18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Nie mam pojęcia co mają w głowach osoby układające takie podręczniki i planujące takie absurdy. Moim zdaniem powinno się rozstrzelać a nauka o związkach homo powinna mówić ,że jest to wynaturzenie i zachowanie prowadzące do degradacji normalności.

Podręcznik „edukacji seksualnej” zalecany państwom europejskim przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) zawiera w sobie m . in. wskazówki „techniczne” dot. masturbacji dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz zachęca je do jak najszybszego wykorzystania tej „wiedzy” w praktyce.

Książka nosi tytuł „Standardy edukacji seksualnej w Europie” i niedawno została rozesłana przez WHO rządom państw europejskich.

Oprócz „praktycznego” nauczania masturbacji dzieci mają m. in. poznać „różne modele rodziny” (np. homo-”rodziny”), które wg autorów podręcznika są rownowartościowe, dowiedzieć się jakie są „seksualne prawa dzieci”, – zdobyć „krytyczne spojrzenie na rozmaite kulturalne/religijne normy związane z ciążą i rodzicielstwem”, czy ostatecznie zdecydować o swojej „tożsamości plciowej” (nauka o „zmianie płci”).

źródło:popieranie.pl
Zgłoś
Avatar
�................z 2013-10-12, 15:35
@satan696, widzę że poprzesz moją propozycję bo ani chybi to swojaki:
Endżoj it bjacz
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-10-12, 21:56
dwroland napisał/a:

Bla bla bla bla, i tak nie pozwolę by w przyszłości moje dziecko położyło łapę na tym lub innym gównie .



Mam nadzieję, że po starej znajomości pozwolisz swojej córeczce położyć rączkę na moim kutasie i pozwolisz jej polizać czubek mojego nabrzmiałego chuja Będę Ci dozgonnie wdzięczny za to małe przyzwolenie Jak jej się spodoba to ją nawet wyrucham w ramach zapłaty za pozytywny gest tatusia
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-10-13, 10:48
@up przecież wyraźnie napisał ,że nie pozwoli aby jego dziecko położyło rękę na gównie
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-10-13, 11:13
Ja proponuję jeszcze Pana Tadeusza zastąpić "120 Dni Sodomy" Markiza. A dla młodszych Mastertona zapodać, niech się gnojki uczą rozmnażania, widać za mało ludzkiego śmiecia po ziemi łazi. Nastała epoka dekadentyzmu, skurwienia i upadku, widzę że nie tylko ekhm "sztuka", ale nawet edukacja się dostosowuje do tych radosnych czasów, hell yeah!
Swoją drogą chętnie zobaczyłbym fragmenty tego podręcznika, bo nie zdziwię się jeśli znowu jakieś oszołomy rodem z frondy hiperbolizują sprawę. Z drugiej strony tyle już widziałem cudów, że nie zdziwi mnie jeśli to prawda.
Zgłoś