18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Nie mam pojęcia co mają w głowach osoby układające takie podręczniki i planujące takie absurdy. Moim zdaniem powinno się rozstrzelać a nauka o związkach homo powinna mówić ,że jest to wynaturzenie i zachowanie prowadzące do degradacji normalności.

Podręcznik „edukacji seksualnej” zalecany państwom europejskim przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) zawiera w sobie m . in. wskazówki „techniczne” dot. masturbacji dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz zachęca je do jak najszybszego wykorzystania tej „wiedzy” w praktyce.

Książka nosi tytuł „Standardy edukacji seksualnej w Europie” i niedawno została rozesłana przez WHO rządom państw europejskich.

Oprócz „praktycznego” nauczania masturbacji dzieci mają m. in. poznać „różne modele rodziny” (np. homo-”rodziny”), które wg autorów podręcznika są rownowartościowe, dowiedzieć się jakie są „seksualne prawa dzieci”, – zdobyć „krytyczne spojrzenie na rozmaite kulturalne/religijne normy związane z ciążą i rodzicielstwem”, czy ostatecznie zdecydować o swojej „tożsamości plciowej” (nauka o „zmianie płci”).

źródło:popieranie.pl
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-10-12, 11:18 3
W to, że promują homoseksualzim wierzę. W naukę masturbacji dla 4-latków uwierzę jak zobaczę jakieś bardziej wiarygodne źródła.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-10-12, 11:29 7

ten pan powinien do tego WHO podjechać w wolnym czasie
Zgłoś
Avatar
jakuzapk 2013-10-12, 11:32 15
Lewakom się już chyba w dupach poprzewracało...
Niedługo będziemy zabraniali małżeństw hetero bo homosie tego nie lubią...
Zgłoś
Avatar
KrejziPL 2013-10-12, 11:34
"czterolatki będą uczone masturbacji" to brzmi jak przygotowanie dzieciaków na pierwsze spotkanie sam na sam z księdzem
Zgłoś
Avatar
lathiel 2013-10-12, 11:53 2
Taka książka będzie miała u mnie w domu specjalne miejsce - w rozpalonym piecu
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-10-12, 12:08 1
Super, zajebiście, no kurwa słów brak.
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-10-12, 12:37 2
Ja na szczęście swoje dziecko będę chronił przed lewacką propagandą.
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-10-12, 12:48
za jaja i na latarnie tych pojebańców. a jak nie ma jaj, to do wora i do jeziora.
Zgłoś
Avatar
DrJoint666 2013-10-12, 13:16 5
Wszystko to ma służyć degeneracji pokoleń, tym szczonom z NWO najbardziej na tym zależy. I proszę Was sadole, nie wyjeżdżajcie mi tu z tekstami typu "kolejny zwolennik teorii spiskowych". Świat traci swą godność na rzecz bycia "cywilizowanym".

P.S. Panowie z NWO
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-10-12, 13:34 2
No i macie swoje lewactwo patałachy. Dobry lewak to martwy lewak.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-10-12, 13:37
Jakbym słuchać Radia Ma Mordę i tych rozmów niedojebancyh. A słucham często bo czasami fajne zjeby dzwonią i dla takich perełek się katuję. Ale cały powyższy teskt i argumenty słyszałem w Radiu Ma Morde dziesiątki razy.
Czyżby Doktor Ojciec Dyrektor Grzyb miał na sadolu konto? Hohoho gdzie tu ojczulka przygnało?
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-10-12, 14:07
filipsworks napisał/a:

Uprzedzając - sram na tego warna

Metoda jest jedna - napierdalać pedałów przy każdej napotkanej okazji, żeby siedzieli ściśnięci jak kiedyś...

I nie mówię tu o gejach... Tak drodzy sadole - są geje, którzy nie obnoszą się z tym kto i kogo - żyją sobie po swojemu, we własnym, domowym zaciszu, a publicznie - starają się przestrzegać jakiś norm.

I jest jebane pedalstwo, które się panoszy i zasługuje na to, żeby na nich polować.



Zgłoś
Avatar
zejfi 2013-10-12, 14:13
filipsworks, The Truth has been spoken.
Zgłoś
Avatar
meme2 2013-10-12, 15:05 2
Gratuluję dezinformacji społeczeństwa: undp.org.pl/eng/About-us/Library/Standardy-edukacji-seksualnej-w-Europ... tutaj do pobrania "Standardy edukacji seksualnej w Europie" i są to tylo wyznaczniki jak powinny wyglądać lekcje WDŻ!
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-10-12, 15:16 3
@meme2 ale, to idealnie pokazuje ilu sadoli to debili, i ilu ulega propagandzie panów z RN.... Bardziej od komunistów nienawidze nazioli i tych hipokrytów lewackich z ONR.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie