ale nie oszukujmy sie, gosc to robi dla atencji i posrednio dla kasy (reklama, zasięgi itepe) , bo gdyby po prostu kochał wspinaczke to by sobie wybudował na łące sciane wspinaczkową i po niej popierdalał tak czesto jak by miał ochote, ale nie tak to nie działa, on musi wejsc na budynek bo to zakazany owoc, bo widzowie, bo zasięgi, bo reklama...



Co Ty pierdolisz, on się od małego wspinał jak Ty jeszcze w gacie srałeś. Z takiego wejścia to on nie ma żadnej kasy, ma same mandaty i rozprawy sądowe. Jego główny kanał na YT nie daje żadnych przychodów bo jest zablokowana monetyzacja.
Tak zasięgi, a Twój jedyny zasięg to pisane głupich postów na sadolu pokemonie bez perspektyw na życie.
Na łące to sobie możesz sralnie wybudować i tam srać czarnuchu
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-06-13, 21:05 7
Kiedyś nakręci dobry film na sadola.
Zgłoś
Avatar
Otu 2024-06-14, 2:32 1
A jak dla mnie się nie powinni wpierdalać, poczekać na górze lub na dole, zależy gdzie będzie szybciej
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-06-14, 9:43 4
SokZtućka napisał/a:

Co Ty pierdolisz, on się od małego wspinał jak Ty jeszcze w gacie srałeś. Z takiego wejścia to on nie ma żadnej kasy, ma same mandaty i rozprawy sądowe. Jego główny kanał na YT nie daje żadnych przychodów bo jest zablokowana monetyzacja.
Tak zasięgi, a Twój jedyny zasięg to pisane głupich postów na sadolu pokemonie bez perspektyw na życie.
Na łące to sobie możesz sralnie wybudować i tam srać czarnuchu



w dupie byłeś gówno widziałeś przegrywie sadolowy, w ogole nie zrozumiałeś co napisałem i nie masz pojęcia jak działają tego typu biznesy (nawet jesli jest zablokowana monetyzacja)
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-14, 12:26 2
OldMann napisał/a:

w dupie byłeś gówno widziałeś przegrywie sadolowy, w ogole nie zrozumiałeś co napisałem i nie masz pojęcia jak działają tego typu biznesy (nawet jesli jest zablokowana monetyzacja)



Dokładnie. Monetyzacja to jedno, ale są też patroni, sponsorzy. Można reklamować sprzęt itp. I głównie chodzi o wyświetlenia i robienie show.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-14, 12:36
Juz mnie poryles ze dednął. Huhuu
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-06-14, 13:42
Szkoda, że nie spadł na ryj.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-06-14, 14:05 3
Brawo Banot !!! Największe zagrożenie dla wspinacza stanowili ci frajerzy na linach.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-14, 16:46
Toyota Corolla w wersji policyjnej wygląda jak MadMax.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-14, 22:30 2
tfujdiler napisał/a:

Brawo Banot !!! Największe zagrożenie dla wspinacza stanowili ci frajerzy na linach.



I tak wkoncu spadnie, wszyscy wspinacze tak koncza. Trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny, za bardzo chlop kusi los.. wystarczy jeden skurcz albo zawrot w glowie i kaplica. W kazdym razie filmuja go w HD z dronow itp wiec mam nadzieje ze to trafi tutaj na harda. Chodz zycze mu oczywiscie aby nie spadl bo jebany jest przehujem pro max 12.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-06-15, 20:13 3
Zajebisty wspinacz, oglądam go od dawna, pierdolenie o atencji to przypadki ludzi bez krzty inwencji
Zgłoś