18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bonkers47 2013-08-26, 22:27 2
Przywrócić służbę zasadniczą i byś kolego tak nie żartował. Cwaniaku byś Ty dostał szkołę od kaprala to byś złego słowa kurwa nie pisnął na kolegę z armii.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-08-26, 22:28 5
Śmieciu pierdolony, podaj adres to dostaniesz darmowy wpierdol. W razie wojny będziesz ich kurwa błagał o pomoc cieciu.

I jeszcze dodałeś kawał jak ten żołnierz zginął kilka dni temu.



Chuj Ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
Czary 2013-08-26, 22:29 2
Purple napisał/a:

@Garota dokańczam Twój niedokończony post który zaginął gdy go wysyłałeś,na szczęście ja specjalista go odzyskałem tak brzmi reszta:
"...Szkoda tylko że jestem jebanym nieudacznikiem,i spinającym pizdę długowłosym kretynem który anonimowo pisze komentarze na sadisticu"

Wyczuwam warna i wytrzyj mleko spod nosa.
Zgłoś
Avatar
Nehereni 2013-08-26, 22:33 1
Cóż mój wujek był 3 razy tak, więc to nie jest zabawne. Przywrócić zawodową służbę !
Możecie pisać, że mam ból dupy, ale chuj z tym.
Zgłoś
Avatar
malutky 2013-08-26, 22:36 4
Kurwa, mam nadzieje, ze te wszystkie posty ze spinaniem sie to zart. Jezeli nie to znaczy to, ze nie jest odpowiednia strona dla co niektorych. Troche dystansu do zycia, to tylko kilka zjebanych aczkolowiek oryginalnych slow, ktore nie zmieniaja nic w waszym zjebanym zyciu.
Zgłoś
Avatar
ćwiartek 2013-08-26, 22:36
Oj ludzie, ludzie, chłopczysko chciał dorobić, trochę nie wyszło, życie.
Ból dupy nie wiem o co:)
Misja jest po to, żeby wojskowi się rozerwali (w końcu w jednostkach nuda)... niektórzy rozrywają się aż nadto (if you know what I mean).

Tak, tak spłonę na stosie za wyśmiewanie Polszkich Wojaków walczących o wolność naszego kraju w Afganistanie:)
Zgłoś
Avatar
Krykup 2013-08-26, 22:37 2
Z jednej strony, to Sadol. Takie żarty powinny być na poziomie dziennym, a nie słodkie kociaki. Z drugiej strony, to Polski żołnierz, nasz rodak który powierzył życie Wojsku. To nie najemnik, który robi to tylko dla pieniędzy. On miał także swoją misję, robił to co kochał, i zginął od miłości. ' Żołnierze nie giną, Oni idą do piekieł aby się przegrupować'. Dla mnie, niestosowne bo mam szacunek do Wojskowych i na swój sposób rani mnie każda ofiara poniesiona w walce. Niestety, nie jest to tak zakorzenione u wszystkich jak w Stanach, a Nasza historia militarna sięga lat wstecz.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-26, 22:39 16
Nikt Polaków tam nie prosił.
Deal jest prosty - jedziesz pół świata nadstawiać dupę w nieswojej sprawie, ale dostajesz za to gruby hajs. Ni chuja nic to nie ma wspólnego z walką dla Ojczyzny.

Ergo - temat do żartów równie dobry jak każdy inny

PS. Szkoda chłopaka.
Zgłoś
Avatar
kunafis 2013-08-26, 22:39 2
garota napisał/a:

Ale kurwą trzeba być żeby robić sobie jaja z poległych żołnierzy. Jak los będzie dla mnie miły to kiedyś cię spotkam śmieciu i rozpierdolę ci łeb o chodnik. Pozdrawiam.



Mocne słowa jak na 12-latke ale na portalu www.kwejk.pl ukoisz swoje nerwy.

...sądząc po komentarzach to chyba ludzie naprawdę nie czają tej strony ale nie wiem czy to przez głupotę czy przez katolicyzm hahaha ...nie w sumie to nie jest śmieszne bo pewnie nie zrozumieją :/
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-08-26, 22:40 3
Sadistic - piękne miejsce którym za "wypierdalaj" blokują ci konto na miesiąc. Możesz natomiast być pizdą bez honoru i dodatkowo pisać rzeczy, które są karane według polskiego prawa. Super, jest coraz lepiej!
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2013-08-26, 22:41 2
Za chujowe żarty o naszych żołnierzach piwa nie ma i nie będzie.

Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-26, 22:44 2
GhostScarface napisał/a:

@ AbesM lepiej zginąć za Ojczyzne jak być synem brudasa i kozy .


Ty chyba nie zginąłeś za Ojczyznę
Nehereni napisał/a:

Przywrócić zawodową służbę !
.


KObiety...
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-08-26, 22:44 9
Heh, przechodzą tu żarty o ruchaniu i maltretowaniu małych dzieci, a jakie oburzenie wywołał żart z zabitego żołnierza. Oczywiście jak ginęli np. amerykańscy żołnierze w Afganistanie czy innym zapiździałym Iraku, mimo że kazano im tam jechać i wyboru nie mieli, to wszystko było gitara, ło kurwa, zajebisty materiał na harda bla bla bla, a jak zginął Polak, który pojechał tam z własnej woli, nie wiadomo na jaki chuj i czyjej wolności bronił, to się mało nie posrali niektórzy, że ktoś śmiał z tego zażartować.

Osobiście chuj wbijam w ten żart, śmieszy mnie tylko reakcja niektórych napinaczy.
Zgłoś
Avatar
H................u 2013-08-26, 22:46
Nie rozumiem o co Ci chodzi Garota. Nikt ich na siłę do Afganistanu nie wysyła. Sami pchają się na misje zagraniczne, bo tam lepiej płacą. Znają ryzyko, a ich służba niby w ramach Polskich Sił Zbrojnych przypomina bardziej wyprawę najemniczą.
Zgłoś
Avatar
hgh 2013-08-26, 22:47 1
Do żołnierzy w Afganistanie: przecież nikt Was nie zapraszał na okupację tego kraju, sami się pchaliście, powszechnego obowiązku służby nie ma, to po cholerę lecicie?

Ledwo Rosjanie się od nas wyprowadzili a teraz my zamiast komunizmu "demokrację" innym narzucamy.

Kretynizm i tyle. Do zobaczenia na hardzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie